لس آنجلس منشی شهرستان بسته مارس 16 به دلیل گسترش coronavirus و آن را نه با صدور مجوز ازدواج پس از ترک بسیاری از زوج ها تعجب زمانی که آنها می توانید کراوات گره.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom هفته گذشته یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد زوج به طور قانونی چهارشنبه از طریق ویدئو کنفرانس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما بر خلاف چند شهرستان در جنوب کالیفرنیا, L. A. شهرستان است هفته دور از داشتن یک سیستم در محل به جای آن است. یکی ممکن است می رسند تا ماه ژوئن با توجه به مایک سانچز سخنگوی county clerk.

“این چیزی است که ما در حال توسعه به طور فعال,” او گفت:. “ما می دانیم که مردم مشتاق به ازدواج با خود عزیزان است و ما در حال انجام بهترین خود را به ما توانایی.”

چند officiants و کلیسای عروسی اپراتورها در این شهرستان ابراز نا امیدی بر ادامه تاخیر. کمبود مجوز ازدواج یعنی کمتر ازدواج. و این بدان معناست که حداقل کار در طی چه بوده است آغاز اوج فصل عروسی.

تبلیغات

“افرادی مثل من در حال نشستن در اطراف twiddling ما thumbs, تلاش برای کشف کردن چگونه ما در حال رفتن به زندگی ما در حال حاضر گفت:” کریس رابینسون اجرا می شود که خدمات عروسی به عنوان Officiant مرد.

رابینسون یک دفتر اسناد رسمی مجاز در این شهرستان به officiate ازدواج که مستلزم امضای معتبر مجوز ازدواج. کسانی که مجوز باید تهیه می شود از طریق شهرستان است. او گفت: این شهرستان نمی دهد محضر (notaries) هشدار در مورد بسته شدن ترک او را با تعداد محدودی مجوز در دست است. کسانی که به سرعت فرار کردند. اگر یک زن و شوهر بودند به آمدن به او را با یک مجوز معتبر او می تواند officiate ازدواج خود را, اما او می تواند دسترسی به مجوزهای جدید.

تمام مراسم عروسی بودند که برنامه ریزی شده برگزار می شود از طریق ژوئن در سنت وینسنت د پل یک کلیسای کاتولیک رومی در جنوب لس آنجلس شده اند به تعویق افتاد, به گفته وزیر Kevelyn لوکاس. این یکی از بسیاری از کلیساها و کنیسه و نهادهای مذهبی در منطقه مترو که به طور موقت متوقف مراسم.

در ضمن اورنج کانتی و Riverside County مقامات گفت: سیستم های راه دور برای ازدواج خواهد بود به احتمال زیاد به بالا و در حال اجرا در یک ماده از روز, اگر چه آنها توافق کردند که آن را آسان نبود بلافاصله به رول کردن یک سیستم است که امن بود و کاربردی.

تبلیغات

“از آن رو به کار” Orange County Clerk-ضبط هیو Nguyen گفت. “این استرس زمانی که شما دریافت سفارش در 5:15 روز پنج شنبه و صبح جمعه ما را بمباران توسط تماس های تلفنی.”

هر دو شهرستان باید سیستم در محل به اجازه زوج برای به دست آوردن مجوز ازدواج و نکاح در فرد — در اورنج کانتی آنها می توانید انجام دهید به طوری که در آناهایم پارکینگ ورزشگاه و در کنار رودخانه شهرستان محل جفت در حال حاضر در حال استفاده نشده بلیط فیلم غرفه در طرف مقابل از شهرستان.

نهفته می تواند گسترش این فرصت را به نکاح برای کسانی که نمی ممکن است قادر به سفر به دلایل بهداشتی از جمله اینکه در معرض خطر به صورت جدی مورد COVID-19. دیگران ممکن است نیاز به ازدواج را به سرعت دسترسی به بهداشت و درمان از طریق همسر و یا به ماندن در کشور خود را به عنوان ویزای تاریخ انقضا نزدیک.

“اگر شما جوان هستید شما فقط گرفتن در پشت چرخ و رانندگی به یکی دیگر از شهرستان. اگر شما به افراد سالمند و نیاز به ازدواج برای مقاصد بیمه آن را واقعا سخت است” گفت: ماریا Kharlash صاحب فوری ازدواج L. A., یک مراسم عروسی شرکت خدمات در انسینو.

تبلیغات

در برخی از شهرستانها که در آن ازدواج خدمات هنوز در دسترس از جمله سن دیگو ونتورا و پادشاهان وجود دارد هیچ برنامه ای برای توسعه یک سیستم الکترونیکی. (سن دیگو خدمات ارائه شده تنها برای ساکنان شهرستان و خانواده های نظامی.)

“ما فقط در حال رفتن معمول از مد افتاده راه” Kings County Clerk-ضبط کریستین لی گفت. او افزود که لابی کرده بود شیشه در جای خود و هر کس نیاز به پوشیدن ماسک که “آیا اضافه کردن یک کمی بیشتر احساس امنیت.”

زوج در شهرستان ریورساید می توانید با قرار دادن نام خود را در لیست انتظار توسط تلفن و یا ایمیل برای اولین بار در خط به استفاده از خدمات تلفنی. به تاریخ وجود دارد 53 زوج در لیست.

“ما قصد داریم به آن فکر آن است که به طور بالقوه طبیعی جدید,” دستیار County Clerk-ضبط میشل مارتینز-Barrera گفت. “بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که این روند ما در جای خود قرار داده است نه موقت روند اما یک فرآیند دائمی.”

تبلیغات

Joshua and Jasmynn Abernathy wed on Zoom on April 30.

جاشوا و Jasmynn Abernathy برگزار زوم مراسم عروسی در 30 آوریل تاریخ آنها در اصل در نظر گرفته شده به کراوات گره احاطه شده توسط خانواده و دوستان است.

(این Abernathys )

برخی از زوج ها مانند Jasmynn و جاشوا Abernathy هر دو 31 در حال حاضر تصمیم گرفتند برای رفتن به دیجیتال با پاکستان خود را حتی اگر مراسم نبود از نظر قانونی الزام آور است.

این تورانس زن و شوهر تا به حال قفل شده است و در برگزاری مراسم عروسی برای یک برنامه ریزی مراسم در 30 آوریل. زمانی که این بیماری همه گیر scuttled کسانی که قصد دارد آنها تصمیم به نگه داشتن خود را در مراسم زوم. تاریخ خود را در سالگرد سه سال به عنوان یک زن و شوهر مهم بود به نگه داشتن آنها گفت.

با پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود زن و شوهر بود بحباله نکاح در اوردن, توسط جاشوا پدرخوانده است.

تبلیغات

“آن کار می کرد; آن را در خدمت هدف آن است. آن را قطعا عجیب است زیرا در یک لحظه می خواهم که شما می خواهید می شود قادر به آغوش او [جاشوا پدرخوانده]. که این نوع از بی دست و پا فاصله که همه ما استفاده نمی شود به گفت:” جاشوا Abernathy, که با این نسخهها کار در خرده فروشی.

وجود دارد غیر منتظره بهره مند شوند. کمتر در فرد چشم آموزش دیده در او Jasmynn Abernathy یک درمانگر گفت: او کمتر احساس اضطراب: “این احساس یک لحظه ساکت تر.”

در اواسط ماه مه آنها را به یک قرار ملاقات به کراوات گره قانونی در اورنج کانتی و دیگر مراسم آزمایشی برای برنامه ریزی اصلی محل برگزاری در ماه سپتامبر. آنها در حال حاضر آغاز شده است و با استفاده از همان نام خانوادگی و باور کاغذ بازی است فقط یک تشریفات در این نقطه است.

دیگران باید تصمیم گرفتند برای به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را در پیش بینی از فردا هنگامی که جمعیت می تواند جمع آوری و بوفه نیست به عنوان یک تهدید.

تبلیغات

کریستوفر قدرت 35 و نامزدش, لورن, برند, 30, لغو شد خود را بزرگ عروسی مقصد تعیین شده برای سپتامبر. 5 در اسپانیا. اکو پارک مبتنی بر تولید کنندگان فیلم گفت: آنها نگه داشتن در تغییر زمان و تا عادی به تمرکز بهتر و از جمله آنچه در مسافرت های بین المللی را به دنبال دارد.

Lauren Bernd and Christopher Powers

لورن برند و کریستوفر قدرت از اکو پارک نام خود را در ماه سپتامبر در اسپانیا و در انتظار بودند برای چیزهایی که به حل و فصل کردن قبل از تغییر زمان.

(حسن نیت ارائه میدهد از لورن برند و کریستوفر قدرت)

به عنوان برای ویدئو کنفرانس عروسی ؟ “که هرگز واقعا به عنوان یک گزینه برای ما” قدرت گفت. “هیچ بی احترامی به کسانی که تصمیم به رفتن در این مسیر اما زوم عروسی رفتن است برای برآوردن هر کسی است.”

اکثر زوج های برنامه ریزی شده به نکاح در معبد Emanuel بورلی هیلز کنیسه باید دوباره برای یک سال یا بیشتر گفت: خاخام Jonathan هارون.

تبلیغات

اما چند انتخاب را به تاخیر بیاندازد. هارون گفت: او officiated دو مراسم عروسی در اوایل coronavirus بحران است. یکی بود یک حقوقی عروسی برگزار شد در این معبد محراب با سخت اجتماعی فاصله مشاهده شده است. دیگر برگزار شد بیش از زوم. دومی نیست اتصال از منظر حقوقی, اما او گفت: آن را رسمی از یک یهودی چشم انداز.

“آن را مقدر هنگامی که آن را انجام زیر چشم خدا” هارون گفت: “نه از طریق کاغذ بازی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de