کالیفرنیا دیوان عالی کشور می شنود کت و شلوار در قانون بازنشستگی با هدف صرفه جویی در میلیاردها

دادگاه عالی کالیفرنیا دست و پنجه نرم سهشنبه با اینکه برای رعایت قانون دولت طراحی شده برای کمک به کاهش کمبود صدها میلیارد دلار در دولت های محلی و سیستم های بازنشستگی.

در طول یک جلسه دولت بالاترین دادگاه نیست به وضوح نشان می دهد که راه آن را رد. تنها چهار دادگاه هفت نفر از قضات خواسته و کسانی که صحبت می کنند به چالش کشیده هر دو طرف در اختلاف است.

دادگاه با توجه به چالش با اتحادیه های کارگری به 2012 که قانون منع عمل “بازنشستگی خونتان” برای تمام کارمندان دولت. این عمل شامل inflating آینده مستمری پرداخت معمولا در پایان خود را حرفه ای تجاری در سال انباشته تعطیلات و یا بیمار پرداخت و یا داوطلبانه اضافی وظایف.

از آنجا که پرداخت حقوق بازنشستگی محاسبه می شود بر اساس یک کارگر بالاترین سال از درآمد خونتان می تواند به تولید سودآور بازنشستگی از آنچه کارمند به دست آورده ، حداقل 1 میلیون کارمندان در کالیفرنیا را متاثر از تصمیم دادگاه است.

تبلیغات

اتحادیه های کارگری و کارکنان گروه در سراسر کشور ادعا می کنند این قانون را نقض 60 سال کالیفرنیا قانون که می گوید کارکنان مجاز به بازنشستگی آنها وعده داده شده بود در روز اول خود را از کار. دادگاه حکم داد که حقوق بازنشستگی هستند قرارداد حفاظت شده توسط دولت ایالات متحده آمریکا قانون اساسی.

اری Onishi Gov. گاوین Newsom معاون امور حقوقی وزیر به دادگاه گفت که دولت در کالیفرنیا در حال حاضر به صورت گسترده کاهش, اخراج و furloughs اشاره به پیش بینی کسری بودجه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او به نام بازنشستگی خونتان “سوء استفاده” و گفت: عمل بود “هرگز قانونی است.” در جلوگیری از آن, او گفت:, دولت, قوه مقننه صرفا روشن قانون و بسته می دهید ، او همچنین معتقد است که قانون بود و آینده نگر و در نتیجه نمی غارت هر کارگران از مزایای وعده داده شده.

سه نفر از قضات به نظر می رسد شک و تردید است که این تغییرات صرفا آینده نگر. “کارکنان که در حال حاضر ممکن است این به عنوان آینده نگر” گفت: عدالت Mariano-Florentino کوللر. “آنها استدلال آنها تا به حال یک مجموعه ای از انتظارات که در حال نقض شده است.”

عدالت گودوین لیو همچنین پیشنهاد کرد که آنچه در حال حاضر به نام بازنشستگی خونتان ممکن است تصور می شود کاملا قانونی در سال گذشته است.

تبلیغات

David E. Mastagni به نمایندگی از آالمدا کانتی معاون کلانتر Assn., استدلال به عبارت “حقوق بازنشستگی خونتان” به مبلغ یک “ذاتا ذهنی سیاسی مدت است.”

او گفت: کارکنان انتخاب شدند و به گفته آنها می تواند بستگی به قوانین بازنشستگی در محل. “مشتریان من وعده داده شده بود آنها را معوق جبران,” او گفت:.

عدالت جاشوا P. Groban, ظاهر می شود, نا امید, خواسته وکیل به تصور “عظیم رکود اقتصادی” و یک “سناریو روز قیامت” در هنگام بازنشستگی و سیستم ها “در آستانه.” او می خواست به دانستن: می توانید وجود دارد هرگز نمی تواند هر گونه تغییرات ؟

تبلیغات

Mastagni گفت: استان ها در چنین مواردی می تواند سهولت فشارهای مالی از طریق مذاکره کارمند اضافی سهم.

در کالیفرنیا این فرمول برای محاسبه درآمد بازنشستگی به طور کلی می توان تغییر داد تنها اگر آن را خنثی و یا به نفع کارکنان است. آن را نمی توان کاهش می یابد, به جز برای استخدام های جدید.

عضویت در خبرنامه

به سمت توسعه پایدار در کالیفرنیا

دریافت نقطه جوش جدید ما عضویت در خبرنامه, بررسی تغییر آب و هوا, انرژی و محیط زیست و تبدیل شدن به بخشی از گفتگو و راه حل.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

کالیفرنیا شده است یک رهبر ملی در قانون بازنشستگی و کشورهای دیگر هستند و با توجه به نتیجه یک سری از موارد تست های دولت را کاهش دیرین کارکنان.

تبلیغات

پس از رکود بزرگ سابق رژیم صهیونیستی. جری براون پنجه بازنشستگی کمبود امضای اقدامات جدید به قانون است. قوه قضائیه است که بهره مند از گذشته بازنشستگی عمومی احکام معاف از جدید کاهش. در حال حاضر این بیماری همه گیر است که ایجاد بحران مالی برای دولت های ایالتی و محلی.

بر خلاف حقوق بازنشستگی خصوصی که توسط اداره فدرال و قانون باید بیمه های بازنشستگی سیستم بستگی به درآمد دولت اگر تعهدات بیش از سهم و سرمایه گذاری درآمد.