در مارس 17, S. A. F. E. — که مخفف هوشیار AF سرگرمی — تا به حال برنامه های بزرگ برای حمایت و حزب با مردم هوشیار در غیر این صورت مستی حوادث در دنور. اما روز سنت پاتریک بود به نام خاموش بیش از COVID-19.

شب بعد, S. A. F. E. رفتن به چلپ چلوپ کردن در قطعات بازی. S. A. F. E. تا به حال خریداری یک قطعه بلیط برای افرادی که مایل به گرفتن شب از نوشیدن و مواد مخدر; قانونگذاران و سیاستمداران ما قصد پیوستن به آنها را در دادگاه به بیرون آوردن توپ و جشن دو سال از ایجاد موفق مشروبات الکلی – مواد مخدر-مناطق آزاد در کنسرت, نمی توانید رای بدهید و بازی. در آن span S. A. F. E. بود partied با بیش از 4000 نفر در بیش از 62 حوادث و به نظر می رسید مانند زمان بالا برای برخی از به رسمیت شناختن. اما پس از آن بود که به نام خاموش بیش از حد.

این نه فقط لغو حوادث بزرگ که نگران دوک Rumely که شده است در برای بازیابی از سی سال تاسیس S. A. F. E. با دختر, اردن. او دست پاچه شد که دوازده مرحله جلسات بودند که به نام خاموش بیش از حد. زمانی که بسیاری از مردم کار می کنند برای جلوگیری از مواد مخدر و الکل توسط جمع آوری در جامعه او می خواستم تا مطمئن شوید که وجود دارد هنوز هم می تواند مکان برای دیدار و از آن لذت ببرید.

بنابراین گروه خود را سازماندهی S. A. F. E. جشنواره موسیقی فجر یک رویداد آنلاین رایگان است که برگزار خواهد شد در سه مرحله از 4 بعد از ظهر تا 2 صبح روزانه از پنج شنبه, مه 7 به روز شنبه, مه 9 و 3 تا 8 بعد از ظهر روز یکشنبه, مه 10. این جشنواره شامل دی جی یوگا و دیگر تمرینات, تعاملی, اتاق چت, ویدیو کنفرانس و حتی مجازی جشنواره که یکی از سازمان boardmembers راه اندازی از طریق بازی آنلاین زندگی دوم. بیش از شصت اعمال موسیقی شرکت خواهد کرد از جمله حیوان دست اموز دنی تلاش DWILLY و جیک Bartley گروه است.

“ما در حال حاضر از پیش فروش بیش از 1000 بلیط و ما هنوز یک هفته از” Rumley گفت: در اواخر ماه آوریل است. “ما انتظار بين 5000 تا 10,000 مردم به حضور مجازی جشنواره موسیقی. ما فقط تلاش برای کمک به مردم را در شب از نوشیدن و یا احساس مانند آنها به مواد مخدر است.”

مردم در بازیابی هستند به خصوص به احتمال زیاد به عود زمانی که آنها به تنهایی در خانه در طول یک بیماری همه گیر; بعد از همه, تنهایی و انزوا مشترک باعث او اشاره می کند.

“چگونه ما باید نوعی از ارتباط اجتماعی در طول فیزیکی فاصله?” او در شگفتی. “ما دیده ایم الکل فروش سنبله در طول این زمان. وجود دارد یک فرض وجود دارد که یک عود سنبله زمانی که مردم نمی توانند به دوازده مرحله جلسات و یا بازیابی جلسات. ما در حال تلاش برای راه اندازی یک جامعه ملی که در آن مردم می تواند نشستن در پشت ایوان به تماشای یکی از مورد علاقه خود را دی جی و یا باند بازی و احساس [مانند] بخشی از این جامعه است.”

در حالی که این جشنواره رایگان است, وجود خواهد داشت یک فرصت برای اهدای. این رویداد دو برابر به عنوان یک جمع آوری کمک برای یک سقوط کالج بازی روز تور در هنگام S. A. F. E. خواهد شد سفر در سراسر کشور به بزرگترین, فوتبال بازی ها, راه اندازی هوشیار بخش در ورزشگاه ها و همچنین میزبانی قبل از بازی عقب اتومبیل احزاب — فرض کنید که کالج ها باز کردن دوباره و بازی اتفاق می افتد.

“هدف ما این است که برای ساخت یک ملی انجام آن را به خودتان هوشیار tailgate جنبش تا مردم فکر نمی کنم آنها تنها آنهایی که با توجه به شب خاموش از مواد مخدر و الکل” Rumley توضیح می دهد. “ما سعی می کنیم به موعظه. آن را هر نوع جلسه و یا هوشیار مربیگری. آن را فقط به یک گروه از مردم که مایل به نزدیکی ویسکی مست مرد. دختر من آن را به پدر و منطقه است.”

در طول بیش از شصت حوادث Rumley دیده است و شنیده ام از آن همه — از جمله برخی از کسانی که این ایده را رد هوشیاری. در شب سال نو, S. A. F. E. بود که در انحطاط یک رویداد تقریبا مترادف با مسمومیت. Rumley لذت موسیقی اما او مشکل بود برای دیدن بسیاری از بچه ها که تا به حال overdosed بودن carted از محل. و همه در انحطاط خوشحال بود که گروه وجود دارد: چند نفر راه می رفت توسط S. A. F. E. جدول و هو.

“هر زمان که شما بحث در مورد پرهیز, آن را به هم زدن برخی از پرهای” Rumley می گوید.

اما او نشان نمی دهد تا در حوادث مانند انحطاط به سرزنش مردم است. او وجود دارد به حزب.

“من واقعا لذت بردن از رقص های الکترونیکی موسیقی,” او می گوید. “من مانده به پایان هر دو شب. این فقط خنده دار بودن 52-سال-مرد در جشنواره. زمانی که من در 45 من دو طول می کشد: ‘آیا شما یک پلیس یا یک پدر و مادر؟’ در 55 آنها می آیند و می مانند ” راه رفتن مرد!'”

نشان برای دیگران است بخشی از آنچه که به معنی به زندگی خود Rumley می گوید. قادر به سازماندهی هوشیار جشنواره موسیقی نیز نگه می دارد او را مشغول و در مسیر.

“من می گویند راه حل برای اکثر اعتیاد گرفتن از خود و کمک به دیگران” او توضیح می دهد. “این واقعا دشوار است در حال حاضر در حال منزوی در خانه بودن را به عنوان موثر در آن منطقه است. ما امیدواریم این مجازی جشنواره موسیقی کمک می کند تا مردم در حفظ و کمی بیشتر در ارتباط است.”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد S. A. F. E. جشنواره موسیقی آنلاین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de