‘دادن سهشنبه در حال حاضر’ به معنی های کمی مهربانی در طول همه گیر

دادن سهشنبه همیشه طول می کشد محل در دسامبر اما در این سال یک روز اضافی اضافه شده در مارس 5, نام دادن سهشنبه در حال حاضر.

این همه در مورد اینکه سخاوتمندانه با زمان خود توجه و یا پول برای کمک به دیگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برای مثال شما می توانید قطع یک نشانه در یک پنجره ضمن تشکر از کارکنان مراقبت های بهداشتی, خرید چیزی از یک کسب و کار کوچک و یا کمک به یک موسسه خیریه می مانند.

راه متحده از سرمایه های ملی منطقه تصمیم گرفته است برای پیوستن به در با حرکت سالانه خود را انجام دهید بیشتر از 24 کمپین جمع آوری کمک مالی به 5.

“در این سال به دلیل بحران نیاز است که ما به طور معمول تا به حال شده است تشدید و حتی بیشتر گفت:” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت رویز آلن شاه ماهی است.

و او انتظار دارد که نیاز به ادامه و پس از ویروس های مربوط به محدودیت شروع به برداشته شود.

“ما می دانیم که اثرات باقی مانده در حال رفتن به با ما برای 18-24 ماه به عنوان مردم قادر به بازیابی,” آلن-شاه ماهی گفت.

او می خواهد به مردم یادآوری کند که دولت فدرال است و بازگشایی آن در ترکیب فدرال کمپین در طول coronavirus بحران است.

سازمان های دیگر برگزاری دادن سهشنبه در حال حاضر حوادث عبارتند از:

اتباع واشنگتن: هر اهدا کننده می دهد که 100 دلار یا بیشتر به NATS4GOOD جامعه پاسخ صندوق از طریق پایان #GivingTuesdayNow را دریافت منحصر به فرد اتباع Philanthropies تجمع حوله. ده اهدا خواهد برداشت خود را داشته باشند حوله امضا شده توسط یک بازیکن بوندس لیگا.

مانت ورنون: با بستن جورج واشنگتن و مستغلات انتظار برای از دست دادن 75 درصد از درآمد سالانه خود را. هدف آنها این است که به منظور بالا بردن $120,000 برای بودجه اضطراری خود. کمک های مالی خواهد بود همسان دلار برای دلار به لطف یک تعهد شده توسط سخاوتمندانه از مانت ورنون دوستان است.

آناپولیس موزه دریایی و پارک: کمک های مالی را به سمت خود جعبه باران برنامه. یک اهدا کننده متعهد شده است برای مطابقت با هر اهدا دلار برای دلار است.

DC پوشک بانک: بانک گفت: در آن دیده می شود 333 درصد افزایش در پوشک توزیع در ماه گذشته و این نیاز در حال افزایش است. آنها امیدوار هستند به منظور بالا بردن $20,000 در دادن سهشنبه در حال حاضر.

سگ خوش شانس نجات حیوانات: پرورش-صفحه اصلی مبتنی بر گروه نجات حیوانات به منظور بالا بردن $50,000 برای نجات 240 حیوانات. اولین 15.000 دلار در کمک های مالی خواهد شد به طور کامل همسان با تشکر سخاوتمندانه اهدا کننده.


بیشتر Coronavirus اخبار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر