راوی Zupa بزرگ شده در خانه ریختن بیش با لوازم و بدون کنترل خلاقیت و پیدا کردن راه خود را به تبدیل شدن به یک ساز و تاجر مسئول سرنوشت خود. این محصولات از سال از مطالعه مستقل و بدون کنترل آزمایش های نقاشی های خود را چاپ و مجسمه های قرض تصاویر از بی شمار جهان فرهنگ و فولکلور و همچنین حافظهی تاریخ هنر از بوش Bruegel و دورر به مغول مینیاتور و چاپ woodblock اغلب فراوان با هم incongruously در یک کار نقشه کشی متراکم تشابه به امتیاز سیاسی است. در حال حرکت به سه بعد او می سازد به شدت مطرح هندو, خدایان و samurai warriors از مواد در بر داشت و نمادین سلاح از قطعات ماشین تحریر.

Zupa نیست رانده شده توسط نظریه او را یک هنرمند در خام تفکر در تصاویر و به اشتراک گذاری این تصاویر با یک دهکده جهانی از طرفداران در سراسر جهان است.

به عنوان او پاسخ کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه Zupa یک Westword متفکر نشت چند اسرار موفقیت خود را.

"The self portrait is inspired by one of my favorite living painters, Marlene Dumas."گسترش

“خود پرتره الهام گرفته شده است یکی از مورد علاقه من زندگی نقاشان مارلین دوما.”

راوی Zupa

Westword: چه چیزی (یا کسی) است که خود الهه شعر و موسیقی خلاق?

راوی Zupa: من الهه شعر و هنر است. من عاشق هنر بسیار است.

چه شما انتخاب کنید تا یک قلم مو در وهله اول ؟

من نقشه کشی از آنجایی که من بسیار جوان بودم پس من قبل از تشکیل خاطرات. هر کس در خانواده من همیشه انجام می شود هنر — هر دو پدر و مادر و چهار خواهر و برادر. آن را به عنوان صبحانه در خانواده من.

Colorado Creatives: Ravi Zupa

چگونه شما در برخورد به عنوان یک هنرمند با پناه در محل ؟

برای من همه چیز تغییر نکرده بسیار است. من یک خانه بزرگ است که من در استودیو با یک حیاط بزرگ. من به ارث برده چهار اردک و غاز با من ملک (آنها خیلی فوق العاده). ما صرف روز هنر ساخت و ریشه در اطراف گل برای حشرات (به ترتيب).

من صرف چند سال گذشته ساخت زیرساخت های کسب و کار است که به من اجازه فروش کار آنلاین و به راحتی کشتی به هر مکان در جهان است. خوشبختانه من همچنان به فروش چاپ و نقاشی برای چند ماه گذشته است. من هم یک چند نفر و که کل تنظیم شده است مختل شود اما ما در حال مدیریت به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت است.

بهترین چیز در مورد محلی خلاق جامعه در این زمینه خود را — و بدترین ؟

بهترین چیزی است که احتمالا به طور کلی رونق آن شهر دیدن است. مردم هیجان زده در مورد دنور و جمعیت در حال رشد است. این به این معنی که مردم در تلاش هستند بسیاری از چیزهای جدید. من می خواهم این روند از “همهجانبه هنر” حتی اگر من را تجربه نکرده هر که من واقعا لذت می برد. من فقط می خواهم که مردم در حال تلاش به جلو و سر خود را از کامپیوتر خود و منسجم در جهان واقعی هنر قطعه است که پیچیده هستند.

من دوست ندارم نا امیدی که من در مردم است. به نظر می رسد مانند هنرمندان می خواهم همه چیز کامل باشد بلافاصله و می خواهید به طور کامل شکل حرفه ای فوری آنها شروع می شود.

Ravi Zupa, mixed-media samurai sculpture with machine gun.

راوی Zupa مخلوط-رسانه های سامورایی مجسمه سازی با مسلسل.

راوی Zupa

چگونه در مورد جهان?

اینترنت به ارمغان آورده است همه نزدیک به هم. من کارمند جسی و من را در یک نقشه جهان بر روی دیوار, و آن را با آشغال پین قرمز برای همه مکان های ما حمل و چاپ. شما می توانید در قرعه کشی یک تصویر در صبح و نشان می دهد آن را به هزاران نفر از مردم در بعد از ظهر در بحرین و ژاپن و برزیل. برخی از آنها ممکن است آن را دوست دارم. شما همچنین می توانید ببینید چه چیزی آنها را به خود جلب کرد که بعد.

