COVID-19 ایمنی ظروف سرباز یا مسافر در دنور-منطقه خارج شده

زیر پست ما دیروز منتشر, مه 4 مورد آخر هفته سفر به یک شفق قطبی خارج شده قبلا مربوط به سه COVID-19 مرگ و میر از جمله این که از یک کارمند تمام وقت ما دریافت یک ایمیل از یک Walmart سخنگو که مودبانه اما محکم به ما اطلاع داد که شرکت “اجازه می دهد رسانه های داخل در این زمان” را به عنوان اگر امریکا به پایان رسید در فروشگاه درب جلو.

این پاسخ تعجب آور با توجه به این که ما قطعه lavished ستایش در خارج در مورد سوال واقع در 14000 شرق نمایشگاه برای سفت کردن ماسک استفاده و اجتماعی فاصله در یک راه اصلی پس از بسته شدن موقت از-مقامات بهداشتی شناسایی آن به عنوان یکی از ایالت 157 شیوع فعلی سایت. احتمالا من غیر مسئولانه یکی برای پوشیدن فدورا با یک کارت مطلب “مطبوعات” tucked به کلاه band به طوری که کارکنان می تواند به سرعت شناسایی و اخراج من.

اما اگر من شخص غیر قابل قبول می تواند به شما حدس بزنید چه کسی ندارد ؟ ده ها تن از unmasked مشتریان در خارج در 6675 مرکز کسب و کار درایو در هیقلندس رنچ که ما متوقف شد و بلافاصله پس از ما پر پیچ و خم از طریق شفق فروشگاه. آنها اعتراف کرد با وجود ثبت نام در ورودی و هشدار داد که “هر دولت/محلی منظور لازم است که مشتریان می پوشند صورت پوشش به استثنای افرادی که مشکل تنفس.”

این بود تنها راهی است که ارتفاعات در مرتع پرورش احشام عملیات سقوط کوتاه از مجموعه استاندارد توسط Aurora فروشگاه که مقامات نگه داشته اند تحت بررسی دقیق نشان می دهد که وقتی که می آید به COVID-19 ایمنی تمام Walmarts قطعا نیست برابر خلق شده اند.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ارتفاعات در مرتع پرورش احشام خارج شده است واقع در شهرستان داگلاس در میان چند محلی در حوزه های قضایی که نمی تمدید اقامت خود را در خانه پس از سفارش, کلرادو, فرماندار Jared پلیس اعلام کرد که دولت این نسخه منقضی خواهد بود در آوریل 26; به جای آن به اصطلاح امن تر در صفحه اصلی برنامه که مرحله به مرحله در reopenings غیر ضروری کسب و کار با مشتریان مجاز در سایت در اکثر مغازه های خرده فروشی به عنوان 4 مه.

A sign on display outside the Walmart in Highlands Ranch.گسترش

یک نشانه بر روی صفحه نمایش در خارج از خارج در ارتفاعات در مرتع پرورش احشام.

عکس از مایکل رابرتز

البته Walmarts شده اند باز در طول اقامت در خانه دوره پس از فروش مواد غذایی تعیین شد مهم است. اما پس از شفق قطبی شیوع خارج شده باز دوباره, فروشگاه محدود تعدادی از مشتریان در داخل استقرار کارکنان در مقابل درب بودند که متهم به زیر و سخت در یک در یک رویکرد است. در نتیجه در ما آوریل 2 بازدید شد مقدار زیادی از اتاق را برای شش پا اجتماعی فاصله ساخته شده آسان تر توسط یک منبع فراوان از طبقه پوستر نشان دادن مردمی که در آن برای ایستادن به منظور اجازه می دهد تا دسترسی امن برای همه است.

بود مورد در ارتفاعات در مرتع پرورش احشام. هیچ خدمه وظیفه بودند در ورودی بنابراین مشتریان می تواند وارد کنید هر زمان که آنها آرزو — و به این خاطر نبود که فروشگاه آنقدر خالی است که نظارت بر ظرفیت غیر ضروری بود. در واقع به راحتی دو برابر تعداد خریداران مراجعه کننده به شفق فروشگاه بودند در داخل این یکی ساخت آن غیر ممکن است برای اقامت شش فوت دور از همه.

و در حالی که ما نمی توانیم به نقطه یک مشتری در شفق بدون پوشش چهره وجود دارد قطعا هیچ کمبود چنین scofflaws در ارتفاعات در مرتع پرورش احشام. ما شمارش بیش از سی نفر از آنها را فقط در چند دقیقه و آنها را شکست و در حال حاضر آشنا جمعیتی دسته از کسانی که likeliest رد ماسک استفاده کنید: نوجوانان و بیست و چیزی از هر دو جنس (اما به خصوص مردان جوان) و همچنین پراکندگی (بیشتر) دیدن سن پنجاه یا بالاتر. یکی دیگر از دید مشترک: خانواده هایی که در آن مادر و بچه ها بودند با پوشیدن ماسک, اما بابا نبود احتمالا تا ثابت کند که او را قوی تر از هر, ویروس, damn it!

همه از خارج کارکنان ما تا به حال دیدم ماسک (به عنوان مورد در شفق قطبی) اما یک زن و شوهر از کارگران بود و مرتب آنها را به ترک خود بینی و یا دهان برای کشف دلایل است که به نظر نمی رسد به چیزی برای انجام با مشکلات تنفسی و شکست هدف از پوشیدن پوشش صورت در وهله اول.

وجود دارد هیچ پیامدهای آشکار برای این انتخاب. مگر اینکه شما یک عضو از رسانه ها است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر