شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti روز دوشنبه گفت که شهرهای مختلف نیاز به مراحل مختلف به ظهور از این بیماری همه گیر ناشی از خاموش کردن و این شهر و مسئولان شهرستان هنوز در تلاش برای تعیین امن ترین دوره است.

“ما در زمان باز کردن ممکن است متفاوت از دیگر بخش های دولت,” او گفت:. “من خواهد بازگشایی شهرستان ما با بررسی دقیق هدایت عمومی و بهداشت حرفه ای.”

Garcetti گفت که او انتظار ندارد شهر کسب و کار قادر به ارائه منظقه تحویل روز جمعه در مرحله با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نظرات. شهر “امن تر در صفحه اصلی” منظور این است که در اثر تا مارس 15 و Garcetti گفت که او امیدوار مراحل محدود کردن تجارت می تواند شروع به نورد ،

Newsom روز دوشنبه اعلام کرد که برخی از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور می توانید از بازگشایی با تغییرات به عنوان اوایل به عنوان جمعه در پی افزایش فشار به سهولت اقامت در خانه سفارش است که حفره حفره کالیفرنیا اقتصاد است.

تبلیغات

تغییرات جدید بخشی از یک چهار مرحله برنامه ریزی فرماندار گذاشته از هفته گذشته به تدریج انتقال به حالت عادی در حالت نزدیک به 40 میلیون نفر از مردم که زندگی شده اند طرح میتوانست توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما در حال ورود به مرحله بعدی این هفته” Newsom گفت: در کنفرانس خبری به ارائه به روز رسانی در دولت پاسخ. “این یک نشانه مثبت است و آن را اتفاق افتاده است تنها به یک دلیل: این داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد.”

فرماندار طرح نیز گسترش می یابد و تصمیم گیری در سطح محلی اجازه می دهد برخی از جوامع را به حرکت بیشتر پیش رو به مرحله دوم بازگشایی روند سرعت خود را و باز کردن کسب و کار مانند رستوران ناهار خوری اتاق — فراتر از آن مشخص شده در ایالت سیاست.

تحت قانون جدید ایالت COVID-19 دستورالعمل فرماندار گفت: کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی فروشندگان و دیگران می تواند بازگشایی برای وانت و تولید و تدارکات می توانید رزومه در خرده فروشی زنجیره تامین است. Newsom گفت: بیشتر دستورالعمل های دقیق در مورد کسب و کار است که می تواند به از سرگیری عملیات محدود خواهد بود منتشر شده در اواخر این هفته.

تبلیغات

تعداد کل افرادی که آلوده شده توسط ویروس در L. A. شهرستان 26,217.

بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت که مقامات رئوس مطالب برنامه ای برای تغییر محدودیت در L. A. شهرستان در اواخر این هفته اما خاطر نشان کرد که در حالی که اجتماعی فاصله شیوه های کاهش گسترش ویروس آن هنوز هم باقی می ماند و به راحتی انتقال.

“ویروس تغییر نکرده است,” او گفت:. “بیشتر مردم die in L. A. شهرستان هر روز از COVID-19 بیش از هر بیماری دیگر.”

حدود 5000 نفر که تست مثبت برای این ویروس در بیمارستان بستری شده است در برخی از نقطه فرر گفت. در حال حاضر وجود دارد 1,819 فتح کند گرفته شد افرادی که در بیمارستان بستری هستند و از جمله 30% است که در بخش مراقبت های ویژه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de