فلوریدا مرد دستگیر شده در سال 1984 تجاوز به عنف و قتل در لس آنجلس

دادستان در لس آنجلس به اتهام فلوریدا مرد دوشنبه با کشتار و شکنجه یک مرد دیگر در سال 1984 در جنوب L. A. متل, اتاق, یک, وحشیانه, قتل که رشد کرده بود سرد در دهه های پس از اما شد شعلهور از طریق یک مسابقه اخیر در DNA ملی پایگاه داده.

پلیس متهم قاتل مانوئل Fraga-Madan جمعه در نورث اندروز گاردنز فلوریدا. او در بازداشت در میامی زندان در انتظار استرداد به جنوب کالیفرنیا با توجه به زندانی سوابق.

Det. یوسف Purcell از لس آنجلس کلانتر گفت: Fraga-Madan 66 یکی از دو مرد که با هجوم به ورمونت متل در جولای 12, 1984, در طول یک خشونت پیگیری از مواد مخدر و پول است.

هدف در نظر گرفته شده از مردان بود Johnny Williams, اما زمانی که این جفت ارز وارد آنها یافت ویلیامز دوست 23 ساله و نوزاد پسر. Purcell گفت که در حالی که انتظار برای ویلیامز برای بازگشت به متل, اتاق Fraga-Madan و دیگر تجاوز به زن جوان در زور اسلحه.

تبلیغات

وقتی ویلیامز بود که 40 برگشتم به اتاق متل, زن مخفی در حمام. مردان خواستار پول و مواد مخدر از ویلیامز, اما او گفت که او تا به حال نه. Purcell گفت: مردان شات ویلیامز یک بار در پا و سپس اخراج دوباره او را به قتل.

زن شنیده صدای شلیک گلوله و درب حمام بود و کمی نیمه بسته نگهداشته کارآگاه گفت.

“او می تواند دیدن برخی از فعالیت های, اما نه همه” Purcell گفت.

مردان فرار کرد. مقامات مصاحبه زن اما او بعد از مرگ طبیعی فوت Purcell گفت. مرگ او بود و ربطی به جرم و جنایت و پلیس نمی علنا خود را شناسایی.

تبلیغات

کارآگاه یکی از حدود 10 اختصاص یافته به بخش کلانتر را سرد مورد قتل واحد در زمان بیش از این تحقیقات در سال 2018 است. در همه پیری موارد Purcell گفت: او به نظر می رسد شواهد بود که توقیف توسط پلیس, چرا که هیچ قانونی روش در دسترس بودند در آن زمان برای ردیابی مظنون مشخصات ژنتیکی. در Williams مورد او امیدوار بود برای مطابقت با DNA.

“وجود دارد هیچ سحر و جادو تلفن تماس بدون حرف بدون خبرچین گفت: شما نیاز به نگاه در این مورد” Purcell گفت. “ما رفتن را از طریق فرایند ما.”

این عقد شواهد بود متل ملافه بود که مایع منی از تجاوز جنسی.

Purcell گفت Fraga-Madan دارای سابقه کیفری در کالیفرنیا و فلوریدا عمدتا مربوط به مواد مخدر جرم که منجر به DNA خود را ذخیره شده در یک پایگاه داده.

تبلیغات

DNA مسابقه بود به اندازه کافی برای لس آنجلس منطقه دفتر دادستان به پرونده قتل اتهام وی از سوی مامورین که Fraga-Madan کشته ویلیامز در حالی که شکنجه او و در حالی که انجام یک تجاوز است. اساسنامه محدودیت ها در اتهام تجاوز به عنف را تصویب کرده است.

دادستان تصمیم گرفته اند که آیا به دنبال مجازات اعدام.

دومین مردی بود که در صحنه شده است شناسایی Purcell گفت. و نه به کارآگاهان قادر به پیگیری کردن زن پسر شاید تنها کسی که هنوز زنده بود که در اتاق متل آن روز.

“با این مورد وجود ندارد شاهد” Purcell گفت. “علم گواه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر