جدا از یک دیگر و با پوشیدن ماسک در حالی که صحبت کردن به میکروفون بخور با محافظ پوشش برخی از اعضای مجلس قانونگذاری کالیفرنیا بازگشت و به دولت و کنگره در دوشنبه مصمم به شروع به پرداختن به مشکلات بی شمار ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

هفت هفته پس از نگرانی های بهداشت عمومی به ارمغان آورد و کار قوه مقننه به توقف ناگهانی تنها اعضای مجمع در حال بازگشت به ساکرامنتو در این هفته با سنا انتخاب بنابراین در آوریل 11. و حتی پس از آن نه خانه است برنامه ریزی برای reconvene برای نهایی آرا در صورتحساب تا ماه ژوئن در بخش های بزرگ به دلیل چالش های بدنی کافی فاصله مطرح شده توسط محکم قرار داده میز برای قانون گذاران در مجلس سنا و مجلس است.

“من می دانم که آن را برای رفتن به یک راه بسیار متفاوت انجام کسب و کار. اما من فکر می کنم آن را برای ما مهم می شود در اینجا برای شروع به فکر کردن در مورد چالش هایی که ما پیش رو” Assemblywoman بلانکا روبیو (D-بلدوین پارک) گفت: در روز اول رویداد یک مجمع شنوایی در مسائل بهداشت و درمان.

دسترسی به تاریخی خانه ملت باقی مانده محدود است. کسانی که نمی شد, قانونگذاران, و یا کارکنان خود را به حال بررسی درجه حرارت در ساختمان ورودی. آسانسور محدود شد به یک مستاجر — حکومت آسان به دنبال در روز دوشنبه با توجه به این کنگره را پوچی اما غیر ممکن است در بسیاری بهار کاری که ده ها تن از جلسات و رویدادهای معمولا برنامه ریزی شده.

تبلیغات

“کار قوه مقننه ضروری برای دموکراسی اما حفظ سلامت مردم به عنوان ما است که از بالاترین اهمیت” مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود) در بیانیه ای گفت. “ما صرف شش هفته گذشته در حال توسعه یک راه برای ادامه دولت با حداکثر ایمنی است.”

مجمع اعضای توصیه شده توسط دکتر پیتر Beilenson مدیر ساکرامنتو را County, وزارت بهداشت, خدمات برای نمایش به صورت رمان coronavirus قبل از بازگشت دوشنبه.

“برای حفاظت از قانون گذاران زمانی که آنها جمع آوری و عمومی خواهد شد که حضور من توصیه می شود که آنها تست شده,” او در مصاحبه ای گفت:.

چرا که بدون علامت مردم هنوز هم می تواند انتقال ویروس Beilenson گفت: همه نمایندگان مجلس و کارکنان باید تماس خود را خصوصی پزشکان به ترتیب coronavirus آزمون, حتی اگر آنها در حال نشان دادن علائم.

تبلیغات

“هر کسی که تست مثبت باید خود را منزوی در خانه برای 14 روز” Beilenson نوشت: در یک یادداشت به مجلس است. “البته هر قانونگذار و یا کارکنان است که می افتد در گروههای در معرض خطر (65-plus و/یا مزمن زمینه ای شرایط بهداشتی) باید به دنبال هدایت ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را در شرایط تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه آنها باید حضور در این جلسه است.”

برخی از نمایندگان مجلس از جمله Assemblywoman Lorena گونزالس (D-سن دیگو) باید خودداری کردند در گرفتن یک آزمون زمانی که بسیاری از دیگر اعضای عمومی از جمله بهداشت و درمان کارگران نشده است و برای بررسی ویروس. گونزالس گفت که او خواسته برای روشن بخشنامه از Beilenson را که او می تواند به دکتر خود, اما او دریافت کرده است و نه یک.

“من نمی دیدار با شهرستان ما معیار برای تست و نمی خواهد درخواست می شود تحت فشار قرار دادند به جلو از خط” گونزالس گفت. “اگر من نیاز به آزمایش در ساکرامنتو نمایشگاه هر گونه علائم یا اینکه در معرض یک COVID-19-مثبت فردی من را انجام خواهد داد.”

