دنور نخواهد چالش یک قاضی فدرال حکم در آن مبارزه با مهاجرت و گمرک بیش از احضاریه درخواست آوردن به مشخصات بالا نبرد قانونی که لمس در مورد مسائل کنترل محلی و مقامات فدرال و مقامات اداره مهاجرت. اما این شهر اعلام حداقل بخشی از برنده شدن البته یکی کوچک.

“دادگاه با موافقت ما که یخ اداری احضاریه بودند بیش از حد گسترده و خواستار دنور تولید اسناد و مدارک است که یخ در حال حاضر. ما سپاسگزار تصمیم گیری محدودیت های اطلاعاتی که باید ارائه شود به یخ مورد سه مهاجر بازداشت شدگان می گوید:” رایان Luby, یک سخنگوی دنور شهرستان دفتر دادستان در مورد قاضی Michael E. Hegarty آوریل 20 حاکم در ایالات متحده دادگاه منطقه کلرادو مورد.

مطابق با قاضی حکم دنور خواهد به نوبه خود بیش از شخصی و کار آدرس سه تن از بازداشت شدگان که رفت و از طریق این شهر زندان سیستم خود را به تماس های اضطراری, اطلاعات در مورد زمان اتهامات جنایی و آدرس و جزئیات از پیوند سوابق. سه تن از بازداشت شدگان تا به حال تمام شده است دستگیر جدی اتهامات جنایی; یخ می خواستم برای دستگیری آنها ممکن است اخراج.

نیاز است که دنور به نوبه خود بیش از برخی از اطلاعات در پی در یخ را حکم درخواست شد که در اصل فرستاده شده به دنور کلانتر بخش در ژانویه 13, نشان دهنده یک پیروزی نمادین برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که مجاز اقدام بی سابقه: حرکت به حکم دنور Sheriff Department شد اولین بار یخ تا به حال subpoenaed یکی دیگر از آژانس های اجرای قانون.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

اگر چه یخ کرده است و نه در طول تاریخ تا به حال نیاز به موضوع مهاجرت احضاریه درخواست اطلاعات قدرت به مسئله مهاجرت احضاریه است كه در قانون فدرال” Alethea Smock محلی یخ سخنگوی قبلا گفته Westword.

پس از ارسال احضاریه به دنور یخ همین کار را با دیگر سازمان های اجرای قانون در حوزه های قضایی مختلف در سراسر ایالات متحده

متی Albence مدیر اقدام برای یخ به کرات در این نبرد بیش از subpoeanas با سازمان های اجرای قانون محلی در تاریخ 23 ژانویه در کنفرانس مطبوعاتی. “آنها می تواند نشان می دهد تا به دادگاه با یک مسواک چرا که آنها ممکن است از رفتن به خانه که شب چون آنها را می توان آمریکا برای عدم پیروی از یک نظم قانونی از قاضی” Albence گفت.

دنور مسئولان شهرستان کشف و ضبط و در این لفاظی در این استدلال که حکم درخواست ساخته شده بودند در ایمان بد و با انگیزه های سیاسی.

اما قاضی Hegarty نبود متقاعد. در حکم او اظهار داشت که “اگر چنین احضاریه تبدیل به یک اتفاق معمولی و سپس روزی یک دادگاه فدرال ممکن است یک تصمیم دشوار اما این است که نه آن روز.”

حتی اگر یخ برنده این دور دنور مقامات اشاره می کنند که اثرات قاضی حکم محدود به فقط این سه احضاریه و نمی خواهد تغییر شهر سیاست که تا حد زیادی limitd شهر ارتباطات کارکنان با یخ.

“دنور ادامه خواهد داد به منظور بررسی آینده اداری احضاریه مورد به مورد و بر اساس, اما به اندازه آنها بیش از حد گسترده ای به دنبال بی ربط و یا حفاظت اطلاعات و یا صادر شده برای یک هدف مشروع دنور ادامه خواهد داد برای نگهداری یخ برای اثبات آن قبل از دادگاه قانون” Luby می گوید.

که موقعیت نیز تاکید محلی مهاجر طرفداران حقوق از جمله Gabriela فلور آمریکایی کمیته خدماتی دوستان.

“یخ در تلاش است تا این رنگ به عنوان یک پیروزی و استفاده از این برای ارعاب سایر حوزه های قضایی,” او می گوید: “اما واقعیت این است که حاکم است فوق العاده باریک.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de