Coronavirus شیوع اتحاد اوراق یکی دیگر از کالیفرنیا فصل تابستان جزء اصلی به عنوان مقامات دوشنبه تصمیم به لغو این شهرستان ونتورا عادلانه است.

این رویداد که برای اجرا از اوت. 5 تا 16 — قدمت آن به سال 1875 شده است و سالانه ثابت در این شهرستان صرفه جویی در زمانی که ارتش آمریکا به فرماندهی این fairgrounds در طول جنگ جهانی دوم, مقامات گفت.

“ما در حال حاضر به دنبال به جلو به استقبال همه پشت در 2021 هنگامی که ما را از سر در 145 Ventura County Fair” رئیس اجرایی باربارا Quaid در بیانیه ای گفت شنبه. “ما تشویق ما Ventura County همسایگان و دوستان به ادامه پیوستن به تمام دستورالعمل های بهداشتی به طوری که ما می توانیم همه با هم دوباره در 2021.”

تبلیغات

Quaid به نام منصفانه که جذب نزدیک به 300,000 شرکت کنندگان در یک سال معمولی “این شهرستان بیشترین بی انتها سنت” و گفت که “از آنجا که از آن چهره خندان که ما به طور کامل با این تصمیم راحت.”

Coronavirus شیوع — نیز آلوده کرده است که بیش از 56000 کالیفرنیا و متهم شده است که تقریبا 2,300 مرگ و میر — مجبور است مقامات در سراسر کشور به تبر حوادث در مقیاس بزرگ از جمله فصل تابستان نمایشگاه.

در حال حاضر مقامات قرار داده اند kibosh در سان Diego County Fair, Orange County عادلانه و ایالتی کالیفرنیا در نمایشگاه, در میان دیگران, در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

شهرستان ونتورا اما دیده نشده و همان سطح از coronavirus فعالیت است که برخی از آن کالیفرنیای جنوبی همسایه اند.

تبلیغات

همانطور که از صبح روز سه شنبه در این شهرستان تا به حال 577 تایید COVID-19 موارد و 19 coronavirus مرتبط با مرگ و میر. با مقایسه این اعداد بودند 4,020 و 144 در شهرستان سان Diego و 2,819 و 57 در اورنج کانتی بود.

در لس آنجلس — که حساب برای نزدیک به نیمی از تمام عفونت کروناویروس که تایید شده اند در سطح ایالت و همچنین به عنوان یک اکثریت مستند مرگ و میر — نمایشگاه هنوز باقی مانده است در این کتاب ،

“این است که ما انتظار آن است که تا سال 2020 LA County Fair, هنوز بیش از چهار ماه دور خواهد رفتن به جلو به عنوان برنامه ریزی شده” متحده در یک پیام در وب سایت این رویداد.

تبلیغات

L. A. شهرستان نمایشگاه قرار است از سپتامبر. 4 تا 27.

در حالی که کارناوال جاذبه های سرخ شده و مواد غذایی و سرگرمی زندگی می کنند دیگر در این منو در Ventura County, Quaid گفت: fairgrounds آمادگی خود را برای کمک در این شهرستان coronavirus پاسخ همکاری “به عنوان یک توزیع مواد غذایی سایت و ادامه خواهد داد به دنبال راه هایی که ممکن است ما در خدمت جامعه است.”

“ما خدا را شکر به بهداشت و درمان کارگران و کسانی که در خط مقدم ساخت فوق العاده ای در تلاش برای کمک به دیگران در طول این زمان نیاز” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de