نیویورک (AP) — Quincy Enunwa بازی حرفه ای با نیویورک جتز است که به احتمال زیاد پس از او و همکار گیرنده گسترده جاش Bellamy قرار داده شد در ذخیره/از لحاظ جسمی قادر به انجام لیست.

حرکت سه شنبه به طور موثر به پایان هر یک از بازیکن فصل با جت چهار ماه قبل از بازکن برنامه ریزی شده است.

این تیم همچنین اعلام کرد آن چشم پوشی cornerback Kyron قهوه ای گسترده گیرنده Keon هچر در حال اجرا به عقب Jalin مور و دفاعی پایان چارلز Tapper.

Enunwa از دست رفته همه اما یکی از بازی فصل گذشته با جدی گردن آسیب دوم خود را در سه فصل. Bellamy بود کنار گذشته و نه بازی با یک آسیب دیدگی شانه, قبل از موعد مقرر پایان سال اول خود را در نیویورک.

Enunwa را 6 میلیون دلار حقوق برای این فصل به طور کامل تضمین شده است و این امر هزینه جت $11.4 میلیون دلار پول مرده در حقوق و دستمزد کلاه اگر او منتشر شد در حال حاضر. او با توجه $7.8 میلیون سال آینده با $4.1 میلیون تضمین شده برای آسیب.

Enunwa که تبدیل به 28 on May 31, شده است و یکی از نیویورک محبوب ترین بازیکنان — زمانی که سالم بیش از گذشته چند فصل برای او سخت و فیزیکی با رویکرد گسترده ای از گیرنده های موقعیت. اما ماندن در این زمینه شده است و موضوع را برای او چند سال گذشته است.

Enunwa یک ششم دور انتخاب کردن نبراسکا در 2014, بازی های برگزار شده است فقط در 12 بازی بیش از سه فصل گذشته به دلیل آسیب دیدگی. پس از یک سال برک آوت در سال 2016 که در طی آن او در اوج حرفه ای با 58 جلب 857 متری و چهار touchdowns, Enunwa صدمه گردن خود را در یک مرحله در اردوگاه های آموزشی و مورد نیاز پایان فصل عمل جراحی برای تعمیر امده دیسک.

او در پشت صحنه در سال 2018 شد و سالم ترین فصل صید 38 عبور برای 449 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. Enunwa شد به عنوان یک بلوک ساختمان توسط مدیر کل مایک Maccagnan که امضا گیرنده به چهار سال $33.4 میلیون تمدید قرارداد که او را با جت از طریق 2022 در فصل.

اما Enunwa مجروح گردن خود را دوباره در فصل گذشته بازکن در برابر بوفالو از دست رفته و بقیه سال.

آینده خود را با جت تبدیل شد و حتی بیشتر نامشخص در ماه نوامبر هنگامی که او با انتقاد از این تیم در طول یک توییتر بیهوده گویی. او گفت: جت جریمه او $27,900 برای از دست رفته دو توانبخشی درمان از جمله یکی که در طی آن او در زمان همسر او که یک نظامی کهنه به جشن در روز جانبازان. Enunwa نیز در آن زمان گفت که پزشکان به او گفت که او تا به حال 50 درصد شانس از سرگیری بازی خود را حرفه ای به دلیل آسیب های گردن.

یک روز پس از فصل گذشته به پایان رسید Enunwa گفت: به او گفته شد او به تنگی کانال نخاعی. او اضافه کرد که او نیاز به عمل جراحی این زمان در اطراف باقی مانده و امیدوار او را از سر بازی خود را حرفه ای.

“من انتظار می رود به بازی ؟ من خیلی دوست دارم به بازی” Enunwa گفت. “این فقط در مورد چگونه به خوبی من زخم التیام یابد و سپس ما آن را از وجود دارد.”

Enunwa دارای 119 حرفه ای پذیرایی برای 1,617 متری و پنج touchdowns در 41 بازی.

بلامی که تبدیل به 31 در مارس 18 بازی فقط در هفت بازی فصل گذشته پس از امضای دو سال 5 میلیون مقابله با نیویورک در offseason.

در حالی که بازی عمدتا در ویژه تیم Bellamy به پایان رسید و با جلب دو برای 20 متری قبل از قرار می گیرد مجروح رزرو با زخمی خود را به شانه.

او برنامه ریزی شده را به $2.25 میلیون در این فصل است. Bellamy 78 حرفه ای برای جلب 1,019 متری و پنج touchdowns در بخش هایی از هشت NFL فصل با, کانزاس, شهرستان, واشنگتن شیکاگو و جت.

قهوه ای صرف مقدار زیادی از فصل گذشته در نیویورک تمرین تیم ملی اما در سه بازی از جمله یکی شروع, قبل از, قرار می گیرد مجروح رزرو برای سه بازی نهایی با چهار سر ران آسیب است.

مور و دق الباب صرف تمام سال گذشته در ذخیره/غیر فوتبال آسیب لیست. هچر امضا شد به تمرین تیم ملی برای دو بازی آخر فصل.

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de