اعمال بوم گرگ Ashrafi به صرف مقدار زیادی از زمان در هائیتی در ظرفیت های مختلف بیش از دهه گذشته: کار به عنوان استادیار یکپارچه زیست شناسی و توسعه پایدار در دانشگاه کلرادو دنور در حال اجرا خود را غیر انتفاعی ان Sel Lanmou و ضبط هائیتی رپرهای.

در تازه ترین سفر کرونین در حال برنامه ریزی شده به صرف تعطیلات نوروزی در هائیتی اما دو روز پس از او وجود دارد و مرزهای این کشور بسته بودند و او را نمی بینم آنها را بازگشایی هر زمان به زودی. او می گوید که وجود دارد برای همه گیر نیست و به عنوان ترسناک به عنوان ایالات متحده تلویزیون باعث می شود آن را خارج می شود.

“من می دانم که مردم به اندازه کافی در اینجا و به اندازه کافی دوستان و خانواده در اینجا است که من به خوبی مراقبت از گرفته شده است,” او می گوید. “منظورم این است که آن را نشانی از نگرانی های من است که امکانات پزشکی در اینجا subpar. و بنابراین اگر من به مریض من خواهد بود نوع خود من در حالی که در امریکا و من می خواهم که دسترسی به مراقبت های پزشکی. و در سن 53, من نمی توانم بگویم من نگران نیست. آن را به من می ترساند کمی, اما من انجام ارزیابی ریسک و مدیریت ریسک و من ساخته شده انتخاب می شود در اینجا.”

Greg Cronin and Joewolf working on the COVID-19 PSA for Haiti.گسترش

گرگ کرونین و Joewolf کار در COVID-19 PSA برای هائیتی.

حسن نیت ارائه میدهد از گرگ Cronin

در حالی که او در گیر خواهد شد وجود دارد دیگر از او برنامه ریزی شده بود, او هنوز هم خواهید بود به ماندن مشغول کار برای حفظ هائیتی را اهانت آمیز اکوسیستم. او را کمک به گیاه خوراکی جنگل امیدوار است که ظرف مدت ده تا پانزده سال انبه و آووکادو درختان خواهد شد در حال رشد ارائه سایه و مواد غذایی به مردم محلی است.

گذشته از کار خود را با اکوسیستم در هائیتی Cronin که نوازنده بیس در دنور گروه لال مرد میکروفون برای هشت سال شروع به کار با رپرهای وجود دارد پس از سال 2010 زلزله و کمک به خدمات عمومی اعلام تصویری چگونه برای جلوگیری از وبا با کمک صندلی چرخدار ورزشی اردوگاه Kalyn Heffernan که پیوست کرونین در سفر به هائیتی برای کمک به راه اندازی رایگان خانواده سلطنتی, هائیتی یک crowdfunding پروژه که با هدف ایجاد دو موسیقی مدارس در کشور است.

“در آن بازی کرده در هائیتی رادیو و تلویزیون” Cronin می گوید از سال 2010 تصویری “و مردم به من بگویید که آن را به نجات زندگی خود را. آن را ارائه چیزی به عنوان ساده به عنوان شستن دست های خود را و رفتن به دکتر اگر شما اسهال است. آن را برای تلفن های موبایل ساده و ساده است اما آن را به معنای واقعی کلمه زندگی را نجات داد.”

هفته گذشته Cronin سازمان Yon Sel Lanmou که او تاسیس در سال 2012 همکاری با هائیتی رپرهای Joewolf Nerath و Josimar Juste برای ایجاد یک PSA به اطلاع مردم هائیتی در مورد چگونه برای جلوگیری از COVID-19. غیر انتفاعی نیز در نظر گرفتن کمک های مالی برای خرید ماسک های دست شویی ایستگاه داروها و زمان برای صدایی دیگر برای کمک به هائیتی در صورت همه گیر.

با تشکر از 35.000 دلار کمک مالی از ویلیام و سیلویا Zale بنیاد ان Sel Lanmou باز خود را ضبط استودیو سال گذشته است. بسیاری از هنرمندان که رکورد وجود تخصص در رپ Kreyol یا هائیتی هیپ هاپ.

در هائیتی “شما نمی توانید در هر نقطه بدون شنیدن موسیقی زنده” Cronin می گوید. “بسیاری از مردم نمی بازی سازهای چرا که آنها لازم نیست که دسترسی به ابزار, اما آنها بخوان. وجود دارد فقط داستان های بسیاری را در اینجا بگویید که همه raps و رپ سبک است که واقعا در مورد داستان سرایی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de