در مارس 23, Tri-County Health Department بسته فروشگاه وال مارت در 14000 شرق نمایشگاه در شفق قطبی پس از سه مرگ و میر مربوط به COVID-19 از جمله این که از یک کارمند تمام وقت و گسترده گزارش های ضعیف استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله میان کارکنان و مشتریان به طور یکسان. خروجی اجازه داده شد به بازگشایی دوباره سه روز بعد در آوریل 26, اما در آن تازه ترین گزارش گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست این لیست خارج شده میان دولت 157 شیوع ویروس سایت.

در اینجا این بیانیه که در خارج منتشر شده در مورد فروشگاه بازگشایی:

با تصویب و هدایت Tri-County Health Department ما دوباره باز فروشگاه ما در 14000 شرقی نمایشگاه در خیابان شفق قطبی. در علاوه بر این به دنبال اقدامات گسترده ما در حال حاضر در محل از قبیل نیاز به همکاران به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه پلکسی گلاس موانع در خطوط پرداخت و داروخانه های مناطق و اجتماعی فاصله کف کن در ورودی و خطوط پرداخت — ما همچنان با تمرکز بر ایمنی و رفاه همکاران و مشتریان. ما در حال تقویت با همکاران ما اهمیت ارتباطات باز و انطباق اجتماعی فاصله گرفته است. ما همچنان به همکاری نزدیک با مقامات بهداشتی در طول زمان مشتریان ما با تکیه بر ما برای غذا و دارو و دیگر نیازهای ضروری.

چه خرید در فروشگاه در حال حاضر ؟ هنوز عفونی-بیماری گه نشان می دهد ؟ و یا بهبود تجربه برای همه گیر-عصر خریداران? در بعد از ظهر روز شنبه, مه 2 ما تصمیم به پیدا کردن.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

ما وارد برای پیدا کردن مشتریان صف خارج از فروشگاه در شش پا فواصل تعیین شده توسط نوار کاست در پیاده رو های منتهی به ورودی تمام پوشیدن ماسک با فقط یک زن و شوهر از استثنا — جفت از زنان ایستاده به طور مستقیم در مقابل از ما به طور طبیعی. این دو به زودی به رهبری بازگشت به پارکینگ و در حالی که ما را نمی شنوند و آنها می گویند که آنها انجام شد تا آنجا که آنها می خواهم فراموش شده خود, ماسک عدم پوشش صورت بود احتمالا واضح حتی به آنها.

در مقابل خط خارج شده و کارکنان با استفاده از تبلت دقت نظارت بر ظرفیت ذخیره و اجازه می دهد مردمی را وارد کنید تنها اگر یک شماره مانند خارج شد — بهترین تمرین تشویق برای هفته توسط کارشناسان بهداشت و درمان استفاده می شود اما تنها به طور متناوب در مواد غذایی purveyors ما بازدید بیش از آن span.

Inside the Walmart, floor stickers helped customers maintain proper social distancing.گسترش

در داخل و خارج طبقه پوستر کمک به مشتریان در حفظ مناسب اجتماعی فاصله.

عکس از مایکل رابرتز

داخل محدود از مشتریان بلافاصله پرداخت سود سهام. فروشگاه قطعا احساس نمی شلوغ و اجتماعی فاصله با حداقل طولانی و یا sidestepping. علاوه بر این طبقه پوستر نمایش شش پا فواصل و ارائه پیشنهاد مکان برای ایستادن به منظور اجازه می دهد دیگران به گذشته با خیال راحت بودند در طی بخش تولید و در هر راهرو — یک کار کامل.

برخی از مشتریان بودند بی اعتنا به اجتماعی فاصله یا تجاوز بر هموطنان مراجعان در کمی ناراحت کننده راه و یا در نظر گرفتن یک موقعیت در وسط راهرو و اقامت وجود دارد و به طور قطع دسترسی به هر کس دیگری. علاوه بر این ما شاهد یک Walmart کاردانی نادیده گرفتن فاصله پیشنهادات بافی از طریق مشتریان تنها چند اینچ.

اما اینها استثنا برای این قانون است. بسیاری از خریداران ما شاهد به طور فعال تلاش برای مودب بودن به هر کس در اطراف آنها و یا دیگری وجود دارد بنابراین فضای زیادی که این اثر همان بود. بهتر است ما نمی دیدن یک مشتری و یا کارمند بدون پوشش چهره برخی از مرتب کردن. میزان موفقیت 100 درصد بود قطعا بالاترین ما در بر داشت پس از فرماندار Jared پلیس ابتدا ملبس به ماسک در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 3 — یک سلف به مارس 17 سفارش ساخت ماسک استفاده توسط کارکنان در فروشگاه های مواد غذایی الزامی است.

در واقع تنها ناراحت کننده لحظه ای در دیدار ما آمد که ما خال خال سالمندان خارج کارمند که اکسیژن لوله snaking در زیر چهره خود را پوشش نشان می دهد که او مضاعف در معرض COVID-19. با توجه به این که سندی Kunz کارمند در خارج که فوت شد 72 سال و در اکسیژن هنگامی که او آلوده شد تصمیم به این کار مرد در بخش اصلی فروشگاه به جای پشت در اتاق و یا یکی دیگر از منطقه که در آن او بود برخورد و خطرات کمتری خواهد به نظر می رسد مشکوک.

برای اکثر, اگر, این, خارج شده بود, مدل های امن و یا حداقل مطمئن تر خرید مواد غذایی در میان بحران کنونی — یک گام بزرگ در جهت درست است.

مناسب بودن سیاست های دنبال کرد تا از نزدیک در این Walmart چون شعبه بدیهی است که تحت بررسی دقیق توسط مقامات و یا آن را نشان دهنده رویکرد در دیگر مترو دنور در فروشگاه های زنجیره ای است ؟ در ارتباط باشید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de