بدترین چیز برای من این است که این بدبینی از هنر به طور کلی. به میزان زیادی, هنر در دوران مدرن است که توسط یک شورش علیه زیبایی — در یک راه خوب. این مدت زمان طولانی. وقتی مردم برای اولین بار شاهد مونه “نیلوفرهای آبی” بسیاری از آنها آن را پیدا خام تنبل توهین آمیز است. نسخه های جدیدتر از آن است که فقط به عنوان برای من جالب است. من مانند مدرن کار که واقعا درشت و خشن و حتی نگران کننده در زمان. آن را خوب هنر است. اما آن آشنایی خود را به یک مقدار عمیق تر نیهیلیسم.

در برخی از راه هنر معاصر فرهنگ آمده است به تحقیر برای ویژگی های رئالیسم و تسهیلات ، که من می توانم درک: گاهی اوقات رئالیسم بی ارزش است و تاکید بیش از حد بر آن است که ساده لوحانه است. گاهی اوقات تنها چیزی است که ذهن ما را به مقصد چیزی است ناهموار بیشتر انتزاعی ساده لوح حتی شورش. اما این بدان معنا نیست که خشن, ساده لوح و شورش هنر لزوما با ارزش است. گاهی اوقات من می خواهم بگویم که هنرمندان: فقط به خاطر قطعه خود را بمکد معنا نیست که آن را خوب است.

Ravi Zupa, "Mightier Than," typewriter parts.

راوی Zupa, “قویتر” ماشین تحریر قطعات.

راوی Zupa

این زمان به چالش کشیدن برای هنرمندان و طراحان در منطقه مترو که قیمت به خارج از شهر توسط gentrification و افزایش اجاره. چه می توانید آنها را در مورد آن کوتاه ترک ؟

دنور واقعا “سرد” در حال حاضر. برای کسانی از ما که اینجا این چنین قابل توجه و تاب غیر منتظره به داستان. و آن را بزرگ! اما آن را با عواقب غیر منتظره و هیپ, مطلوب محل به معنی برخی از فداکاری نیاز می شود ساخته شده است. من واقعا نمی دانم پاسخ به این: پیدا کردن که در آن شما در حال حاضر به فداکاری و آنها را حدس می زنم. اما البته که همیشه مورد بوده است.

من ترک مرکزی دنور — که این قربانی را انتخاب کردم. من خریداری یک خانه در تجارت شهرستان عمدتا به دلیل آن را تنها در منطقه چپ جایی که من می تواند یک. در حال حاضر من در عشق با جایی که من زندگی می کنند! تجارت شهرستان است و بیابان.

من همه نوع از فرهنگ به طور مستقیم در اطراف من. در واقع به طور مستقیم در مجاورت املاک من باید مکزیکی-آمریکایی همسایگان مهاجر مکزیکی همسایه, سیاه, آمریکایی, درهم, مهاجران, مهاجران سودان و سفید مردمی است. همه آنها به خانواده دوست داشتنی و من خدا را شکر به آنها را می دانیم.

Ravi Zupa, mixed-media multi-headed deity.

راوی Zupa mixed-media multi-رهبری الوهیت.

راوی Zupa

چه پروژه رویایی خود را?

من خیلی دوست دارم فیلم بسازم دوباره. من همیشه مشغول به کار در بسیاری از رسانه ها و قصد من این است که برای پیوستن به همه آنها و راه های متعدد از صحبت کردن در مورد همان ایده است. نقاشی, نقاشی, مجسمه سازی ویدئو. من می خواهم به تجربه است که ترکیب همه این عناصر است. این یک رویای من همچنان به دنبال, و من احساس اعتماد به نفس است که من آن را به اتفاق می افتد.

من همچنین می خواهم به انجام بیشتر نوشتن. در حالی که برای من کمی کوتاه مقایسه مقالات در وب سایت من است که نگاه های مختلف هنر و هنرمندان و من واقعا لذت می برد انجام آن است. مردم واقعا علاقه مند, بیش از حد.

در یک راه خاص من خیلی بهتر است که یک متفکر از به عنوان یک هنرمند. من معنی نیست که من خیلی درخشان, درست است که من گرا در داخل قلمرو افکار و ایده های. و من می خواهم برای برقراری ارتباط در این راه است. هنر من این است که تا حد زیادی یک وسیله نقلیه است که برای.

Ravi Zupa skillfully mixes cultures and eras in juxtaposition.

راوی Zupa به طرز ماهرانه مخلوط فرهنگ ها و دوره ها در مجاورت.

راوی Zupa

چه توصیه ای به شما یک جوان امیدوار در زمینه خود را?

من دو قطعه از مشاوره. یکی است بسیار کلی و آشکار است. در واقع “جوان امیدوار” با اشاره به سوال خود را در حال حاضر می داند که این یکی از اولین: کار چهار بار سخت تر از شما در حال حاضر. و سپس تکرار کنید.

دیگر قطعه ای از مشاوره است که بیشتر عملی: سعی کنید به خلاص شدن از هنر! چگونه به خلاص شدن از آن! اگر شما نمی تواند ایستاده در نظر گرفتن یک مقدار کوچکتر برای آن فکر می کنم از آن را در راه های مختلف. آن را ممکن است یک چیز فوق العاده و آن را بیحال شدن در زیر زمین خود را.

مردم از شما قدردانی و آنها می خواهند برای خرید هنر خود را. آنها نمایش هنر خود را با افتخار. که باید به شما احساس افتخار می کنم و سپاسگزار آنها. شاید دیگران آن را ببینید.

را چاپ می کند. را کوچک و سریع نقشه ها به تیز کردن مهارت های خود را. فروش این چیزها برای یک قیمت است که مردم کارگر عادی می توانید استطاعت. مردم شما را دوست دارم و آنها می خواهند شما را به موفقیت.

"The main subject of this piece was painted from an old renaissance piece of a dutch emissary to the Congo. I don't know anything about the man, I just loved the painting and wanted to recreate it. If you scroll, you can see the original that I was looking at when I painted it. Also on the piece is a drawing of Vasili Arkhipov, a Soviet submarine captain who, during the Cold War, blocked an order that would have started World War III. The text comes from a Bob Dylan song which lamented the American trend of making home bomb shelters during the Cold War."

“موضوع اصلی این قطعه نقاشی شده از رنسانس قطعه ای از یک هلندی فرستاده به کنگو. من نمی دانم هر چیزی در مورد مرد, من فقط عاشق نقاشی و می خواستم برای از نو خلق کردن آن است. اگر شما حرکت می کنید شما می توانید این اصلی بود که من به دنبال در زمانی که من در آن نقاشی شده است. همچنین در قطعه یک نقاشی از واسیلی Arkhipov شوروی کاپیتان زیردریایی که در طول جنگ سرد مسدود سفارش که جنگ جهانی سوم آغاز شده. متن می آید از یک باب دیلن آهنگ که تاسف آمریکا از روند ساخت خانه بمب پناهگاه در دوران جنگ سرد.”

راوی Zupa

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

من می دانم که همه در حال کار سخت در حال حاضر, و من می بینم مبارزه در آنچه آنها را. این شامل نانوا, رقصنده, نویسندگان, جامعه, سازمان, حوصله متفکران و…. تا آنجا که نقاشان به, من عاشق خولیو Alejandro و دیگو رودریگز وارنر.

آنچه را در دستور کار خود در حال حاضر و در سال آینده ؟

من یک دومین نمایش انفرادی در یک موزه هنری در ایندیانا در این تابستان. من واقعا هیجان زده در مورد آن است. بعد از این سال من دیگر نمایش انفرادی در مونترال. من شده است با صدور مجوز برخی از کار من است. به دنبال آن است. من همچنین در ادامه به چاپ و نقاشی هر هفته هنر که در پاسخ به جهان است.

به عنوان اغلب به عنوان ممکن است, من می خواهم به درک جدید و مربوط به ایده هایی که به صحبت های ما واقعی وضعیت فعلی است. به خصوص در حال حاضر که ما در حال همه گیر در داخل. مردم خسته هستند. این یک مشکل واقعی است.

"The horse is inspired by the famous American lithographers Currier and Ives and the flower is painted in the style of Russian lacquer boxes. 'Do not go gentle into that good night' is of course a line from the great Welsh poet, Dylan Thomas. Great advice for these strange times!l"

“اسب الهام گرفته شده است معروف آمریکایی lithographers Currier و ایوس و گل نقاشی شده است در سبک روسی جعبه های لاک. ‘نمی نسیم تا حدی به آن شب خوب’ است که البته یک خط از ویلز شاعر دیلن توماس. مشاوره عالی برای این زمان های عجیب و غریب!l”

راوی Zupa

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

به صداقت, من نمی دانم آنچه اتفاق می افتد در جامعه محلی این روز من شده است hustling در my own little world برای مدت طولانی. من می خواهم بگویم که کسی که سزاوار بیشتر متوجه است که کسی که می خواهد به تغییر محیط زیست به فشار همه چیز بیشتر و بیشتر از تاثیر در یک راه مثبت تر.

این نیهیلیسم است که ما را احاطه کرده است تا خسته کننده است. بسیاری از هنر جدید در جهان زیاده که خسته کننده نیهیلیسم و ما نیاز به حرکت از آن است. درست است جهان ما در حال رفتن به واقعا عجیب و غریب به زودی و ما باید برای پاسخ به این تغییرات به سرعت و با بشریت است.

دنبال راوی Zupa در وب سایت خود در Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de