پرنیان کمی متفاوت خواهد بود در محله سلمانی در Falls Church, Virginia زمانی که داستین فولی قادر به سر برش مشتریان مو به عنوان اوایل به عنوان جمعه بعدی.

“ما واقعا سخت به پرورش جایی است که مردم را تشویق به تنبلی حرکت کردن,” فولی گفت.

حلق آویز کردن در این فروشگاه امکان پذیر نخواهد بود برای هم بودن اما ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرده است برخی از غیر ضروری کسب و کار می تواند بازگشایی مارس 15 با افزایش اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در حالی که این حرفه بر اساس هدایت است که هنوز هم در حال توسعه فولی گفت: هدف اساسی خواهد به محدود کردن مشتری حجم و زمان صرف شده در حال انتظار برای یک برش و یک اصلاح.

“همه مشتریان نیاز به یک قرار ملاقات” فولی گفت. “در یک زمان و هیچ اضافی به بازدید کنندگان است.”


بیشتر Coronavirus اخبار


فولی شده است در حال آماده شدن برای بازگشت از مشتریان.

“ما دستور داد 50 اضافی capes و امید به بیشتر,” او گفت:. “ما در حال سفید کردن صندلی و تمام armrests و مناطق رایج است.”

او انتظار دارد مشتریان را رعایت اجتماعی فاصله مورد نیاز در فروشگاه.

“من فکر می کنم همه مشتاق و مایل به آن را به کار,” او گفت:.

فولی گفت: او از دست رفته صحبت کردن با مشتریان در حالی که برش مو خود را.

“ما باید این واقعا سرد ارتباط مستمر با مشتریان ما” گفت: فولی. “آنها هر دو هفته یا هر ماه و ما به ادامه این گفتگو از زمان گذشته است.”

زمانی که او در بازگشایی پس از شش هفته او پیش بینی می کند او می خواهد ثابت سبک ناگوار متحمل شده در طول coronavirus بسته شدن.

“برخی از مردم گرفته اند برای کاهش موی خود را در خانه و من مطمئن هستم که ما می بینیم برخی از مردم با برخی از تغییرات شدید,” او گفت:. “و ما دیدن افراد دیگر با مو طولانی تر.”

مغازه اش تا به حال یک سیستم رزرو آنلاین برای سال پس از او انتظار انتصاب-تنظیم هموار خواهد شد. نرتهم اعلام تمدید تعطیلی تا مارس 15 با وجود زودتر به امید انقضای آنها ممکن است 8.

“مردم در حال حاضر در واقع پریدن از روی و رزرو در حال حاضر,” او گفت:. “چالش این است که هدف در حال حرکت در یک بعد — برخی از افراد قرار ملاقات برای این هفته آینده و ما باید به برنامه ریزی مجدد آنها را برای بار دیگر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de