پس از بیش از هشت ساعت مناظره جمعه این شهرستان ریورساید هیئت ناظران رای به جدول تصمیم خود در مورد اینکه آیا برای فسخ شهرستان بهداشت عمومی سفارشات و به جای آن تصمیم گرفتند به صبر کنید تا زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بیشتر را فراهم می کند دستورالعمل اواخر این هفته.

ناظران رای به دیدار دوباره جمعه است.

مقامات ملاقات به بحث در مورد اینکه آیا شهرستان باید بلند محلی سفارشات که مدارس بسته, محدود, گلف, و مورد نیاز مردم به ماندن شش فوت از هم جدا و پوشیدن صورت پوشش در حالی که خرید مواد غذایی و در طول سایر فعالیت های ضروری.

کامرون قیصر شهرستان بهداشت عمومی افسر تا به حال قرار دادن محدودیت در محل تا تاریخ 19 ژوئن. سرپرستان V. مانوئل پرز و کارن اشپیگل به ارمغان آورد و پیشنهاد فسخ به هیئت مدیره.

تبلیغات

جمعیت بیش از 200 نفر از جمله یک گروه از معترضان در حمایت از فسخ با حضور در جلسه هیئت مدیره. ده ها تن از سخنرانان ارائه شهادت — هر دو و در برابر تسهیل قوانین است.

Protesters who want public health orders rescinded watch and listen to video monitors during the Riverside County Board of Supervisors meeting on May 5 in Riverside, Calif.

معترضان که می خواهید سلامت عمومی سفارشات لغو تماشا و گوش دادن به مانیتور ویدئو در شهرستان ریورساید هیئت ناظران جلسه در تاریخ 5 مه در ریورساید کالیفرنیا. بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک.

(Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

برخی به نام محدودیت های خودسرانه طاقت فرسا و “خلاف قانون اساسی صاف کردن.” Cosmetologists گفت: آنها می خواستند برای رفتن به محل کار. یک زن گفت که او می داند که سه نفر را که از دست دوستان به خودکشی در قرنطینه نشان می دهد کسانی که مرگ و میر در نتیجه استرس از مستند. دیگران گفت: آنها می خواستند که قادر به حضور در کلیسا.

“من ترجیح می دهند که از یک ویروس نسبت به من از دست دادن آزادی” گفت: یک سخنران که شناسایی خودش را به عنوان یک پرستار پوشیدن پرچم آمریکا سربند در اطراف گردن او.

تبلیغات

دیگران از جمله معلمان و اتحادیه کارگری و اعضای هشدار داد در برابر لغو محدودیت های بیش از حد به سرعت. برخی از گفت: باز بدون ایمنی مناسب اقدامات می تواند حتی مرگبارتر موج از عفونت. پالم اسپرینگز شهردار جف Kors به نام در به می گویند rescinding حکم که پوشیدن صورت پوشش خواهد شد در نتیجه عفونت بیشتر.

Riverside County Sheriff چاد بیانکو بود که استقبال به میکروفون با سلامتی از مخاطبان گفت: این شهرستان از منابع را برای اجرای “بی دلیل سفارشات.”

“از ابتدا من به شما گفت من نمی خواهد اجرای, اقامت در خانه سفارش تا حدودی به این دلیل من اعتماد ما ساکنان توانایی برای انجام کار درست و بدون ترس از دستگیر شدن. من می دانستم که آنها می تواند قابل اعتماد به عنوان مسئول بزرگسالان و من درست بود,” او گفت:. “من حاضر به جنایتکاران از صاحبان کسب و کار, مادران مجرد و در غیر این صورت افراد سالم که ورزش خود را به حقوق اساسی.”

از طریق تلفن county Treasurer جان کریستنسن گفت: “من بسیار نگران است. ما باید برای به دست آوردن کسب و کار ما به عقب باز است.”

تبلیغات

آخرین تغییرات به Newsom چهار مرحله طرح به تدریج بازگشایی دولت گسترش تصمیم گیری در سطح محلی اجازه می دهد برخی از جوامع را به حرکت بیشتر پیش رو به مرحله دوم بازگشایی روند سرعت خود را و باز کردن کسب و کار فراتر از آن مشخص شده در ایالت سیاست.

اما شهرستانهای باید اول ارسال “مهار برنامه” است که الزامات خاص برای بیمارستان تخت تست کیت و توانایی ردیابی افراد آلوده و خود را ردیابی تماس Newsom گفت.

محلی دیگر دستورات هستند که محدود تر از ایالت بازگشایی برنامه را جایگزین هر گونه تغییر فرماندار می سازد Newsom گفت. Riverside County برخی از دقیقترین بهداشت عمومی سفارشات در دولت است.

این شهرستان دارای دوم-بیشترین تعداد عفونت های پشت لس آنجلس با 4,454 مثبت COVID-19 موارد و 184 مرگ و میر و از دوشنبه شب. بیش از 56000 نفر آزمایش شده است و نزدیک به 2000 نفر بهبود یافته اند از ویروس.

تبلیغات

در روز سه شنبه ماراتن جلسه قیصر و دیگر مقامات بهداشت اذعان کرد که این شهرستان coronavirus اعداد بود به وخیم به عنوان آنها در ابتدا پیش بینی شده — 65,000 coronavirus موارد توسط مه — عمدتا به دلیل محدودیت های آنها در محل قرار داده شود. اما ناظران هشدار داد که اگر سفارشات برداشته شد بیش از حد به زودی آنها را اجرا خطر مانع این شهرستان پیشرفت است.

“یک کار و یک چک فقط به عنوان مهم به بهداشت عمومی به عنوان هر چیز دیگری” قیصر گفت. “حضور ما [در اینجا] است که می گویند که ما نباید بازگشایی آن را به می گویند که این دستورات هستند که در محل … افزایش توانایی ما برای خدمت به مردم و بازگشایی آن کسب و کار مسئولانه است.”

با توجه به افزایش اخیر در تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان بهداشتی درمانی, افتتاح هشت تست اضافی سایت ها و مقدار زیادی از در دسترس تخت بیمارستان محلی کارشناسان گفت که آنها فکر می کنم این شهرستان می تواند ثابت کند که آنها آماده هستند برای فاز دوم بازگشایی. آنها همچنین گفت که در ادامه به نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله — که هر دو نمی ایالت مورد نیاز — شهرستان می تواند مورد آن به بازگشایی قوی تر است.

در نهایت پرز با موافقت مقامات بهداشت و تغییر ذهن خود را در مورد این موضوع. در اواخر این دیدار از او خواست همکاران خود در برابر رای اولیه خود را توصیه. “من فکر می کنم ما می توانیم برنده-برنده” او گفت:.

تبلیغات

“من می گویند که ما از ترک سفارشات آنها به عنوان…. ما در یک موقعیت عالی برای نشان دادن به فرماندار که ما می توانیم حرکت به فاز 2 امیدوارم به عنوان به زودی به عنوان جمعه و پس از آن شاید حتی سریع خودمان را به مرحله 3” پرز گفت. “بیا جمعه ما آماده هستیم به جلو حرکت کند.”

در پاسخ به پرز توصیه سوم منطقه سرپرست چاک واشنگتن توصیه می شود که رای بود به تعویق افتاد تا در هفته آینده, اما 5th منطقه سرپرست جف هویت هشدار داد که تصمیم گیری لازم بود هر چه زودتر. پس Newsom آدرس در روز پنج شنبه هیئت ناظران دیدار خواهد کرد بعد از ظهر روز جمعه به رای گیری در مورد اینکه آیا به لغو تمام شهرستان بهداشت عمومی سفارشات.

بار کارکنان نویسندگان Taryn لونا و فیل Willon کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de