وکلای مدافع برای رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت را رد دوشنبه به فاش کردن محتویات یک $990 میلیون قرارداد برای خرید ماسک محافظ از یک ماشین الکتریکی تولید کننده حتی اگر میلیون ها نفر از ماسک در حال حاضر در کالیفرنیا وارد شده به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

در نامه ای در پاسخ به یک درخواست سوابق از لس آنجلس تایمز دفتر فرماندار از خدمات اورژانس اصرار قرارداد با BYD نمی شود ساخته شده وجود مشابه درخواست های ساخته شده توسط اعضای قوه مقننه پس از Newsom اعلام کرد این قرارداد در ماه گذشته.

“کال OES مصمم همه پاسخگو سوابق معاف از افشای, از جمله معافیت برای پرونده منعکس کننده کار وکیل محصول وکیل مشتری ممتاز اطلاعات و یا اطلاعات دیگر معاف از افشای تحت فدرال و یا دولت قانون” رایان Gronsky یک وکیل با دفتر فرماندار از خدمات اورژانس نوشت: در نامه ای به بار.

Newsom برای اولین بار تبلیغ این معامله را برای این شرکت به فروش این دولت ترکیبی از N95 ماسک محافظ و سنتی فولاد ماسک در طول یک آوریل 7 ظاهر در MSNBC.

تبلیغات

“ما تصمیم گرفتیم به اندازه کافی به اندازه کافی” فرماندار گفت: برای میزبانی Rachel Maddow از دولت نیاز به اطمینان از ماسک محافظ می تواند به دست آورد برای پاسخ اضطراری. “بیایید با استفاده از قدرت قدرت خرید ایالت کالیفرنیا به عنوان یک ملت-دولت است.”

یک کال OES گفت: این توافقنامه خواستار خرید 200 میلیون ماسک یک ماه — از جمله 150 میلیون از N95 انواع — خواهد بود و در اثر حداقل برای دو ماه. اما همه جزئیات دیگر از جمله قیمت پرداخت می شود در هر ماسک را محرمانه نگه داشته شده است.

این بار پرسید: برای همه اسناد و مدارک مربوط به BYD قرارداد روز پس از Newsom را در تلویزیون ظاهر. نمایندگان مجلس نیز درخواست جزئیات بیشتر. تحت مفاد قوانین اضطراری تصویب در ماه مارس قبل از قوه مقننه به حالت تعلیق عملیات با توجه به بحران بهداشت عمومی و مشاوران به Newsom شد نیاز به 72 ساعت توجه کنید قبل از اجازه هزینه در coronavirus-آیتم های مرتبط. اما برای قرارداد با BYD برای به دست آوردن ماسک های دولت گفت: عمل به حال گرفته شود و حتی سریع تر.

“در شرایط عادی مجلس را داشته اند که زمان بیشتری را به عمدی یک هزینه این قدر خواهد بود و اجازه داده شده به طور کامل دامپزشک جزئیات این قرارداد قبل از اقدام” دولت سن. هالی میچل (D-لس آنجلس) نوشت: در مارس 9 نامه به Newsom بودجه مدیر.

تبلیغات

در هفته های پس از قانونگذاران باید پرسید چرا آنها بوده است و دسترسی به قرارداد. مقامات دولت باید اصرار افشا می تواند به خطر اندازد تحویل ماسک نگرانی های مکرر در روز دوشنبه نامه ای به بار.

“انتشار توافق در حال حاضر قبل از عملکرد تحت قرارداد کامل است — را معرفی قابل توجه و خطر غیر ضروری به دولت توانایی تامین امنیت لازم تامین” Gronsky نوشت.

اولین قسط از ماسک وارد هفته گذشته در لس آنجلس. یک سخنگوی کال OES روز دوشنبه گفت که بیش از 10 میلیون فولاد ماسک در حال حاضر تحویل داده شده است. N95 ماسک او گفت: هنوز هم در انتظار تصویب ایمنی توسط مقامات فدرال.

BYD اعلام کرد در ماه مارس بود که آن را تجهیز نشدن آن شنژن خودرو تسهیلات به تولید ماسک و ضد عفونی کننده دست. این شرکت ایالات متحده تابعه مستقر در لس آنجلس که مدیران بودند تبلیغ توسط مقامات دولتی به عنوان بخشی از معامله است. تا به امروز دولت پرداخت می شود یک BYD-وابسته به شرکت تقریبا 600 میلیون دلار.

تبلیغات

خواسته شده در مارس 18 مورد دولت او امتناع به افشای سند Newsom گفت: او به جلو نگاه به “تمام کسانی که از تبدیل شدن به جزئیات عمومی بسیار به زودی.” تکرار یک وعده که BYD مقابله نیز می تواند تولید به اندازه کافی ماسک محافظ برای کشورهای دیگر فرماندار را رد کرد و نگرانی ها در مورد عدم شفافیت.

“بعضی از آنها مصرف شده توسط فرایند شخصیت, فتنه, که تا, که پایین؟” Newsom گفت. “ما در واقع برای حل عمده, عمده مشکل است. نه تنها برای دولت بلکه به طور بالقوه یک الگو برای کشور است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de