یک ماسک صورت باید اجباری برای هر کسی که می خواهد به هیئت مدیره یک اتوبوس یا قطار در لس آنجلس در طول شیوع کروناویروس یک county رسمی روز دوشنبه گفت:.

اجازه می دهد مسافران بدون پوشش صورت به سوار شدن بر حمل و نقل متروپولیتن اتوبوس “تهدید به ترکیب گسترش” از coronavirus چرا که کارگران در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و سایر ضروری کسب و کار با تکیه بر حمل و نقل عمومی لس آنجلس سرپرست جانیس هان گفت: در نامه ای دوشنبه.

هان که همچنین یک مترو مدیر گفت که لس آنجلس است که نیاز مشتریان به سایش پوشش صورت در حالی که بازدید از ضروری کسب و کار. حمل و نقل ضروری است خدمات بیش از حد, او گفت:, و باید به همان مورد نیاز است.

تبلیغات

هان نامه به مترو اجرایی فیل واشنگتن به استناد یک بار داستان در رانندگان اتوبوس که گفت: آنها می ترسید برای سلامت خود را به دلیل بسیاری از سواران بودند با پوشیدن ماسک و اتوبوس متری مواجه دوره ای از کمبود ماسک ضد عفونی کننده دست و دیگر دنده محافظ.

“اگر من می آیند به کار من رفتن به آن را گرفتن امروز ؟ من آن را گرفتن فردا ؟ من گرفتن آن در هفته آینده گفت:” یک راننده از اتوبوس حیاط در بیل هایقتس که مجاز به صحبت های عمومی. “این همیشه در پشت سر من.”

مترو شلوغ, اتوبوس, شبکه در سواحل غرب است تشویق مسافران به پوشیدن ماسک در طول شیوع اما متوقف کوتاه نیاز به آنها را.

اجازه می دهد سواران به هیئت مدیره بدون ماسک “احساس می کند مانند یک سیلی” گفت: راننده ای که کار می کند در چتسورث. “اگر شما به پوشیدن یک ماسک برای رفتن به هدف و یا فروشگاه های مواد غذایی, شما همچنین باید نیاز به انجام این کار زمانی که شما در یک اتوبوس. شما در یک فضای محدود با افراد دیگر است.”

تبلیغات

مترو سخنگوی دیو Sotero هفته گذشته گفت که اجرای یک ماسک نیاز در هر اتوبوس در شهرستان خواهد بود “از لحاظ فیزیکی غیر عملی است.”

اگر سیاست تصویب شد و سوار شد و نه حمل در صورت پوشش هان می خواهم مترو به ارائه یک سخنگوی لیز Odendahl گفت.

مترو مسافران در حال حاضر نیاز به هیئت مدیره از طریق پشت اتوبوس. رانندگان گفته شده است برای بستن و محکم پلاستیکی شفاف که مانع جدا کرسی های خود را از کرایه جعبه — اما به پذیرفتن هر گونه پول است که ارائه شده است.

به جای ارتباط برقرار کردن با غریبه ها بیشتر رانندگان اتوبوس گفت: آنها در حال تکان دادن دور کرایه. برخی از آنها barricading راهرو منتهی به کرایه جعبه با طناب از ارتفاع کابل ریسمان یا کمربند ایمنی.

تبلیغات

به جای تحمیل یک سیاست در چگونه بسیاری از مردم مجاز هستند در هر یک از اتوبوس و مترو است گفت: رانندگان به استفاده از اختیار خود در هنگام چیدن سواران. که مشاوره “ناعادلانه قرار داده و تعهد در اتوبوس اپراتورها به تصمیم می گیرید که آیا اجازه می دهد تا مسافران بدون پوشش صورت در اتوبوس ها و به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله,” هان نوشت.

هان خواسته واشنگتن برای رسیدگی به این سوال قبل از مارس 28 جلسه هیئت مدیره مترو.

واشنگتن دریافت نامه و بحث در مورد آن صبح روز سه شنبه با مقامات ارشد آژانس مقامات Sotero گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de