کالیفرنیا می پردازد $3.30 هر coronavirus ماسک آرام تحت قرارداد با شرکت چینی

مشاوران به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom موافقت به پرداخت الکتریکی چینی تولید کننده خودرو BYD $3.30 برای هر ماسک این شرکت ساخته شده تحت یک coronavirus پاسخ قرارداد جمعا حدود 1 میلیارد با توجه به یک فاکتور به دست آمده توسط این زمان.

اما اسناد و مدارک از ایالت کالیفرنیا خزانه دار که مسئول انتشار از وجوه بالا بردن سوال در مورد دقیق شرایط و ضوابط این قرارداد به دلیل قیمت پرداخت می شود به نظر می رسد تنها شامل N95 ماسک کسانی که در نظر گرفته شده برای ارائه حفاظت بیشتر اما نه هزینه سنتی فولاد ماسک BYD نیز فروخته شده به دولت است. برخی از 10 میلیون نفر از ماسک های جراحی شده اند حمل توسط BYD اول آنهایی که پس از رسیدن به اواخر ماه گذشته با بسیاری از آنها به سرعت توزیع شده به شهرستانهای استان است.

دفتر فرماندار از خدمات اورژانس خودداری دوشنبه به ارائه قرارداد اصرار در نامه ای به بار است که در این سند است که معاف از افشای تحت کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند. اعضای قوه مقننه نیز مانع در تلاش خود را برای دیدن این قرارداد هر چند Newsom مقامات دولت وعده داده شده آنها را با ارائه دسترسی پس از تحویل از ماسک در حال تکمیل است.

اسناد به دست آمده از دفتر دولت خزانه دار فیونا کارشناسی ارشد از طریق یک درخواست سوابق شامل آوریل 7, فاکتور, از, جهانی, بهداشت و درمان, راه حل های محصول یک شرکت تابعه از BYD برای “N95 ماسک صورت” با هر واحد قیمت $3.30. آن را تصریح می کند که دولت خواهد پرداخت نیمی از هزینه کل قرارداد — $495 میلیون — پیش از اول 150 میلیون ماسک تحویل داده شود. در تمام این فاکتور یادداشت 300 میلیون N95 ماسک تحویل داده خواهد شد در زمان قرارداد به پایان می رسد.

تبلیغات

“همه فروش نهایی. ما را قبول نمی کند هر گرداند و یا مبادلات” فاکتور می گوید.

هزینه تجهیزات حفاظت شخصی در اوایل هفته جهانی همه گیر دارای نوسان شدید با بهداشت حرفه ای و مقامات دولتی تقلا برای پیدا کردن دنده در حالی که اطمینان از آن تامین نمی pilfered خارج از بازیگران. متحده نیز شکایت از تامین بودن فرماندهی توسط دولت فدرال. Newsom مقامات دولت گفته اند قانونگذاران این نوع ترس هستند چرا آنها را نگه داشته و شرایط قرارداد محرمانه است.

ناتان بر فرماندار مدیر ارتباطات گفت: هزینه هر ماسک موافقت شد تا در زمانی که برخی از ایالت ها پرداخت شد تا آنجا که 7 دلار هر. وی گفت: هزینه یک نمایشگاه یکی برای مالیات دهندگان.

فرانک Girardot سخنگوی BYD گفت: هر ماسک قیمت شامل تمام مالیات و وظیفه هزینه به علاوه هزینه های حمل و نقل هوایی تحویل. او گفت: هنگامی که هزینه های آن در میان در قبل از حمل و نقل هزینه هر ماسک را به دولت بود $2.88.

تبلیغات

“هزینه های ما عادلانه است” Girardot گفت. “هیچ کس وجود دارد که می توانید این مقدار را به این سرعت.”

Sergio Fernandez de Cordova, رئیس جدید رسانه ای غیر انتفاعی است که در همکاری با دولت شرکت مشاوره ریموند همکاران به امن ماسک بهتر معاملات برای سازمان های دولتی برآورد $3.30 هر ماسک قیمت می تواند برخی از 30 سنت در هر ماسک بالاتر از آن را هزینه این شرکت به تولید و کشتی در خارج از کشور.

