washington Hospital Center
همکاران کمک پرستار Lucille لینچ (مال) جشن 50 سال خدمت به MedStar مرکز بیمارستان واشنگتن با کیک و گل و بادکنک در ژانویه. (حسن نیت ارائه میدهد واشنگتن در بیمارستان مرکز)

پرستار Lucille لینچ به یاد می آورد به یاد ماندنی ترین مورد زندگی حرفه ای خود را

چهارشنبه ملی پرستاران و روز پرستار که با صرف بیش از 50 سال مراقبت از بیماران در سی منطقه به تازگی منعکس شده در مورد چگونگی حرفه ای تغییر کرده است.

Lucille V. Lynch, 77, هیچ ایده زمانی که او بازنشسته خواهد شد. The Upper Marlboro, مریلند ساکن جشن 50 سال خدمت در MedStar مرکز بیمارستان واشنگتن در ماه ژانویه است.

او برای اولین بار پیوست MedStar به عنوان یک دستیار پرستاری. و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه منطقه کلمبیا در سال 1970 او صرف تمام حرفه ای در واحد 1C پزشکی-فولاد طبقه است که اختصاص داده شده به مراقبت از سالمندان و یا بیماران مسن.

“من ترجیح می دهم کار در سالمندان تنظیم برای مراقبت از سالمندان” لینچ گفت. “من دوست دارم آنچه من انجام می دهند و من دوست دارم در آینده به کار می کنند.”

Courtesy Lucille Lynch
پرستار, John Lynch, لباس پوشیدن و در لباس او در 1970s. (حسن نیت ارائه میدهد Lucille لینچ)

همکارانش او را Mama لینچ چون آنها مثل خانواده.

“من آنها را درمان به عنوان اگر آنها فرزندان من هستند و به طوری که آنها به من نشان بده که احترام” لینچ گفت.

در بیش از نیم قرن از خدمات او دیده می شود بسیاری از تغییرات در رشته پرستاری. یکی از بزرگترین نگرانی فرصت ها برای زنان است. “بیشتر زنان در حال برگزاری بیشتر مواضع” او گفت:.

به عنوان ابزار تجارت, تکنولوژی شده است یک بازی را تغییر در نحوه پرستاران انجام شغل خود را. و در لینچ مشاهده این توانایی برای پر کردن کاغذ بازی ها و نمودار های الکترونیکی.

“هنگامی که من برای اولین بار شروع به پرستاری ما در حال انجام همه چیز را به صورت دستی. در حال حاضر آن است که کامپیوتری پس از آن باعث می شود کار من آسان تر است.”

lucille lynch
پرستار Lucille لینچ گفت: یکی از بزرگترین تغییرات در طول سال است درگیر نیست و نیاز به تکمیل یک دسته از مدارک ، لینچ در سال 1996. (حسن نیت ارائه میدهد Lucille لینچ)

برای کسانی که با شروع کردن در حرفه لینچ است توصیه های زیر.

“شما باید شور و شوق برای پرستاری و آنچه شما به آن اعتقاد داریم. تشخیص اهمیت کار تیمی” و “احترام هر کس بدون در نظر گرفتن آنها چه کسانی هستند.”

به عنوان کسی که در یک حرفه است که در خط مقدم بهداشت عمومی اورژانس لینچ گفت: COVID-19 احضار جهانی شوکی آوردن شناخت به کار پرستاران و پزشکان و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انجام با هم برای صرفه جویی در زندگی می کند.

“با احترام به خصوص برای ما به عنوان پرستار به نظر می رسد به عنوان اگر آن را بیش از همه جهان است که ما باید بیشتر به دست آورد به رسمیت شناختن و احترام بیشتر. ما مانند قهرمانان” لینچ گفت. “یک عشق در میان همه ما است.”

پس از 50 سال لینچ گفت او داده است برخی فکر بازنشستگی و اجازه دادن به نسل جوان را بیش از.

“اما پس از آن من همکار کارگران و پرستاران در اینجا آنهایی که جوان گفت: ‘کاهش در زمان, اما نمی, ما را ترک نشده است.’ و که باعث می شود من احساس می کنم بسیار خوشحال است که من خوش آمدید اینجا.”


بیشتر Coronavirus اخبار


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de