این همان غم آهنگ: مرکزی شهرستان اپرا جشنواره تابستانی است, آخرین رویداد فرهنگی به لغو و به دلیل COVID-19 نگرانی.

برنامه ریزی شده در سال 2020 صف که شامل Rodgers & هامراشتاین را چرخ فلک, Verdi را Rigoletto و Purcell را Dido و Aeneasخواهد شد تحت فشار قرار دادند به 2021.

“این خبر بسیار ناامید کننده بود اما این تصمیم به نفع ما مخاطبان و هنرمندان و کارکنان و جامعه” توضیح می دهد که شهر مرکزی Opera کل و مدیر هنری پلهام “پت” پیرس در بیانیه ای اعلام لغو. “این COVID-19 بحران است که به شدت تحت تأثیر معیشت صدها نفر از نوازندگان, نوازندگان, و تکنسین های که آوردن داستان به زندگی در تاریخی ما خانه اپرا مرحله. ما دل مخاطبان نمی خواهد تجربه کار خود را در این تابستان.”

دارندگان بلیط داده خواهد شد و شانس خود را برای اهدای هزینه بلیط خود را به مرکزی شهرستان Opera COVID-19 صندوق امداد که پشتیبانی اپرا تصمیم به پرداخت همه آن سال 2020 جشنواره هنرمندان و کارکنان برخی از آنچه را به علت. هدیه همسان خواهد شد توسط اعضای هیئت مدیره و چرخ فلک عملکرد حامیان مالی.

“مرکزی شهرستان Opera متعهد به ایمنی و رفاه مشتریان ما و همکاران” گفت: پیرس. “ما نگاه به جلو به زمانی که ما با خیال راحت می توانید جمع آوری با هم دوباره به بالا بردن صدای ما و جشن قدرت شفا از هنر است.”

این آخرین در یک رشته از موسیقی لغو است که شامل پارک شهر, جاز, اپرا کلرادو فصل بهار و صدها کنسرت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لغو و بازپرداخت رفتن به شهر مرکزی اپرا وب سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de