او گفت: با این مقدار پول کالیفرنیا می تواند جمع اوری دولت می تواند لبه پنجره رساند تا خود کارخانه ها در دولت شاغل کالیفرنیا از کار ساخته شده و مقادیر زیادی از شبیه ماسک برای “به راحتی زیر یک دلار.”

“دولت می تواند راه اندازی 190 شرکت های جدید در اطراف این” فرناندز د Cordova گفت. “همه گیر بار منجر به همه گیر گیری که معمولا خوب است.”

تبلیغات

کن Curley یک سرهنگ بازنشسته ارتش و رئیس جمهور از ریموند همکاران سوال که چرا دولت نمی تواند به یک تولید کننده مانند 3M که در حال حاضر باعث می شود N95 ماسک به واسطه یک معامله بهتر.

“دولت یک بسیاری از, رهبری, آب, پول,” Curley گفت.

3M متهم کرده است $1.01 دلار 1.31 برای هر N95 ماسک آن را می سازد. هفته گذشته شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti اعلام کرد که مقابله با Honeywell برای N95 ماسک که هزینه این شهرستان 79 سنت در هر کدام — هر چند بسیاری از ماسک در این توافق نمی رسند تا تابستان و پاییز را در حالی که آنهایی که خریداری شده از BYD انتظار می رود برای رسیدن به این ماه است.

ایمیل های به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق نشان می دهد مقامات دولتی اطلاع دولت خزانه دار دفتر بود که 90% شانس زیادی تجهیزات حفاظت شخصی معامله مارس 6.

تبلیغات

بعد روز 7 آوریل فاکتور ظاهرا ارسال شده به مقامات دولتی توسط BYD و Newsom رفت و در تلویزیون ملی نشان می دهد که شب را اعلام کرد. دولت او به سرعت ارسال می شود اطلاع از هزینه برای مشترک قانونی بودجه کمیته است.

در آوریل 8, توماس تاد در کالیفرنیا وزارت مالیه فرستاده خزانه دار دفتر گفت که معامله شد تمام مجموعه.

“هر فرماندار اعلام شب گذشته این پرداخت تبدیل شده خاص (در انتظار 72 ساعت اطلاع رسانی به قوه مقننه),” تاد نوشت. “میزان در حال حاضر $495 میلیون و ما را می خواهید به پرداخت در روز جمعه (روز اول که ما می توانید انجام دهید تا پس از 72 ساعت اطلاع رسانی).”

پس از آن ایمیل مسئولان خزانه دار دفتر پرسید: اگر فروشنده تا به حال بررسی شده است. توماس پاسخ داد که “آنها در حال بررسی صلاحیت فروشنده به عنوان ما صحبت می کنند.”

تبلیغات

BYD منتقل ساخت آن از وسایل نقلیه به دنده محافظ در ماه مارس است. ایالات متحده خود را فرعی مستقر در لس آنجلس و ترویج شده توسط دولت برای آن اتوبوس الکتریکی تولید کمک کرده و ترتیب رسیدگی کند. جهانی بهداشت و درمان محصول راه حل شرکت با مسئولیت محدود راه اندازی شده توسط این شرکت در ماه مارس سهام همان آدرس به عنوان BYD مقر in L. A.

در توصیف بررسی روند Tabitha تنومند کالیفرنیا فرماندار از خدمات اورژانس گفت: خزانه دار دفتر آژانس دولتی به دنبال شیوه های استاندارد برای پیمانکاری در شرایط اضطراری و شامل سازمان مدیریت اضطراری فدرال پیمانکاری نظر در معامله.

“در طول اولیه تعامل با فروشنده کال OES تایید کرد که FEMA همراه با عرضه های پزشکی شرکت تایید این تولید کننده به عنوان” Stout نوشت: در یک ایمیل مارس 9.

در همه Newsom مقامات دولت گفته اند که توافق با BYD تولید خواهد شد 200 میلیون ماسک در هر ماه از طریق پایان ماه ژوئن. N95 ماسک انتظار می رود مجموع 150 میلیون از این مبلغ هنوز هم باید اول تایید شود برای اثر توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی. BYD را Girardot گفت: این روند ممکن است با تاخیر تا پایان ماه مه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر