UMS نیست در سال 2020 اتفاق می افتد اما چیزی است…

سالانه موسیقی زیرزمینی, ویترین, آخرین جشنواره تابستانی به اوراق به دلیل COVID-19 اگر چه سازمان تعهد که چیزی اتفاق می افتد.

این رویداد نقطه عطفی است که طول می کشد بیش از برادوی سالن در هر ماه و در خدمت به عنوان یک پلت فرم برای صدها نفر از هنرمندان محلی نیز عمده درآمد booster برای سالن های مانند hi-شیرجه سه پادشاهان و بسیاری از کافه ها و باشگاه ها.

“موسیقی زیرزمینی, ویترین, به عنوان ما می دانیم و عشق است از این سوال برای این سال” UMS سازمان اعلام در وب سایت. “ما نمی خواهد به خطر انداختن یک عاشق موسیقی درمانی برای یک حزب. اما ما مطمئن هستیم که به جهنم نمی دادن تا در آنچه که ما ایستاده! UMS است بیش از فقط یک زمان خوب و بد خماری. ما از برادوی, سالن های, هنرمندان, و یک خانواده است که باعث می شود این جشنواره می پیوندند. و ما در حال رفتن به خجالتی و دور از آن پشتیبانی که همه ما به آن نیاز دارید بیشتر.”

در نامه ای به حامیان صاحب کیسی بری توضیح می دهد که UMS خواهد بود reimagined در سال 2020 است.

“واقعیت امروز حکم می کند که یک موسیقی سنتی جشنواره است امن نیست در حال حاضر, اما این بدان معنا نیست که ما در حال رفتن به بالا” بری توضیح می دهد. “ما در حال هل دادن سخت را به یک تغییر چشم انداز برای زندگی — موسیقی زیرزمینی چیزی. ما نه دقیقا آنچه که مستلزم فقط رتبهدهی نشده است, اما ما می دانیم که ما باید دو هدف اصلی برای این 20th-سالگرد جشنواره – به جمع آوری پول و به خشم با خیال راحت با دنور.

“سالن های موسیقی و هنرمندان هستند که ستون فقرات ما, موسیقی محلی, جامعه, و ما می خواهیم برای حمایت از آنها را در هر راه ممکن است” بری همچنان ادامه دارد. “July 25th ما خواهد بود با ایجاد یک جمع آوری کمک تجربه برای ما طرفداران وفادار توان آن را در مقیاس کوچکتر در برادوی مجازی و یا هر دو.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر