ایالت مریلند پلیس به دنبال اطلاعات در دو جداگانه مرگبار hit-and-run تصادفات رخ داده در پرنس جورج شهرستان در اوایل این سال است.

یک اتفاق حدود 8:30 p. m. در مارس 1. ارل راجرز 74 از اهسته زده بود حداقل یکی احتمالا دو دستگاه خودرو در عازم جنوب مریلند مسیر 4 در Marlboro پایک در فرستویلل, 911 تماس گیرنده گزارش شده است.

هر کسی که ممکن است را دیده اند چه اتفاقی افتاده است باید تماس ایالت مریلند پلیس ریچموند واقع در (301) 568-8101.

دوم hit-and-run اتفاق افتاده Feb. 29 بین ساعت 3 صبح و 5:30 a. m. پلیس ایالتی هنری گفت: واشنگتن, 60, دی سی, زده شد و در امتداد حلقه درونی در نزدیکی سطح شیب دار به عازم شمال بزرگراه میان ایالتی 95 در کالج پارک.

دولت و پلیس بر این باورند که راننده ای که زده واشنگتن در یک نقره 2018 یا 2019 نیسان آلتیما. وسیله نقلیه ممکن است آسیب های گسترده ای را بر روی سپر کاپوت چراغ جلو سپر و آینه در سمت مسافر.

هر کسی که دیدم چه اتفاقی افتاده است و یا که ممکن است اطلاعات در مورد مشکوک و خودرو باید در تماس با پلیس ایالتی مریلند کالج پارک واقع در (301) 345-3101.

کشته شدن موتورسوار در پرنس جورج Co.

در یکی دیگر از هم جدا نامربوط تصادف, Prince george’s County پلیس شناسایی موتورسوار که کشته شد در یک تصادف در اوایل این هفته در کنگره ارتفاعات.

حدود 5:40 p. m. دوشنبه پلیس گفت: Keith باهم, 46, از, سی, شد بر روی یک موتور سیکلت عنوان رو به مشرق در خیابان مرکزی زمانی که او زده بود توسط یک راننده که کشیده بر روی خیابان از دیوی خیابان.

باهم درگذشت و چند ساعت بعد در یک بیمارستان است. راننده خودرو و مسافر تا به حال صدمات که تهدید کننده زندگی است.

هر کسی با اطلاعات در مورد آنچه اتفاق افتاده است در این سقوط باید از تماس با این گروه برخورد تجزیه و تحلیل و بازسازی واحد در (301) 731-4422.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de