بانکوک (AP) — سهام اروپا در روز پنج شنبه, ردیابی سود در آسیا و در وال استریت به عنوان قیمت نفت افزایش یافت.

حرکت به بازگشایی اقتصاد تعطیل برای کمک به جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس کمک افزایش قیمت نفت با آمریکا معیار پریدن 9.7%.

سهام افزایش یافت در پاریس و لندن و هنگ کنگ است. بازار در توکیو و شانگهای و سئول بسته شد برای تعطیلات.

بسیاری از کشورهای اروپایی است که دیده می شود عفونت های جدید کاهش تدریجی خاموش میان سخت اجتماعی فاصله اقدامات و سراسر کشور مستندات را آغاز کرده اند آرامش بخش برخی از محدودیت ها در حالی که تماشای برای دیدن اینکه آیا اعداد شروع به افزایش است. در آسیا چین و کره جنوبی شد و به آرامی از سرگیری عمومی حوادث پس از ماه از مهار کردند.

در همین حال ایالات متحده آمریکا است که مصرف توقف مراحل را برای لغو برخی از محدودیت های اعمال شده در میان شیوع آن حتی به عنوان هزاران مورد جدید گزارش شده در هر روز.

“این سخت است برای یک مواج بدبین زمانی که مستندات در حال بلند کردن اجسام در چند هفته آینده” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

آلمان داخ پرید 1.7% به 10,643.76 در حالی که شاخص کک 40 در پاریس رسید 2% به 4,465.47. بریتانیا FTSE 100 پیشرفته 1.2% به 5,820.09. وال استریت نگاه آماده به گسترش دستاوردهای با آینده برای S&P 500 تا 0.8 درصد و آینده برای داو صنعتی اضافه کردن 0.9 درصد بوده است.

حرکت به سمت راه اندازی مجدد اقتصاد متوقف شده توسط مستندات افزایش امید به بهبود تقاضا برای نفت در میان سایر کالاها است. قیمت نفت سقوط ماه گذشته به عنوان یک جنگ قیمت بین روسیه و دیگر تولید کنندگان نفت بیشتر roiled بازار است. در یک نقطه در ایالات متحده معیار خام بود و قیمت بسیار پایین است که تولید کنندگان خواهد پرداخت شده است مشتریان را به نفت دور.

ایالات متحده معیار خام اضافه شده $1.98 به 22.37 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. این صعود 61 سنت در روز دوشنبه به $29.05. قیمت خام ایالات متحده در آغاز سال در حدود 60 دلار در هر بشکه رسید. کاهش آن خرد است بسیاری از آمریکایی تولید.

قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی, قیمت برداشت $1.85 دلار 28.78 در هر بشکه رسید.

“احساس روی زمین است که انرژی را در یک نقطه بهتر و در حالی که آن را درخشان عرضه/تقاضا معادله شروع به تغییر در جهت مثبت,” کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک گزارش.

علاقه به تغییر ژوئیه آتی خام ایالات متحده وستون گفت. این زمان معیار برای تحویل در ماه ژوئن.

“قیمت نفت خام برنت نیز با داشتن یک زمان بهتر از آن و $30-سطح یک هدف شفاف,” او گفت:.

در به اشتراک گذاری تجارت هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 1.1% به 23,868.66 به عنوان دولت گفت: این امر آرامش اجتماعی فاصله اقدامات اجازه می دهد کسب و کار خاص مانند سالن های ورزشی ، سینما و سالن های زیبایی به دوباره باز کردن و دو برابر شدن تعداد افراد مجاز در مجامع عمومی به حداکثر هشت.

در استرالیا, S&P/ASX 200 صعود 1.6% به 5,407.10 به بانک مرکزی نگه داشته و نرخ بهره آن در یک رکورد کم 0.25%. هند Sensex bounced بازگشت از یک شیرجه رفتن در روز دوشنبه به دست آوردن 0.3% به 31,805.25. سنگاپور معیار پرید 1.6% در حالی که بانکوک 1.6% افت.

این است که یک هفته پر مشغله برای بازارهای با کشت از شرکت ها گزارش های درآمدی ناشی, از جمله بیش از 150 شرکت در S&P 500. روز جمعه دولت را نیز نشان می دهد که چگونه بسیاری از مشاغل از دست داده بودند در طول ماه آوریل است.

در دیگر معاملات و بازدهی اوراق 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید رز به 0.67% از 0.64% در روز دوشنبه. آن را هنوز هم به خوبی در زیر 1.90% آن را به همراه داشت در آغاز سال است. بازده تمایل به سقوط زمانی که سرمایه گذاران در حال تنزیل رتبه و انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است.

دلار در 106.77 ین تا از 106.75 ین در روز دوشنبه. یورو تضعیف شد و به $1.0904 از $1.0860.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net