ونزوئلا: 2 آمریکایی در میان کسانی که دستگیر و پس از ساحل حمله

کاراکاس, ونزوئلا (AP) — ونزوئلا نیروهای امنیتی بازداشت هشت نفر از جمله دو اتهام شهروندان ایالات متحده پس از یک ساحل تهاجم با هدف گرفتن سوسیالیستی رئیس جمهور نیکولاس مادورو با توجه به اطلاعات منتشر شده روز دوشنبه توسط مقامات به عنوان بیش از 25000 نیروهای بسیج برای شکار دیگر شورشیان عامل در کشور است.

قدرتمند رهبر حزب سوسیالیست Diosdado Cabello ارسال شده در حساب توییتر خود تصویری از ونزوئلا به عنوان Josnars آدولفو Baduel که او نیز بازداشت و گفت: دو شهروندان آمریکایی در میان کسانی که دستگیر. Baduel نشان داده شده است در پاسخ به یک مقام امنیتی که از او می پرسد در مورد دو آمریکایی دستگیر شده است.

تلویزیون دولتی ونزوئلا پخش ویدیو اما نمی شناسایی آمریکایی است. اما در فلوریدا مستقر ex-Green Beret اردن Goudreau گفت: او با دو مرد در یک ماموریت راه اندازی اولیه روز شنبه به “آزاد” ونزوئلا. Goudreau ادعا کرده است برای روز یکشنبه عملیات که ونزوئلا مقامات می گویند که در سمت چپ هشت نفر مرده در ساحل در نزدیکی شهرستان بندر لا Guaira.

او با شناسایی دو سابق آمریکا جانبازان گرفته شده به ونزوئلا بازداشت به عنوان لوقا Denman و هارون بری. دو خدمت کرده در عراق و افغانستان با او در ارتش ایالات متحده و Goudreau گفت.

آسوشیتد پرس نمی تواند به طور مستقل بررسی کنید که آمریکایی ها دستگیر شده بود.

Goudreau گفت: این افراد بخشی از یک اتهام ماموریت به نام “عملیات گیدئون” راه اندازی شد قبل از طلوع آفتاب روز یکشنبه که مستلزم فرود قایق در ساحل.

ونزوئلا شده است در تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی تحت مادورو را رد. فرو ریختن خدمات عمومی مانند آب و برق و مراقبت های پزشکی رانده اند نزدیک به 5 میلیون به مهاجرت می کنند. اما مادورو هنوز کنترل تمام اهرمهای قدرت را در وجود آمریکا رهبری مبارزه برای سرنگونی او. آن را به تازگی تحت تعقیب مادورو به عنوان یک قاچاقچی مواد مخدر و ارائه 15 میلیون دلار پاداش برای دستگیری او.

ونزوئلا و ایالات متحده را شکست روابط دیپلماتیک در سال گذشته در بحبوحه افزایش تنش ها وجود دارد سفارت آمریکا در کاراکاس.

“من سعی کردم به تعامل همه من می دانم که در هر سطح” Goudreau گفت: از تلاش برای کمک به بازداشت همکاران. “هیچ کس از بازگشت من تماس آن را یک کابوس است.”

Goudreau گفته او امضا قرارداد با آمریکا-حمایت ونزوئلا مخالف خوان Guaidó برای سرنگونی مادورو که Guaidó را رد کرده است. رهبر مخالفان گفت که او تا به حال هیچ چیزی برای انجام با روز یکشنبه حمله.

Goudreau می گوید مخالفان سیاستمدار هرگز برآورده قرارداد اما سابق Green Beret تحت فشار قرار دادند پیش رو با کمبود بودجه روبرو برداری فقط با 60 مبارزان از جمله ایالات متحده جانبازان.

او گفت که او در گذشته با ابلاغ Denman و بری زمانی که آنها شناور در قایق “بغل کردن” کارائیب و سواحل ونزوئلا است. آنها هنوز هم در قایق خود را زیر اولیه رویارویی با نیروی دریایی ونزوئلا اوایل یکشنبه, او گفت:.

“آنها در حال اجرا خطرناکی پایین در سوخت” Goudreau گفت. “اگر آنها به حال رفته بر روی ریزش زمین آنها رفته اند به یک خانه امن است.”

Goudreau گفت: دو منتظر بودند یک قایق در دریای کارائیب و جزیره آروبا با اورژانس سوخت برای کمک به آنها را استخراج.

ونزوئلا مقامات روز دوشنبه گفت: آنها بازداشت یکی دیگر از هشت متهم به “مزدوران” در یک شهر ساحلی و نشان داد تصاویر در تلویزیون دولتی از چند مرد ناشناس دست به دستبند و دروغ مستعد در خیابان.

در میان آنها یک نگهبان ملی سروان. آنتونیو Sequea که شرکت در یک بازداشتگاه شورش علیه مادورو از یک سال پیش. Goudreau گفت Sequea شد یک فرمانده کار با او در روزهای اخیر بر روی زمین در ونزوئلا.

دولت ونزوئلا تلویزیون نشان داد نشان داد مقامات دست زدن به یک shirtless Sequia در دستبند.

مادورو متحد و دادستان کل Tarek ویلیام ساب گفت که در مجموع آنها دستگیر 114 افراد مشکوک در اقدام به حمله و آنها در شکار 92 دیگران است.

مقامات در ونزوئلا دولت را متهم کلمبیا و ایالات متحده سازماندهی و انجام این حمله با هدف سرنگونی مادورو. هر دو ایالات متحده و کلمبیا مقامات را تکذیب کرده ونزوئلا اتهامات.

Goudreau سه بار ستاره برنز ایالات متحده در مبارزه با کهنه ادعا می کند به کمک سازماندهی مرگبار seaborne حمله از کلمبیا در اوایل روز شنبه در یک ساحل در نزدیکی ونزوئلا بندر اصلی شهر که دولت در آن گفت: کشف و خنثی. Goudreau گفت که این عملیات تا به حال بدون دریافت کمک از Guaidó یا آمریکا یا دولت کلمبیا.

Goudreau گفت: با تلفن اوایل روز دوشنبه که 52 مبارزان دیگر نفوذ کرده بود ونزوئلا خاک و شد در اولین مرحله از یک ماموریت برای جذب اعضای نیروهای امنیتی برای پیوستن به خود را باعث شود.

مخالفت سیاستمداران و مقامات ایالات متحده با صدور بیانیه نشان می دهد ایرانیها متحدان تا به حال ساخته شده حمله. مقامات منتشر نشده کامل هویت کسانی که آنها می گویند کشته و یا بازداشت هر چند آنها شناسایی یکی افتاده به عنوان یک انسان درگیر با Goudreau اردوگاه آموزشی در کلمبیا.

یک AP تحقیقات منتشر شده جمعه دریافتند که Goudreau مشغول به کار بود با یک بازنشسته ارتش ونزوئلا به طور کلی — که در حال حاضر چهره ایالات متحده در مبارزه با مواد مخدر هزینه — برای آموزش ده ها تن از فراریان از ونزوئلا نیروهای امنیتی در راز اردوگاه های داخل همسایه کلمبیا. هدف این بود که به کوه های مرزی حمله کردند که به همین منظور در ونزوئلا بازداشت.

Guaidó در روز دوشنبه را تکذیب کرد داشتن چیزی برای انجام با یک کلاه سبز که مسئولیت این عملیات به nab Maduro. دولت در عین حال گفت: این بسیج بیش از 25000 سربازان برای شکار دیگر شورشی سلول.

Guaidó در بیانیه ای گفت که او “هیچ رابطه ای و نه مسئولیت برای هر گونه اقدامات” گرفته شده توسط ایالات متحده جانباز.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر