در طول 6 مه کنفرانس مطبوعاتی در مورد COVID-19 بحران فرماندار Jared پلیس خطاب به خشم احساس توسط برخی از اعضای جامعه بیش از ادامه محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از فجایع بیشتر از این ویروس از جمله اظهارات که این اقدامات نقض آزادی های فردی.

“تهدید یک جنگ داخلی بیش از decals در طبقه” است که در خدمت به عنوان یک راهنمای مناسب اجتماعی فاصله “است که واقعا توهین آمیز به هر کسی که با پشتیبانی از آزادی و آزادی ما لذت ببرید در این کشور” پلیس گفت:.

در شروع صحبت خود را پلیس اشاره کرد که ممکن است 5 مشخص شده دو ماه پس از اولین مرگ رسمی نسبت به COVID-19 اما او هشدار داد که رمان coronavirus بود به احتمال زیاد به گردش در کلرادو قبل از آن شناسایی و ممکن است باعث برخی از ژانویه مرگ و میر شد که به اشتباه منسوب به ذات الریه و مانند آن.

به روز رسانی آمار و ارقام از گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست نشان می دهد 17,816 موارد مثبت و 921 مرگ و میر پلیس نشان داد — اما این اعداد می تواند به راحتی بالاتر بوده است. “مدلسازی شد نشان ده ها هزار نفر از مرگ و میر در کلرادو و فاجعه بار نقض سیستم مراقبت های بهداشتی ما,” او گفت:. پلیس و اعتبار به تازگی به پایان رسید stay-at-home منظور استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله حداقل شش پا در جلوگیری از چنین فجایع تا کنون “اما اگر ما کساد کردن به این معنی که بیشتر مرگ و میر غیر ضروری از دوستان ما عزیزان ما — آن را حتی ممکن است مال شما — و بیشتر اقتصادی اختلال.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

که در آن نقطه, پلیس معرفی دانشگاه کلرادو لورا روزنتال یک پرستار ثبت شده برای بیش از دو دهه به عنوان به خوبی به عنوان معاون رئیس جمهور از کلرادو انجمن پرستاران صحبت کرد که در هوشیار نظر در مورد این بیماری همه گیر. “این یک نفر بیماری و یا یک بیمار-افراد بیماری” او تاکید کرد. “کسانی که جمعیت بیشتر در معرض هستند اما تاثیر آن بر تمام مردم است. من تحت درمان مردم به عنوان جوان 25 و به عنوان قدیمی به عنوان 99. من تحت درمان قبلا بهداشت 32-ماه-پیر مردی که در تلاش برای نفس کشیدن. من دیده ام تمام اعضای یک خانواده در بیمارستان بستری است.”

پس غم انگیز داستان در مورد یک زن شوهر که هرگز صرف یک روز دور از همسرش پس از ازدواج خود را مبارزه برای زندگی خود را به تنهایی در فشرده-واحد مراقبت “از آنجا که شما نمی تواند هر کسی با شما” او تایید کرد که “هنوز هم وجود دارد بالقوه برای افزایش سریع در گسترش بیماری” اگر اقدامات است که موفق شده اند به تاریخ در حال رها شده در موعد مقرر. “در حال حاضر مهم ترین زمان برای سخت کوش باقی می ماند” او استدلال کرد.

پس از ستایش روزنتال و همکار پرستاران (امروز ملی روز پرستار) و اشاره به این که عفونتها در میان بالاترین در هر حرفه پلیس ارائه شده موجودی به روز رسانی برای شخصی-تجهیزات حفاظتی در دست دولت: 2,472,205 فولاد ماسک 195,019 لباس 1,640,100 دستکش و 534,474 N95 ماسک. به تاریخ 7,413 چشم, محافظ 85,521 ماسک 388,783 دستکش و 77,840 لباسهای ارائه شده است به خانه های سالمندان که در آن بسیاری از شیوع جای گرفته اند. یکی Battelle عقیم سازی سیستم است که اجازه می دهد تا N95 ماسک برای استفاده مجدد قرار است در حال حاضر در عملیات و دوم برای باز کردن کمک خواهد کرد که دولت کشش آن زمان عرضه و حتی بیشتر.

به سوی پایان خود را باز اظهارات پلیس خطاب آنلاین سوال در مورد ماسک بودن “تند و زننده”; او یادآوری این دیدگاه که آنها باید شسته روزانه. سپس او در زمان در یک فرد که نوشته بودم: “من نمی فرار وحشیانه رژیم ساخته شده است که ما بردگان از ترس فقط برای آمدن به این خانه شجاع بود از ترس.”

“این یک زمان به یک برده از ترس” پلیس تاکید کرد و اضافه کرد که “شما آزاد هستید — اما شما نیاز به اعمال خود مسئولیت شخصی است. که در سمت تلنگر از سکه آزادی: مسئولیت شخصی برای خودتان و دیگران است.”

اولین پرس و جو از یک خبرنگار لمس کردن در یک موضوع مشابه — یک تهدید جنگ داخلی اگر وجود ندارد پایان دادن به محدودیت پرداختن به COVID-19.

“ما یک کشور آزاد و قدردانی می کنیم ما آزادی” پلیس اجازه داده قبل از تشبیه این وضعیت به رستوران بازرسی قبل از ورود ویروس. بازگشت پس از eateries به طور منظم بازرسی و برخی به دست آورده وحشتناک نمرات. “این حق خود را برای رفتن به یک رستوران که یک F” او نگهداری می شود. “این در مورد ما مطمئن شوید که رستوران است که انجام کسب و کار در حال انجام آن را به عنوان امن به عنوان یک راه ممکن است.”

همانطور که برای “چند Coloradans که احساس آزادیهای خود را در حال تهدید” پلیس خواسته است که آنها به دنبال محلی و ایالتی دستورالعمل در نظر گرفته شده برای نگه داشتن همه امن “آیا شما موافق یا مخالف با نواحی که نیاز به ماسک در فروشگاه.”

پلیس نیز صحبت کرد به شدت مورد مرگ و میر در خانه های سالمندان و مراکز ارشد: “اگر دولت فدرال تا به حال ساخته شده و تست در دسترس قبل از آن ما می تواند آغاز کرده اند تست بدون علامت کارگران در آن امکانات زودتر و به طور بالقوه مانع برخی از این مرگ و میر” او ادعا. “هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی تست آن را انجام دهد یک بار در هفته برای هر کارمند در یک ارشد-تسهیلات مراقبت. ما وجود دارد. ما شده ایم از طریق دور اول, شروع با بزرگتر, امکانات, اما آنها تنها به عنوان خوب به عنوان یک لحظه در زمان برای تست برخی از کسانی که کارگران را به دیدن اگر آنها مسری و بدون علامت است.”

به همین ترتیب پلیس روشن ساخته ناامیدی خود را که JBS, ایالات متحده آمریکا, صاحب یک کارخانه در گریلی که سایت عظیم شیوع مربوط به چندین مرگ و میر تصمیم به بازگشایی بدون آزمون تمام کارکنان آن; در عوض این شرکت بسته شده و عملیات برای چهارده روز از تمیز کردن. تست شد و به تازگی به صورت رایگان ارائه شده در نزدیکی کارخانه و او گفت: دولت با خوشحالی همکاری با این شرکت به انجام بیشتر. “ما با آنها کار می کنند و یا در اطراف آنها در صورت نیاز,” او گفت:.

در نهایت پلیس خطاب, گزارش, که, El Paso County می خواهد اجازه دهد در فرد فارغ التحصیلی تا زمانی که خانواده ها نمی حضور دانش آموزان در حال نگه داشته و در یک فاصله مناسب. “من فکر می کنم آنچه مهم است به عنوان یک دولت است که ما جشن می گیرند این مراسم از تصویب برای فارغ التحصیل از سالمندان به خصوص نسل اول فارغ التحصیلان دبیرستان” اگر آن را می تواند انجام شود بدون بی خطر است.

هیچ گفتن اگر این تمایل به سازش واجد شرایط به عنوان آزادی به پلیس منتقدان که در حال گرفتن بیشتر خشن و بی ادب و با گذشت هر روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de