در مارس 16, شهردار مایکل Hancock اعلام کرد که در رستوران ها و کافه ها را به نزدیک به خانه مشتریان از مارس 17 مارس 11 تخمگذاری سخت اما جدول زمانی تعریف شده به صاحبان کسب و کار یک ایده از چگونه آنها می خواهم که به رنج می برند از طریق به شدت کاهش می یابد درآمد. اما در آوریل 20, ابهام جدید شد واقعیت که Hancock اظهار داشت که “منظور تمدید خواهد شد, شما می توانید شرط در آن است.”

در این زمان او همچنین نشان داد که “وجود خواهد داشت برخی از کاهش به این” اما بیش از دو هفته بعد شهر است ارائه هر گونه اطلاعات در مورد آنچه که کاهش در ممکن است به دنبال دارد. بی میلی به ارتکاب به یک تاریخ جدید قابل فهم است; بعد از همه, یک بیماری همه گیر است که غیر قابل پیش بینی و تصمیم اشتباه می تواند منجر به بیماری و از دست دادن زندگی است. حتی اگر Hancock نمی تواند به یک شرکت تاریخ (و رستوران بودند قطعا به امید شنیدن یک امروز) آنها می خواهم حداقل درک یادگیری به همین دلیل او نمی تواند و آنچه مورد نیاز خواهد بود از آنها را زمانی که او در نهایت می کند.

این شهر به دنبال نشانه های روشنی از کاهش مداوم در COVID-19 موارد قبل از آن تصمیم می گیرد که در تاریخ ؟ در این میان آن است که نقشی فعال در ساخت مطمئن شوید که تعداد کسانی که به پایین ؟

و پس از این تاریخ است که تعیین چه خواهد شد رستوران نیاز به انجام به منظور باز کردن با خیال راحت ؟ چگونه بسیاری از مشتریان خواهد شد مجاز به اتاق ناهار خوری, اتاق بارها و patios و برای چه مدت ؟ خواهد شد که با پوشیدن ماسک? را مهمان نیاز به درجه حرارت گرفته شده ارائه نمونه های بزاق و یا ثبت نام در یک چشم پوشی قبل از آنها می توانید وارد کنید ؟

صاحبان رستوران در حال انتظار برای راهنمایی و در شرایطی که آنها مجبور به تصمیم گیری خود را بر اساس چیزی بیش از حدس و گمان.

کسی که خوب به خصوص در هدف قرار دادن مردم در یک بار گفت: “هر کس یک طرح تا زمانی که آنها ضربه در دهان است.” این COVID بحران شده است یک ضربه قصد دارد به بیت ها و قطعه. اما ترس و انفعال نمی خواهد همه چیز را بهتر است; اگر چه آن بوده است منگنه سخت دنور هنوز هم نیاز به یک طرح.

Colorado Governor Jared Polis during a recent press appearance.

کلرادو فرماندار Jared پلیس در طول یک مطبوعاتی اخیر ،

امروز مارس 5, Hancock, در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد پایان اقامت خود را در خانه سفارش در مارس 8, اما او نمی بحث در مورد صنعت مهمان نوازی فراتر از آن است که در یک منطقه در حال مطالعه توسط یک نیروی کار اضافه کرد که “هیچ برنامه برای رستوران ها و کافه ها” و تکرار فرماندار Jared پلیس اجتماعی-فاصله مقرر خواهد بود که در نیروی از طریق مارس 26.

در خود کنفرانس مطبوعاتی در مارس 4, پلیس اشاره نکرد رستوران تا زمانی که او خواسته شده بود برای به روز رسانی.

“ما لازم نیست که تاریخ” پلیس گفت: در پاسخ به یک تشکیل دهنده که او را تشویق به اجازه صاحبان رستوران می دانم زمانی که آنها را مجاز به ارائه در سایت ناهارخوری دوباره بیش از یک روز در پیش است. “بله, رستوران نیاز به دانستن در مورد یک هفته قبل از آنها باز” به طوری که آنها می توانید اطلاع waitstaff و مانند او اضافه کرد: — “اما ما نیاز به نگاهی به این داده ها بیش از چند هفته آینده. بنابراین آیا آن را در اواخر ماه مه یا ژوئن 1, ما نیاز به مطمئن شوید که ما دستورالعمل راست. ما می خواهیم به مطمئن شوید که آن را با خیال راحت انجام می شود و الهام بخش اعتماد به نفس.”

یک هفته به نظر نمی رسد مانند اطلاع زیادی برای رستوران ها که مجبور به اخراج کارکنان خود یخچال و فریزر و قرار است اجاره و قبض پرداخت را به بالا و در حال اجرا است. آنها نیاز به ترتیب تحویل مواد غذایی در زمانی که رستوران توزیع کنندگان به احتمال زیاد کم در سهام rehire کارکنان و آموزش آنها در سلامت و ایمنی شیوه های پیکربندی مجدد فضاهای داخلی و patios برای امن فاصله و آمد تا با ایده های در مورد چگونه به نگه داشتن مشتریان از جدید بودن بیماری بردار.

نه تنها یک هفته نه چندان متوجه رستوران گروه در حال حاضر خواسته شهر و مقامات دولتی برای حداقل دو.

هیچ تماس برای بازگشایی رستوران بیش از حد به زودی و یا به انجام این کار در حالتی که. وجود دارد تنها یک نیاز برای راهنمایی و پاسخ. هنگامی که صنعت مهمان نوازی دریافت هر کدام از آن ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de