Beachgoers در اورنج کانتی شاد بعد از دولت و مقامات محلی مورد توافق پنج شنبه در برنامه به بازگشایی برخی از مناطق سواحل روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom توقیف تمام سواحل در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus.

دانا نقطه هانتینگتون بیچ, Laguna Beach, San Clemente و مهر و موم ساحل ارائه طرح به ساکرامنتو است که اجازه می دهد تا به بلافاصله دسترسی به خط ساحلی برای اوقات فراغت تنها. برنامه های تصویب شده در این هفته شامل طیف وسیعی از اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و اجازه می دهد امن فیزیکی فاصله با توجه به کالیفرنیا منابع طبیعی سازمان.

اریک Sundquist, 45 آمد به هانتینگتون بیچ از ردندو بیچ به گشت و گذار سه شنبه. او گفت که او تا به حال هنوز به صورت مخالفت با گشت و گذار در هانتینگتون بیچ, اگر چه او آگاه از خوانندگان که طلیعه از آب بیش از آخر هفته.

“من فقط نوع سفر خط ساحلی به گشت و گذار اما من دوست دارم هانتینگتون” Sundquist گفت. “آن مایل از بزرگ گشت و گذار. این شهرستان گشت و گذار در ایالات متحده آمریکا پس از من می آیند در اینجا بدون در نظر گرفتن وضعیت. خوشبختانه آنها بوده است و تنها افرادی که درمان آن با برخی از حس مشترک به صورت کاملا صادقانه با شما.”

تبلیغات

تحت هانتینگتون بیچ, طرح, مردم در حال حاضر مجاز به استفاده از ساحل از 5 صبح تا 10 شب با این شرط که آنها فعال باقی می ماند. حمام آفتاب ممنوع است. پارکینگ متر در امتداد بزرگراه ساحل اقیانوس آرام و ساحل دوچرخه مسیر برای استفاده در دسترس هستند اما به اسکله و شهرستان پارکینگ ساحل بسته باقی خواهد ماند.

“ما خوشحال هستیم که به بازگشایی سواحل ما برای فعالیت در فضای باز است که اجازه خواهد داد که جامعه ما به یک بار دیگر لذت ببرید تفریحی و روانی مزایای بهداشت و درمان از صرف وقت در اقیانوس آرام” هانتینگتون بیچ شهردار Lyn Semeta گفت: در یک بیانیه آماده. “جدید فعال تفریحی قوانین است که ما در حال سازماندهی اجازه خواهد داد که برای ادامه دسترسی به ساحل در یک شیوه ای است که بر نیاز به تمرین امن اجتماعی فاصله.”

مهر و موم در ساحل, خط ساحلی باز خواهد شد — آغاز و تا روز دوشنبه — برای محدود ساعت از دوشنبه تا پنج شنبه با نیاز است که بازدید کنندگان فعال باقی می ماند در حالی که بر روی شن و ماسه.

تبلیغات

مقامات در دانا پوینت گفت: خود را به سواحل نیز باز خواهد شد تنها به دويدن و تفریحی استفاده می کند مانند شنا و گشت و گذار. هیچ تجمعات مجاز خواهد بود اما مردم هنوز هم می تواند دسترسی به این شهر استخرهای جزر و مد.

بازدید کنندگان خواهد بود و مجاز به استفاده از لاگونا بیچ را امتداد شنی برای فعال اهداف از 6 تا 10 صبح روزهای هفته تا کی.

زیر سن کلمنت طرح شهر تنها اجازه خواهد داد که استفاده فعال از ساحل و نگه داشتن دستشویی و پارکینگ بسته شده است.

هانتینگتون بیچ سخنگوی اریک McCoy گفت: سواحل می تواند بیشتر باز کرد در روزهای آینده و هفته بسته Newsom را بازگشایی سفارشات. فرماندار گفت: فاز 2 از بازگشایی دولت می تواند شروع جمعه با برخی از خرده فروشی و تولید و لجستیک کسب و کار.

تبلیغات

“همانطور که او باعث می شود این تغییرات خواهیم بود پس به عنوان” McCoy گفت.

تنها شهر ساحلی در اورنج کانتی که هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد از تصویب دولت به بازگشایی نیوپورت بیچ. این شهر فقط چند مایلی جنوب هانتینگتون بیچ, همچنین ارائه یک طرح به ساکرامنتو در روز شنبه با خیال راحت به بازگشایی آن خط ساحلی شهرستان, سخنگوی جان پاپ گفت.

“ما شده اند از نزدیک هماهنگی با هانتینگتون بیچ در مورد استراتژی برای بهبود مدیریت ما سواحل” پاپ گفت. “با وجود تلاش های مکرر توسط کارکنان شهرستان برای ارتباط با مقامات دولتی ما هنوز موفق به دریافت هر گونه اطلاعات در تایید و یا تغییرات و یا زمانی که تصمیم گیری ساخته شده ممکن است.”

تبلیغات

جورج Roudanez, 78, از Corona del Mar کردن برای یک پیاده روی با همسرش, لیندا, در هانتینگتون بیچ در روز سه شنبه. زن و شوهر لذت می برد برخی از آرام محدودیت های اقامت-در-خانه سفارشات از اواخر, بازی, راکت تنیس در باشگاه ارواین این هفته است.

او معتقد است که مردم باید گزینه های برای رفتن به خارج و فعال باشد تا زمانی که آنها بیدار و هوشیار در مورد اجتماعی خود فاصله.

“من فکر می کنم این مشکل بزرگ زمانی که شما بیش از حد بسیاری از چیزهایی که وجود دارد قانون پیامدهای ناخواسته,” Roudanez گفت. “هنگامی که شما بیش از حد بسیاری از چیزهایی که شما در حال ساخت جمع مردم در آن مناطق که در آن آنها می تواند جمع و آن را یک ایده خوب نیست. بیشتر چیزهایی که شما باید باز بهتر از آن است که تا زمانی که مردم هوشیار باشند و آنها را رعایت آنها [فاصله] و آنها از هم جدا است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de