آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— 4 مورد جدید در کره جنوبی چین نشان می دهد کار در مهار.

ایتالیا — کارشناسان هشدار می دهند از موج دوم پس از بازگشایی تدریجی.

— دولت بریتانیا رئیس اذعان آزمایش اولیه کمبود.

آلمان — متخصص بیماری می گوید: موج دوم آینده کشور آماده شده است.

___

آتن — یونان نخست وزیر می گوید: به نظر می رسد “کاملا امکان پذیر است” برای رستوران ها و کافه ها برای بازگشایی در ژوئن 1 اگر coronavirus شیوع نگه می دارد کند.

در دوشنبه, یونان گزارش داد دو کشته و شش تایید عفونت آوردن مجموع تلفات به 146 با تایید عفونت در 2,632.

یونان آغاز شد و کاهش آن مستند اقدامات روز دوشنبه با باز شدن تعداد محدودی از کسب و کار خرده فروشی از جمله سالن های زیبایی و کتابفروشیها و مردم مجاز به ترک خانه های خود.

نخست وزیر Kyriakos Mitsotakis ویدیو کنفرانس با چند تن از اعضای کابینه روز سه شنبه به بحث در مورد چگونه برای بازگشایی رستوران و کافه بخش در حالی که حفظ اجتماعی فاصله مقررات. یک امکان افزایش فضای برای میز و صندلی.

یونان تحمیل یک مستند در اوایل در آن شیوع کروناویروس یک حرکت با اعتبار حاوی تعداد مرگ و میر.

___

لندن — اسکاتلند رهبر Nicola Sturgeon مشخص شده چگونه مستند محدودیت می تواند آرام در حالی که تاکید بر حرکت نیست و قریب الوقوع است.

ماهیان خاویاری می گوید اسکاتلند بود که در یک “بحرانی” لحظه ای و مستند خواهد بود برای دیگر تمدید دوره سه هفته ای پس از بررسی در آینده در روز پنج شنبه.

او می گوید: برای اولین بار با شل در نظر گرفته شده توسط دولت خواهد بود زمان صرف شده در خارج از منزل. دیگر بحث های مربوط به کاهش محدودیت در جامعه مراقبت خدمات و کسب و کار.

او می گوید آن را خیلی زود به بازگشایی مدارس و آنها احتمالا نمی خواهد بازگشایی قبل از تعطیلات تابستان.

ماهیان خاویاری می گوید آن را ترجیح داده تمام چهار کشور از انگلستان — انگلستان و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی — باید با هم حرکت بر کاهش مستند.

___

لاهه, هلند, هلندی پلیس ضد شورش بازداشت شده اند که برخی از تظاهرکنندگان که جمع آوری شده در لاهه به تماس برای پایان دادن به بخشی از coronavirus مستند.

مقامات در شهر مجاز اعلام نشده تظاهرات چند صد نفر در نزدیکی شهر مرکزی ایستگاه راه آهن در شرایطی که معترضان نگهداری اجتماعی فاصله.

شهردار انصراف اجازه هنگامی که تظاهرکنندگان حاضر به دنبال دستورالعمل پلیس و افسران, پشتیبانی شده توسط پلیس سوار بر اسب شروع به بازداشت مردم است. پلیس نمی بلافاصله می گویند که چگونه بسیاری از مردم دستگیر شدند.

هلند شده است در چه نخست وزیر Mark Rutte خواستار “هوشمند مستند” از اواسط ماه مارس. مدارس, میله, رستوران ها و موزه ها و مردم می خواست به محل کار از خانه و عمل اجتماعی فاصله خارج است.

اولین کاهش تدریجی آمد هفته گذشته هنگامی که کودکان خردسال از سر آموزش ورزش. ابتدایی مدارس با توجه به بازگشایی در هفته آینده.

___

NEW DELHI, India — هند کشف دو ویروسی خوشه های پس از آن تا حدودی برداشته مستند در سراسر کشور در روز دوشنبه, کمک به بزرگترین واحد در روز افزایش مرگ و میر در 24 ساعت.

شده است وجود دارد در مجموع 3,900 عفونت موارد و 195 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن هند را در مجموع به بیش از 46,000 موارد و بیش از 1500 مرده است.

وزارت بهداشت می گوید سنبله به علت دیر گزارش گیری از اطلاعات توسط چند دولت.

سبزی و میوه در بازار در چنای در جنوب هند شهر شده است مربوط به بیش از 300 مورد. بسیاری از کسانی که تا به حال مشغول به کار در بازار است که در میان بزرگترین در کشور در حال بازگشت به روستاهای خود را با توجه به مستند و مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر در تلاش برای جابجایی رد پای خود را.

در تریپورا دولت در هند شمال شرق که به دلیل داشتن مرز مشترک با بنگلادش در مجموع 27 مورد جدید گزارش شده است که 13 در ارتباط بودند به مرز نیروی امنیتی و یا BSF این کشور در مرز امنیت نیروی.

___

رم — ایتالیایی کارشناسان هشدار موج دوم coronavirus عفونت قطعا همراهی ایتالیا تدریجی بازگشایی از اروپا و مستند.

آنها خواستار تشدید تلاش ها برای شناسایی و ممکن است قربانیان جدید نظارت بر علائم خود را و ردیابی تماس های خود را

دکتر سیلویو Brusaferro رئیس برتر موسسه سلامت در جریان یک کمیته مجلس سنا روز سه شنبه درباره مرحله بعدی ایتالیا coronavirus بیماری همه گیر. او پیوست کارشناسان یک روز پس از 4.4 میلیون ایتالیایی رفت و برگشت به محل کار و محدودیت های شخصی, جنبش کاسته شد برای اولین بار در دو ماه.

Brusaferro می گوید کلیدی برای حفظ شیوع بیماری تحت کنترل نهفته در اوایل جداسازی افراد مشکوک به عفونت بیشتر آزمون و قرنطینه از نزدیک خود را تماس با ما. او می گوید آن را به “یک سرمایه گذاری بزرگ” از منابع برای آموزش پرسنل پزشکی برای نظارت ممکن است موارد جدید. او می افزاید: هر تلفن برنامه است که می تواند کمک به ردیابی تماس در حالی که مفید نیست جایگزین برای اقدامات مردم است.

رئیس موسسه بیماری های عفونی بخش دکتر جیووانی Toni گفت: La Repubblica هفته آینده اساسا یک “آزمایش” را ببینید که چگونه عفونت منحنی واکنش به کاهش مستند و تولید shutdown.

“ما نه از این بیماری همه گیر. ما هنوز در آن است. من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم وجود دارد بیشتر در معرض خطر و ما به بازگشت به حالت عادی” Toni گفت: La Repubblica.

در ایتالیا سخت است-آمار شمالی لومباردی ده ها هزار بیمار ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی. دانشمندان می گویند موج دوم عفونت خواهد در خصوص آمار جنوبی که نمی بسیاری از عفونت.

___

برلین — آلمان دولت این کشور و خودروسازان برنامه به بحث در مورد اقدامات محرک اقتصادی برای ترویج فن آوری های مدرن.

آنگلا مرکل سخنگوی Steffen Seibert می گوید: ترکیه و چند تن از وزرا برگزار شد یک کنفرانس تلفنی روز سه شنبه با مدیران ارشد خودروسازان در آلمان و رئیس IG Metall اتحادیه های صنعتی.

آلمان به خودروسازان مانند فولکس واگن و دایملر و بی ام و این بخش بسیار مهم است کارفرما در بزرگترین اقتصاد اروپا. این شرکت در حال راه اندازی مجدد تولید در اروپا پس از coronavirus همه گیر آورده و آن را نزدیک به وقفه.

Seibert می گوید شرکت کنندگان توافق کردند که یک گروه کاری باید در بحث اقتصادی و اقدامات “است که تشکیل یک سهم به نوسازی در جهت نوآورانه خودرو فن آوری.” او می گوید هدف آنها به بحث در مورد نتایج در اوایل ماه ژوئن است.

___

لندن — دولت بریتانیا مشاور ارشد علمی اذعان کرده است که این کشور شده اند باید تست بیشتر مردم برای جدید کروناویروس زود هنگام در این کشور شیوع.

پاتریک blue palace hotel گفت: کمیته بهداشت مجلس که “اگر ما موفق به سطح شیب دار تا تست ظرفیت سریعتر این امر مفید بوده است و برای تمام انواع دلایل این اتفاق نمی افتد.”