سن یکی از عوامل خطر در میان 120 عضو قوه مقننه است. سیزده نفر از اعضای سنا در حال 65 ساله یا مسن تر در حالی که در 10 گروه سنی که خدمت در مجلس است.

تبلیغات

کالیفرنیا تا به حال بیش از 55 ، 000 موارد تایید شده و بیش از 2,200 مرگ و میر وابسته به این ویروس که از بعد از ظهر دوشنبه با توجه به داده های جمع آوری شده توسط این زمان. یک سخنگوی رندن گفت دفتر او شنیده نمی شود هر عضو مجمع تست مثبت برای COVID-19.

شش مجمع اعضای خواسته و اعطا شد یک عذر غیبت از سفر به ساکرامنتو با توجه به سن و یا شرایط بهداشتی اساسی. یکی از آنها مجلس لایحه تغییر ناگهانی (D-هیوارد) با ارسال نامه ای به رندن درخواست برای در نظر گرفتن رای از راه دور بر روی صورتحساب.

“ما می بینیم افراد با وجود در نظر گرفتن بهترین از اقدامات احتیاطی های آلوده” تغییر ناگهانی گفت: در روز جمعه. “این است که در مورد.”

اما وکلای قوه مقننه فکر می کنم یک سال 2016 متمم قانون اساسی تصویب شده توسط رای دهندگان باعث می شود که قابل دفاع است. مقاله چهارم بخش 7 از کالیفرنیا قانون اساسی می گوید که “رسیدگی به هر خانه و کمیته های آن باید باز و عمومی” نوشته شده است به عنوان بخشی از گزاره 54 دستور که اسکناس در دسترس خواهد بود برای بررسی به مدت 72 ساعت قبل از رای نهایی. نگرانی این است که نمایندگان مجلس با رای گیری از راه دور نمی دیدار با استاندارد برای دسترسی عمومی به اعمال خود.

تبلیغات

مجلس کوین Mullin (D-سان ماتئو) که به عنوان سخنران pro tem می گوید او کار بر روی اصلاح قانون اساسی برای کمک به روشن شدن قوانین در امیدوار است که آن را فراهم می کند حاکم گزینه در زمان هایی از این و در طول بلایای طبیعی است. این تغییر را باید مورد تایید رای دهندگان در ماه نوامبر.

چقدر قوه مقننه می تواند انجام رساندن این سال محدود است تقویم. تقریبا همه از مجمع سیاست کمیته دیدار خواهد کرد تنها یک بار در این سال به نظر اسکناس نوشته شده توسط اعضای آن است. تنها 14 لوایح در دستور کار جلسه روز دوشنبه مجمع کمیته حمل و نقل حتی اگر قانونی سوابق نشان می دهد 84 صورتحساب فرستاده شد به کمیته معنی بسیاری از آنها برگزار خواهد شد بدون عمل است.

حمل و نقل پانل ارائه شده یکی از غیر معمول بیشتر لحظات در روز دوشنبه آن 15 عضو و همه فن حریف ستاد برگزاری در کاورنو مجمع مجلسی که در آن آنها می توانند با خیال راحت به گسترش است.

دو قانونگذاران عینک دستکش. یکی از آنها مجلس مایک Gipson (D-Carson), sported یک ماسک محافظ با عبارت “کالیفرنیا امن” نوشته شده در حروف سفید.

تبلیغات

“چه یک لحظه تاریخی” گفت: Assemblywoman لوز ریواس (D-شمال هالیوود) به عنوان او ایستاده بود پشت یک حائل به او ارائه لایحه, مجلس, لایحه 3213 که به دنبال نیروی جدید پروژه اولویت های کالیفرنیا راه آهن با سرعت بالا قدرت. با هیچ شاهدان در فرد و یا گرفته شده توسط تلفن های لایحه به سرعت تصویب و ارسال به مجلس تخصیص بودجه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de