Newsom خواستار بازگشایی یوبا و شهرستان سوتر یک اشتباه بزرگ’ در میان coronavirus بحران

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز سه شنبه با انتقاد دو روستایی شمال کالیفرنیا شهرستان است که اجازه می دهد کسب و کار و رستوران ها به بازگشایی و گفت: تصمیم خود را به سرپیچی خود را در سطح ایالت اقامت در خانه سفارش قرار داده و جوامع خود را در افزایش خطر برای شیوع کروناویروس.

ساتر و یوبا سیتی شهرستانهای هر دو در شمال ساکرامنتو اجازه کسب و کار به بازگشایی در روز دوشنبه پس از تصمیم مشابه ساخته شده در Modoc کانتی در کالیفرنیا گوشه شمال شرقی. مقامات در سه شهرستان استدلال کرد که آنها کمتر تحت تاثیر COVID-19 همه گیر از نقاط داغ مانند لوس آنجلس و منطقه خلیج و گفت: خاموش شد و صدمه زدن به اقتصاد محلی است.

“آنها در حال ساخت یک اشتباه بزرگ است. آنها در حال قرار دادن آنها در معرض خطر است. آنها در حال قرار دادن پیشرفت ما در معرض خطر” Newsom گفت: در طول یک COVID-19 جلسه در ساکرامنتو در روز سه شنبه. “اینها واقعی استثنا. اکثریت قریب به اتفاق کالیفرنیا در حال بازی با قوانین کار درست انجام می دهند.”

اما Newsom نمی گویند اگر دولت را از هر گونه اقدام به اجرای stay-در-خانه سفارش و دیگر ایالت محدودیت در این شهرستان است.

تبلیغات

در عوض فرماندار دموکرات تشویق مقامات وجود دارد برای رعایت بیشتر خود را اندازه گیری برنامه ریزی برای بازگشایی شد روز دوشنبه اعلام کرد و اجازه خواهد داد که برخی از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور برای بازگشایی کردند و اگر تدابیر خاصی در محل قرار داده.

تحت قانون جدید ایالت COVID-19 دستورالعمل فرماندار گفت: کتاب فروشی, موسیقی, فروشگاه اسباب بازی, فروشگاه, گل, لوازم ورزشی فروشندگان و دیگران می تواند بازگشایی برای وانت و تولید و تدارکات می توانید رزومه در خرده فروشی زنجیره تامین است. Newsom گفت: بیشتر دستورالعمل های دقیق در مورد کسب و کار است که می تواند به از سرگیری عملیات محدود خواهد بود منتشر شده در اواخر این هفته.

مراکز خرید ورزشگاه, میله, آرایشگاه, سالن و موسسات مشابه باید بسته باقی می ماند تحت Newsom را سفارش و در رستوران ناهار خوری همچنان ممنوع است.

Newsom گفت: برخی از محدودیت های اعمال شده کاسته خواهد بود اگر county, مقامات بهداشت در موافقت با شهرستان هیئت ناظران می توانید بررسی کنید که آنها به اندازه کافی امکانات بهداشتی و تجهیزات حفاظت شخصی برای مراقبت از COVID-19 بيمار و قابلیت تست منزوی و پیگیری کسانی که ویروس است. Newsom گفت که اگر یک شهرستان کم تعداد COVID-19 مواردی که در نظر گرفته خواهد شد زمانی که دولت مسائل واریانس.

تبلیغات

با وجود این شرایط اما دکتر Ngoc-Phuong Luu بهداشت افسر یوبا و شهرستان سوتر صادر سفارشات جدید در روز جمعه است که اجازه می دهد رستوران ها و خرده فروشان و مراکز خرید ورزشگاه تناسب اندام استودیو سالن و چشمه های معدنی و تو سرو به کار گیرند.

“آنها کسانی که کسب و کار در معرض خطر نه تنها سلامتی خود را در جوامع در معرض خطر است. من را تشویق آنها را فقط به انجام کار درست و می دانم که ما متعهد به همکاری با آنها را به عنوان ما شده اند” Newsom گفت. “ما یک روند و پروتکل به انجام این کار است. و بنابراین ما معتقدیم در آماده-هدف-آتش — نه آماده آتش-هدف”

فرماندار نظرات آمد در سفر روز سه شنبه به نمایش کالیفرنیا یک کسب و کار کوچک در ساکرامنتو به برجسته کردن طرح خود را برای کاهش محدودیت.

Newsom نیز مواجه تمرد در جنوب کالیفرنیا پس از او دستور بسته شدن همه اورنج کانتی سواحل هفته گذشته است. فرماندار صورت گرفت که بعد از هزاران beachgoers رنگی به ساحل در طول های اخیر heatwave نادیده گرفتن Newsom را درخواست به ماندن در خانه و حفظ فاصله ایمن از دیگران است.

تبلیغات

روز سه شنبه دولت اعلام کرد که سه اورنج کانتی شهرهای ساحل — Huntington Beach, مهر و موم ساحل و دانا پوینت — مجاز خواهد بود به بازگشایی خود را در امتداد خط ساحلی این هفته با برخی محدودیت ها از جمله اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و اجازه می دهد امن فیزیکی فاصله.

این حرکت یک روز پس از برنامه های مشابه برای لاگونا بیچ و سن کلمنت شد و تایید شده توسط وزارت امور خارجه و چند روز پس از هانتینگتون بیچ شورای شهر رای به اقدام قانونی برای جلوگیری از Newsom ساحل بسته شدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de