منتقدان می گویند دولت محافظه کار بریتانیا در پاسخ بیش از حد به آرامی در هنگام COVID-19 شروع به گسترش و موفق به مهار شیوع این بیماری به طور گسترده ای توسط مردم تست با علائم و سپس ردیابی و جداسازی تماس با افراد آلوده.

کشورهایی که انجام داد که از جمله کره جنوبی و آلمان ثبت کرده اند کاهش نرخ مرگ و میر نسبت به کسانی که نمی.

انگلستان به تازگی گسترش آن تست ظرفیت و راه اندازی یک “آزمون پیگیری و ردیابی” برنامه به عنوان آن به نظر می رسد برای استراحت در سراسر کشور مستند.

بریتانیا یکی از سخت ترین-آمار کشورهای در گیر و به نظر می رسد به احتمال زیاد برای رسیدن به ایتالیا برای بیشترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در اروپا است.

___

برلین — چند آلمانی متحده در حال تنظیم برنامه ای برای بازگشایی رستوران ها و هتل ها در هفته آینده — آخرین گام در راه اندازی مجدد تدریجی از زندگی عمومی است.

فرماندار Markus Soeder از بایرن امور خارجه آلمان با بالاترین سرانه coronavirus عفونت نرخ روز سه شنبه مجموعه ای از آنچه که او گفت محتاط است برنامه ریزی برای بازگشایی بخش مهمان نوازی در منطقه است.

Soeder می گوید رستوران ها می توانند در خارج از منزل شروع مارس 18 و در داخل خانه یک هفته بعد با تعداد محدودی از مشتریان محدود باز کردن بار و دقیق بهداشت اقدامات احتیاطی. شروع May 30, هتل ها می تواند استقبال گردشگران — هر چند بدون باز کردن سونا یا استخر شنا.

آنگلا مرکل و دولت فرمانداران طرح به مشورت چهارشنبه در آلمان در گام های بعدی در شل شدن coronavirus محدودیت. اما فردی متحده که مسئول اعمال و بلند کردن مستندات به طور فزاینده در حال فشار دادن به جلو با اعلام طرح های پیشنهادی خود را.

شمال ایالت نیدرزاکسن در روز دوشنبه پیشنهاد افتتاح رستوران در مارس 11 و هتل ها در مه 25. منطقه دریای بالتیک از مکلنبورگ-فورپومن می خواهد برای باز کردن رستوران در روز شنبه با هتل های استقبال مردم از مارس 18 و مهمانان از دیگر آلمانی مناطق یک هفته بعد.

___

کپنهاگ, دانمارک — کلیسا در نروژ می تواند دوباره انجام مراسم به عنوان از آوریل 10.

وجود دارد می تواند حداکثر 50 نفر در کلیساها وجود دارد و باید حداقل یک متر (3.3 فوت) بین کلیسا را برانگیخت.

اسقف Atle indigo soul رئیس کلیسای نروژ به اسوشیتد پرس گفت که او خوشحال است که بیشتر مردم را به حضور تعمید و مراسم عروسی و مجالس ترحیم و خدمات به طور منظم.

مانند جاهای دیگر کشیش در نروژ عمدتا لوتری کشور باید انجام خدمات آنلاین در طول مستند. نروژی کلیساها تعطیل مارس 12, نروژی آژانس خبری NTB نوشت.

___

تهران — وزیر امور خارجه-اجرای خبرگزاری ایرنا می گوید این کشور با حسن روحانی صحبت کرده است از طریق تلفن با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد.

روز سه شنبه گزارش می گوید که این دو مورد همکاری های دو جانبه در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و طی تماس تلفنی روحانی تشکر کرد دولت ژاپن برای کمک های بشر دوستانه به ایران در مبارزه با ویروس.

روحانی به نقل عنوان کرد و گفت که با “تشدید ایالات متحده’ بی رحمانه و غیر انسانی تحریم ها علیه ایران” در این کشور چهره “بسیاری از مشکلات امروز حتی در زمینه تجهیزات پزشکی و مواد غذایی عرضه است.”

ایران است که سخت ترین-آمار کشور در خاورمیانه در گیر آن می گوید: مرگ و میر افزایش به بیش از 6,300 پس از 63 بیشتر مردم در روز دوشنبه. وزارت بهداشت, سخنگوی کیانوش Jahanpour می گوید ایران تا کنون تایید شده نزدیک به 100,000 موارد است.

___

استکهلم — سوئد روزنامه می گوید: یک موسسه فناوری در سوئد نشان داده است غلظت زیادی از coronavirus در استکهلم سیستم فاضلاب.

تجزیه و تحلیل با KTH Royal Institute of Technology ساخته شده در کارخانه تصفیه در Bromma, در غرب پایتخت است. موسسه گفت: Dagens Nyheter یکی از سوئد بزرگترین روزنامه ها که در این آزمون است که می تواند پیش بینی دوم موج ویروس.

از آغاز ماه آوریل نمونه های گرفته شده از دو تصفيه در استکهلم با هدف نظارت بر نحوه مقدار ویروس باقی مانده در طول زمان توسعه این روزنامه گزارش داد.

نتایج اولیه نشان داد که بالاترین غلظت ویروس در Bromma ضایعات آب درمان گیاهی آن دسته فاضلاب از شمال استکهلم حومه. در یکی دیگر از درمان های گیاهی افزایش در محتوای بین اول و دوم نمونه دیده می شد.

موسسه گفت: Dagens Nyheter که این بررسی تا به حال به سرعت رشد کرده و به یک تحقیقات بین المللی پروژه شامل شش کشور. هیچ کس در موسسه بود فورا در دسترس است برای نظرات.

وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از عفونت گسترش از طریق فاضلاب و یا آب آشامیدنی.

___

مادرید — اسپانیا اضافه شده 185 ثبت مرگ به آن coronavirus چوب خط حساب کردن در حال حاضر شمارش مجموع 25,613 بیماران تشخیص داده شده که تسلیم به COVID-19 بیماری است.

این ارقام که در خط با کلی کاهش سرعت این بیماری همه گیر در کشور را شامل نمی شود هزاران نفر دیگر که فوت کرده اند در خانه های پرستاری در مارس و آوریل قبل از آنها می تواند آزمایش می شود.

با وجود این کشور محدود توانایی برای انجام آزمایش تا زمانی که به تازگی وزارت بهداشت داده ها نشان داد عفونت رز در روز سه شنبه به 250000 نفر از جمله برخی از 30,000 شناسایی توسط آنتی بادی آزمون پس از نشان دادن هیچ نشانه و یا غلبه بر این بیماری است.

جدید ترین عفونت اتفاق می افتد در میان کارگران بهداشت داده ها نشان داد.

بالا سلامت رسمی فرناندو سیمن می گوید: کاهش روند روشن است و هدف این است که اجتناب از هر گونه واکنش از وقوع. او می گوید بیش از 123,000 مردم بهبود از این بیماری است.

اسپانیا در این هفته شروع به رول از یک مستند در محل پس از اواسط ماه مارس یکی از دقیقترین.

___

لندن — آمار و ارقام جدید نشان می دهد انگلیس تا به حال بیش از 30 ، 000 مرگ و میر در میان افراد مبتلا به کروناویروس احتمالا یک سوم بیشتر از رسمی شمارش.

دفتر آمار ملی انگلیس می گوید وجود دارد 29,710 مرگ و میر مربوط به COVID-19 در انگلستان و ولز از طریق آوریل 24 — 34 درصد بیشتر از دولت شکل 22,173 برای همان دوره است. مرگ و میر در اسکاتلند و ایرلند شمالی به طور جداگانه جمع آوری push تعداد بیش از 30 ، 000.

بریتانیا رسمی کشته شدگان که شامل موارد که در آن وجود دارد که تست مثبت برای این ویروس می ایستد در 28,734 فقط پشت ایتالیا 29,079 و سومین در جهان است.

آمار اداره اطلاعات که منتشر شده است با 10 روز تاخیر شامل مرگ و میر که در آن COVID-19 مشکوک است حتی اگر هیچ تست.

دانشمندان می گویند آن سخت خواهد بود برای تعیین تعداد تلفات از این بیماری تا زمانی که وجود دارد در حال تکمیل آمار بیش از حد و مرگ و میر در این بیماری همه گیر.

بریتانیا آمار می گوید تعداد کل مرگ و میر ثبت شده در این هفته به مارس 24 بود و کمی پایین تر از هفته گذشته اما هنوز هم بیش از دو برابر میانگین پنج ساله است.

___

دهلی نو — مقامات در هند سرمایه در حال تحمیل یک مالیات ویژه از 70% در مشروب خرید برای منصرف کردن بزرگ گردهمایی یک روز پس از تشنه مصرف کنندگان تشکیل صف های طولانی در فروشگاه های سراسر کشور.

جدید مالیات بر خرده فروشی و مشروب خرید در دهلی نو است که به نام “ویژه تاج هزینه.” آن موثر خواهد بود از روز سه شنبه.

روز دوشنبه پس از مستند محدودیت بودند کاسته هزاران نفر تبدیل شده تا در فروشگاه ها مشروب بدون زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل. این چراغ مقامات به تعطیل بسیاری از مشروب مغازه ها. در بعضی از نقاط افسران تا به حال به توسل به باتوم-شارژ برای متفرق کردن جمعیت.

ممنوعیت مشروب فروش تشکیل یک جزء مهم از جریان شش هفته سراسر کشور مستند بود و به معنای مهار این بیماری همه گیر با محدود کردن گردهمایی های اجتماعی. این ممنوعیت نیز محروم دولت های ایالتی در هند از مالیات بر درآمد.

هند ثبت کرده است نزدیک به 45,000 موارد و بیش از 1500 مرگ و میر. روز سه شنبه این کشور گزارش شده تقریبا 3,900 عفونت های جدید برای بالاترین تنها در روز افزایش یابد.

با سرعت از عفونت در حال رشد در هند و کارشناسان می گویند این ویروس هنوز نشده به اوج خود رسید.

___

برلین — سر از آلمان ملی کنترل بیماری ها مرکز می گوید وجود دارد خواهد بود و موج دوم از عفونت کروناویروس اما در کشور است که به خوبی آماده برای مقابله با آن است.

Lothar Wieler رئیس موسسه کخ رابرت بود شنبه در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا یک برنامه ریزی تماس با ما-ردیابی برنامه است که هنوز هم مربوطه داده می شود که عفونت های جدید را کاهش داد. Wieler قرار داده فعلی نرخ تولید مثل در آلمان — تعدادی از افراد دیگر که یک نفر با این ویروس آلوده — در 0.71.

اما Wieler با اشاره به ماهیت یک بیماری همه گیر و می گوید: “ما می دانیم که با یقین است که وجود دارد خواهد بود و موج دوم — اکثر دانشمندان مطمئن است که. و بسیاری نیز فرض کنیم که وجود خواهد داشت یک موج سوم است.” او می گوید که به معنی “این برنامه در حال آمدن است خیلی دیر است.”

Wieler می گوید آلمان “آماده سازی است که قطعا بهتر” برای موج دوم. وی افزود: بسیاری انجام شده در ماه های اخیر و پزشکان دانستن بیشتر در مورد چگونه به مقابله با COVID-19 موارد است.

آلمان در حال حاضر در روند از شل شدن محدودیت های اعمال شده در مارس به سرعت اولیه شیوع کروناویروس.

___

WAGAH هند — نزدیک به 200 پاکستانی رشته در سراسر کشور coronavirus مستند در طرف دیگر مرز در هند در حال عبور به صفحه اصلی.

مرز نیروهای امنیتی اجازه نقاب مسافران در وسایل نقلیه خصوصی با چمدان بسته به پشت بام برای عبور از عطاری-Wagah مرز که جدا آلاینده پنجاب منطقه تقسیم بین هند و پاکستان است. مرز باز سه شنبه برای اولین بار پس از انجام مستند آغاز شد و در مارس 24.

هند ثبت کرده است نزدیک به 45,000 موارد و بیش از 1500 مرگ و میر. این مستند بود تا حدی برداشته در روز دوشنبه به امکان اشتغال برای میلیون ها نفر از دستمزد روزانه کارگران که جان سالم به در برد و تنها در مواد غذایی اهدا. اما با سرعت از عفونت در حال رشد است و کارشناسان می گویند این ویروس هنوز نشده به اوج خود رسیده در هند.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de