کلرادو رستوران در برخی از اخبار بد دیروز در قالب یک اطلاعیه از فرماندار Jared پلیس که آنها قادر نخواهد بود برای بازگشایی تا اواخر ماه مه در اولین. در حالی که تاخیر قطعا نمی خواهد همه چیز را آسان تر برای رستوران ها در تلاش برای شناور ماندن با takeout و تحویل فروش آن حداقل در زمان دور برخی از ابهام های اطراف آهسته بازگشت به کسب و کار.

اما خبر خوب آمد بیش از حد: James Beard بنیاد اعلام کرد نامزد نهایی برای آشپز رستوران و جوایز رسانه ای که داده خواهد شد بعد از این سال (مارس 27 رسانه برای جوایز و 25 سپتامبر برای سرآشپزها و رستوران ها). کلرادو به ثمر رساند بزرگتر از آن است در سال گذشته به لطف برخی از سرآشپزها بزرگ و صاحبان خود انجام بخشی خود را برای بلند کردن دولت آشپزی صحنه.

فهرست اصلی semifinalists بیرون آمد و در 26 فوریه با هجده کلرادو بهترین ساخت لیست در دسته های متعدد از جمله بهترین آشپز: کوه (که نیز پوشش می دهد آیداهو و مونتانا یوتا و وایومینگ) برجسته رستوران بهترین رستوران جدید Rising Star آشپز فوق العاده رستوران و دیگران. در حال حاضر که JBF است محدودتر هم آن را به لیست نهایی قبل از برندگان انتخاب شده کلرادو هنوز هفت رقیب.

در بهترین آشپز: کوه دسته کارولین گلوور از آنت دانا رودریگز از سوپر مگا بین کلی Whitaker از گرگ خیاط و کری بیرد از نوار خمیر (که پس از نقل مکان به باز گل رز کلاسیک آمریکایی) ساخته شده از برش. و برای برجسته رستوران که افتخارات موسسات باز برای حداقل ده سال Frasca غذا و شراب است که به نمایندگی از کلرادو. بنیانگذاران بابی Stuckey و ترجمه Mackinnon-پترسون مفتخر شده اند با چندین جیمز ریش جایزه در سال های گذشته از جمله خدمات برجسته در سال گذشته شراب برنامه در سال 2013 و بهترین آشپز: غرب برای مک کینون-پترسون در سال 2008 خواهد بود اما این اولین بار خود را برای برجسته رستوران باید از آنها برنده است.

کلرادو ارواح نیز به رسمیت شناخته شده به عنوان تاد و اسکات لئوپولد از لئوپولد برادران به دست آورده را از یک محل برجسته شراب و آبجو یا ارواح تهیه لیست.

در اوایل سال جاری این بنیاد همچنین انتخاب El Taco د مکزیک به عنوان یکی از شش رستوران در سراسر کشور برای کسب امریکا کلاسیک جایزه.

جوایز زمان در این سال پرتاب شد توسط COVID-19 pandemic به عنوان جیمز ریش بنیاد تغییر توجه خود را از جشن آشپزی دستاوردهای به کمک به جمع آوری پول برای نگه داشتن رستوران ها زنده است. این طرح در ابتدا اعلام این نامزد در ماه مارس و پس از آن سالانه جشن جوایز جشن دیروز در شیکاگو اما جمع آن قدر شد از سوال به عنوان coronavirus گسترش سرعت را از طریق ایالات رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به دور از از جنگل بنابراین ما امیدواریم که همه نامزدها و برندگان انتخاب شده آمده سپتامبر را هنوز هم خواهد بود برای لذت بردن از پیروزی.

به صورت مختصر و مفید کامل از نامزد در همه دسته بندی ها در سراسر کشور دیدن 2020 جیمز ریش نامزد جایزه لیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de