سهام بسیج در سراسر جهان در روز سه شنبه به بیشتر کشورهای آرام محدودیت در کسب و کار و افزایش امید برای بهبودی از تاریخی غوطه فراگیر اقتصاد جهانی است.

S&P 500 با افزایش 1.4% در معاملات صبح زیر دستاوردهای مشابه در پاریس و لندن و هنگ کنگ است. نفت خام نیز همچنان مینی رالی پس از سقوط به پایین ترین سطح خود در ماه گذشته.

در کالیفرنیا برخی از کسب و کار خرده فروشی می تواند شروع خدمت مشتریان دوباره به عنوان اوایل به عنوان جمعه تحت برخی از محدودیت. بسیاری از کشورهای اروپایی نیز آغاز کرده است تا آرامش بخش دستور اکید به معنای آهسته گسترش شیوع کروناویروس در حالی که انتظار برای دیدن اگر آن را منجر به افزایش عفونت. در آسیا, اولین زمین از کره جنوبی بیس بال فصل thwacked به فو’ دستگیره البته در استادیوم با هواداران در آن حضور داشتند.

“این سخت است برای یک مواج بدبین زمانی که مستندات در حال بلند کردن اجسام در چند هفته آینده” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 200 امتیاز یا 1.3% در 24,050 که از 10:30 صبح به وقت شرق آمریکا. نزدک شد تا 1.6%.

بازار سهام شده بود از اواخر ماه مارس به عنوان سرمایه گذاران فراتر از ویرانی که در حال حاضر در حال ظهور اقتصاد جهانی است. آنها به جای تمرکز بر روی چشم انداز برای از سرگیری رشد بعد از آن در سال, و همچنین در حمایت گسترده برای makets ارائه شده توسط فدرال رزرو است. بسیاری از تحلیلگران تردید دارند از بازار سهام را در تجمع گفت: آن را در حد بسیار بالایی با توجه به عدم اطمینان در مورد چه مدت رکود اقتصادی اما S&P 500 است با این وجود بیش از نصف ضرر و زیان خود را از آن فروش در اوایل سال..

یک گزارش منتشر شده صبح روز سه شنبه نشان داد که ایالات متحده خدمات صنعت کاهش برای اولین بار در یک دهه, اما آن را ناشی از سختی یک موج دار شدن در بازار اوراق قرضه یا سهام. آن را کاملا به عنوان وحشتناک اقتصاددانان پیش بینی کرده بود.

امیدوار است که بازگشایی اقتصاد در نهایت منجر به یک وانت در تقاضا نیز اخیرا خیلی کمک کرد قیمت نفت متوقف کردن کف. یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن افزایش 17.5 ٪ به $23.96 شنبه از یک نقطه کم از $6.50 مجموعه در اواخر ماه گذشته. آن را هنوز هم به حدود 60 دلار است که این هزینه در شروع سال پس از غوطه وری در نگرانی که از سقوط در تقاضا برای نفت را به صدر-از مخازن ذخیره سازی.

قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی برای قیمت گذاری به دست آورد 11 ٪ به $30.20 در هر بشکه رسید.

“احساس روی زمین است که انرژی را در یک نقطه بهتر و در حالی که آن را درخشان” خلیج فارس بین منابع نفت و تقاضا “است شروع به تغییر در جهت مثبت,” کریس وستون از Pepperstone گفت: در یک گزارش.

است که به کمک انرژی سهام S&P 500 صعود 2.1% افزایش در میان 11 بخش را تشکیل می دهند که شاخص است. .

سهام تکنولوژی همچنین ادامه داد: خود را قوی اجرا و اپل و مایکروسافت هر دو افزایش حداقل 1.4%. که بزرگ برای S&P 500 زیرا این دو شرکت به تنهایی حساب برای 11 درصد از شاخص کل ارزش بازار. سهام فن آوری در S&P 500 را پاک همه ضرر و زیان خود را برای سال 2020 تا کنون پس از زودتر از پایین به میزان 23%.

بازار را از دستاوردهای گسترده بود ، و سهام کوچک در شاخص راسل 2000 انجام شد حتی بهتر از رقبای خود بزرگتر نشانه ای از افزایش انتظارات برای آینده رشد اقتصادی است. راسل 2000 بود تا 2.2%.

در اروپا و آلمان را داخ افزایش 2.2 درصدی شاخص CAC 40 در پاریس به دست آورد 2.4 درصد و FTSE 100 لندن افزایش یافت 1.9%.

هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 1.1% به عنوان دولت گفت: این امر آرامش اجتماعی فاصله اقدامات اجازه می دهد کسب و کار خاص مانند سالن های ورزشی ، سینما و سالن های زیبایی به بازگشایی و دو برابر شدن تعداد افراد مجاز در مجامع عمومی به حداکثر هشت. بازار در توکیو و شانگهای و سئول بسته شد برای تعطیلات.

در یکی دیگر از نشانه های کمی کمتر بدبینی در بازار, عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید رز به 0.66% از 0.63% اواخر دوشنبه. سود اوراق قرضه تمایل به افزایش زمانی که سرمایه گذاران در حال به روز رسانی انتظارات خود را برای اقتصاد و تورم است. اما هنوز هم به خوبی در زیر 1.90% آن را به همراه داشت در آغاز سال است.

___

AP کسب و کار نویسنده ایلین Kurtenbach کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de