با استناد به COVID-19 دنور به تأخیر انداختن کیسه های مواد غذایی هزینه یک سال

در دسامبر 2019 اظهار نظر در soon-to-be-تصویب کیسه های مواد غذایی هزینه فرمان دنور رئیس شورای شهر Jolon کلارک بود که خوش بینانه در مورد شورا را تلاش برای محدود کردن آلودگی است.

“این فقط آغاز است و من بسیار هیجان زده هستم برای همه چیز است,” او گفت:.

اما دنور کیسه های مواد غذایی هزینه برنامه نمی خواهد در هر زمان به زودی از COVID-19 همه گیر شده است به عقب رانده تاریخ شروع آن یک سال است.

“در حالی که من نا امید که ما به تأخیر انداختن خود را به ارمغان بیاورد کیسه برنامه آن را درست انجام دهید در حال حاضر در طول coronavirus. به دلیل به چالش کشیدن شرایط اقتصادی و باری سنگین بر دوش فروشندگان خریداران و کارکنان شهرستان به تأخیر انداختن برنامه خواهد اطمینان از اجرای صحیح قانون به بهترین خدمت دنور ساکنان می گوید:” Councilwoman Kendra سیاه و سفید که فقط ثبت یک قطعنامه در به عقب راندن برنامه شروع از این تیر به تیر 2021.

سیاه و سفید می گوید که همه از دیگر اعضای شورای حمایت از به تعویق افتادن آنها رای در این قطعنامه هفته آینده.

حرکت به تاخیر دنور هزینه کیسه می آید یک کمی بیش از یک ماه پس از فرماندار Jared پلیس دستور شهرداری به تعلیق تک-استفاده از کیسه هزینه ها و ممنوعیت اشاره به این که استفاده از کیسه های یکبار مصرف می توانید محدود کردن گسترش COVID-19.

“ما تقریبا با تمرکز بر چیزهای دیگر که مهم تر در حال حاضر. اجرای این برنامه خواهد بود یک چالش در این بار می گوید:” کریس Howes, رئيس جمهور از کلرادو شورای خرده فروشی. در خصوص اعضای خود هستند تعیین نحوه اجرای جدید دنور حکم الزام خریداران به پوشیدن ماسک در فروشگاه های مواد غذایی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اولیه فرمان به تصویب هزینه کیسه در دنور تا به حال به دست آورد به اتفاق آراء حمایت و ستایش از اعضای شورای شهر دنور و حتی ذینفعان صنعت مانند Howes.

“هدف ما این است که برای استفاده از این مدل فرمان در سراسر کشور هر شهر دیگر می خواهد به انجام چیزی مشابه” Howes گفت: در یک ماه دسامبر شورای کمیته شنوایی.

هنگامی که خود را به ارمغان بیاورد کیسه های اندازه گیری طول می کشد اثر در سال آینده فروشگاه های مواد غذایی, ایستگاه های گاز و دیگر خرده فروشان مورد نیاز خواهد بود به اتهام ده سنت در هر واحد-استفاده از کیسه اعم از پلاستیک یا کاغذ. دنور را شش سنت برای آن خزانه در حالی که فروشگاه را حفظ خواهد کرد ،

در تبادل هزینه های سیاه و سفید اشاره کرد که دنور ساکنان با استفاده از حدود 200 میلیون کیسه پلاستیکی در هر سال که بسیاری از آنها تا پایان در محل های دفن زباله و یا رودخانه و یا در درختان. اگر محلی خریداران خود را رها تک-استفاده از کیسه استفاده از 70 درصد او محاسبه دنور را در 1.8 میلیون دلار در هزینه از 30 درصد باقی مانده که در ادامه به استفاده از کیسه های یکبار مصرف; که پول اختصاص داده شده برای آموزش و پرورش و بازاریابی در مورد برنامه های قابل استفاده مجدد-کیسه جالب و اداری و اجرای هزینه های سربار.

هزینه خواهد شد درخواست برای بررسی, کیسه نه کسانی که مورد استفاده برای بسته بندی اقلام مانند سبزیجات یا ماهی. مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان خواهد بود معاف از پرداخت هزینه کیسه.

دنور فرمان تا حد زیادی آینه تخته سنگ است که در زمان اثر در سال 2013. تنها شش ماه پس از تخته سنگ هزینه برنامه اجرا شد این شهر دیدم نزدیک به 70 درصد کاهش در استفاده از تک-استفاده از کیسه با توجه به دوربین های روزانه.

دنور شورای شهر در نظر گرفته شده بود سازماندهی یکبار مصرف-کیسه ممنوعیت و یا هزینه برای سال اما اعضای نگران بودند که این پیشنهاد می تواند نقض یک سال 1993 دولت قانون است که مانع از شهرداری ها از ممنوعیت خاصی پلاستیک. یک حرکت برای لغو این قانون شکست خورده در کمیته در ماه فوریه; اما پس از دنور برنامه شامل یک هزینه و ممنوعیت آن را نمی خواهد در واقع در تضاد با قانون دولت است.

پس از دنور هزینه برنامه در نهایت طول می کشد تا اثر آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de