از اوایل در کلرادو پاسخ به COVID-19 شیوع نگرانی های مطرح شده در مورد گسترش ویروس در دنور ون Cise-Simonet بازداشتگاه shorthanded به عنوان مرکز شهر بازداشتگاه و دنور زندان شهرستان است.

و در حالی که وجود داشته است و هیچ مرگ و میر به تاریخ متصل به طور مستقیم به کسانی که دنور امکانات (بر خلاف مرگ و میر مرتبط با جوش زندان شهرستان و استرلینگ Correctional Facility), مثبت, موارد افزایش یافته است نزدیک به یک سوم طی یک دوره پنج روز.

علاوه بر این مقدار زیادی از زندانیان با این تشخیص در حال منتشر شد را به جامعه البته پس از دنور Sheriff Department “با این نسخهها کار با آنها را به اطمینان حاصل شود آنها را به یک مکان امن بروید” با توجه به دنور مشترک مرکز اطلاعات است که دست زدن به ارتباطات در مورد مبارزه با رمان coronavirus.

در مارس 25, مدت کوتاهی قبل از اعلام یک مادر اقامت در خانه نظم برای کل ایالت کلرادو بیش از COVID-19 فرماندار Jared پلیس صادر ارشاد برای اجرای قانون مقامات در مورد نحوه انجام شغل خود را به عنوان با خیال راحت و کارآمد که ممکن است در طول بیماری همه گیر. یادداشت خود که به دست آورده ستایش دیگران از آیتالله سیستانی از کلرادو تشویق مراکز بازداشت به عمل اجتماعی فاصله برای زندانیان و کارکنان هر زمان که ممکن است به حالت تعلیق در تمام ملاقات اطمینان حاصل شود که بیش از ده نفر در حال جمع آوری در هر فضای محدود در همان زمان توسعه پروتکل های به طور منظم پاکسازی امکانات و صفحه نمایش افرادی که رزرو شده یا منتشر شده و همچنین تمام کارکنان برای COVID-19.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اما در حدود همان زمان که پلیس ساخته شده توصیه های خود را وکیل و Westword پوشش موضوع Jason Flores-ویلیامز ثبت یک اصطلاح فوق العاده دادخواست یک بار شناخته شده به عنوان یک حکم mandamus درخواست که گروه کلرادو بهداشت عمومی “کاهش COVID-19 بحران” در مرکز شهر بازداشتگاه. فلورس-ویلیامز معتقد است که “زندانیان در کل جمعیت در حال آزمایش زندانیان جدید در حال آزمایش قبل از ورود به کلی جمعیت زندانیان برگزاری نمایشگاه علائم مخلوط کردن در جمعیت عمومی” و “زندانیان هشت به یک سلول بدون توانایی برای پاکسازی و یا از خود محافظت کنند.”

پلیس توصیه نمی به اثر فوری در همه جا. و با توجه به شهر “مثبت زندانیان در زندان شماره افزایش یافته است با توجه به دنور سلامت در حال گسترش COVID-19 تست شامل همه جدید رزرو در مرکز شهر بازداشتگاه آغاز شد که در آوریل 27 سال 2020” بیش از یک ماه پس از مشورتی صادر شد.

در این میان یک مرد اهل بیت درگذشت, در مرکز شهر بازداشتگاه واحد مسکن در 3:35 صبح در مارس 10. اما دنور مشترک مرکز اطلاعات تاکید می کند که او “نمایش COVID-19 علائم است.”

به عنوان برای افراد مبتلا به این ویروس مشترک مرکز اطلاعات ارائه شده Westword با دو مجموعه آمار — اول گرفتن وضعیت در آوریل 29, دومین روز تا ظهر دیروز, مه 4. در اینجا آمار برای هر دو در مرکز شهر بازداشتگاه و دنور زندان شهرستان:

مارس 29

مرکز شهر بازداشتگاه

58 مثبت زندانیان در بازداشت

15 مثبت زندانیان منتشر شد

4 مثبت زندانیان بهبود (در زندان)

35 زندانی در انزوا با توجه به COVID-19 مانند علائم و در حال ارائه COVID-19 آزمون دنور سلامت

دنور زندان شهرستان

1 مثبت زندانی در بازداشت

2 مثبت زندانیان منتشر شد

0 زندانیان در انزوا

مارس 4

مرکز شهر بازداشتگاه

86 مثبت زندانیان در بازداشت

23 مثبت زندانیان منتشر شد

6 مثبت زندانیان بهبود (در زندان)

28 زندانی در انزوا با توجه به COVID-19 مانند علائم و در حال ارائه COVID-19 آزمون دنور سلامت.

دنور زندان شهرستان

2 مثبت زندانیان در بازداشت

2 مثبت زندانیان منتشر شد

1 اهل بیت در انزوا با توجه به COVID-19 مانند علائم و ارائه COVID-19 آزمون دنور سلامت.

ضربت از 56 مرکز شهر بازداشتگاه زندانیان با مثبت آزمون در 29 آوریل به 86 ظهر در مارس 4 نشان دهنده افزایش بیش از 32 درصد در کمتر از یک هفته. در عین حال تا کنون کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست را شامل نمی شود و یا مرکز و یا دنور زندان شهرستان در میان 157 سایت ها در دولت تعیین شده به عنوان شیوع مکان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de