رم (AP) — از marbled سالن از ایتالیا به مزارع گندم کانزاس, مقامات بهداشت و درمان به طور فزاینده ای هشدار داد که سوال این نیست که آیا موج دوم coronavirus عفونت و مرگ و میر خواهد رسید اما زمانی که و چه بد.

در هند است که آرامش خود را مستند این هفته مقامات بهداشتی درهم جمعه برای مهار شیوع در یک بازار بزرگ. سخت-آمار شهر نیویورک تعطیل آن سیستم مترو یک شبه برای ضد عفونی. کارشناسان در ایتالیا است که فقط شروع به کاهش برخی از محدودیت قانونگذاران هشدار داد که یک موج جدید از عفونت و مرگ و میر در حال آمدن است و آنها خواستار تشدید تلاش ها برای شناسایی قربانیان نظارت بر علائم خود را و ردیابی تماس های خود را.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: پس از جلسه با کشور 16 فرمانداران که رستوران ها و مغازه ها باقی مانده خواهد شد مجاز به بازگشایی در هفته آینده اما این محدودیت خواهد بود reimposed اگر عفونت های جدید به یک سطح معینی.

“وجود خواهد داشت یک موج دوم اما مشکل این است که تا چه حد. آن است که یک موج کوچک یا بزرگ موج ؟ آن را خیلی زود به می گویند” گفت: Olivier شوارتز رئیس ویروس و ایمنی واحد در فرانسه انستیتو پاستور. فرانسه که هنوز آن کاسته مستند کار کرده است تا “re-سلول طرح” را برای آن آماده موج دوم.

بسیاری از مناطق هنوز در حال مبارزه با موج اول. برزیل برای اولین بار قفل کردن یک شهر بزرگ و پایتخت Maranhão دولت است. در سراسر اقیانوس تعداد تایید coronavirus موارد در آفریقا شات تا 42 درصد در هفته گذشته. عفونت شد و انتظار می رود به پیش افتادن از 50,000 وجود دارد در روز چهارشنبه.

یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل در ضمن یافت که ایالات متحده میزان عفونت در خارج از شهر نیویورک در منطقه هستند و در واقع افزایش به ویژه در مناطق روستایی است. آن را یافت نیویورک پیشرفت در برابر ویروس بود overshadowing افزایش عفونت در جاهای دیگر.

“بدون اشتباه: این ویروس هنوز هم در گردش در جامعه ما و حتی شاید در حال حاضر بیشتر در هفته گذشته گفت:” لیندا Ochs, مدیر وزارت بهداشت در Shawnee County, Kansas.

این ویروس شناخته شده است که آلوده به بیش از 3.6 میلیون کشته و بیش از 251,000 مردم با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که همه کارشناسان معتقدند که یک undercount به دلیل محدود تست تفاوت در شمارش مرده و پنهان برخی از دولتها.

ایالات متحده دیده می شود بیش از 71,000 مرگ و میر در میان آن 1.2 میلیون تایید عفونت و اروپا به تحمل بیش از 144,000 و میر گزارش شده.

“دفن پدر و مادر هر دو در همان زمان ؟ این سخت است” گفت: Desmond Tolbert که از دست پدر و مادرش در روستایی در گرجستان است. چرا که آنها تا به حال ویروس, او نمی تواند با آنها را زمانی که آنها کشته شده اند.

محققان در پشت به طور گسترده ای ذکر مدل از دانشگاه واشنگتن نزدیک به دو برابر شده طرح خود را از مرگ و میر در آمریکا به حدود 134,000 از طریق اوایل مرداد ماه در بخش های بزرگ به دلیل کاستن از دولت stay-at-home محدودیت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با او چشم در حال رای در ماه نوامبر است هل دادن سخت به سهولت اجتماعی-فاصله گرفتن سفارشات و احیای اقتصاد آمریکا که دیده است بیش از 30 میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست در کمتر از دو ماه. هر چند کاخ سفید تا به حال نشانه های جمعه که آن را شروع پیچ در پیچ پایین کشور را coronavirus وظیفه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی جمعه که آن را ادامه خواهد داد “به طور نامحدود با تمرکز بر ایمنی و باز کشور ما دوباره.”

تأکید کسانی که دغدغه اقتصادی اتحادیه اروپا پیش بینی بدترین رکود اقتصادی در آن ربع قرن سابقه و نرخ بیکاری در ایالات متحده برای ماه آوریل که بیرون می آید جمعه است که انتظار می رود آمار تکان دهنده از 16 درصد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ دهه 1930.

یک قرن پیش اسپانیایی بیماری همه گیر آنفلوآنزا موج دوم به مراتب مرگبارتر از آن برای اولین بار در بخشی به دلیل مقامات مجاز تجمع جمعی از فیلادلفیا به سان فرانسیسکو.

ایتالیا مستند کاسته این هفته دکتر سیلویو Brusaferro رئیس برتر موسسه بهداشت خواست “یک سرمایه گذاری بزرگ” از منابع برای آموزش پرسنل پزشکی برای نظارت ممکن است موارد جدید. او گفت: ردیابی نرم افزار که در حال ساخته شده توسط ده ها تن از کشورها و شرکت ها — کافی نیست برای مدیریت آینده امواج از عفونت است.

“ما نه از این بیماری همه گیر. ما هنوز در آن است. من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم وجود دارد بیشتر در معرض خطر و ما به بازگشت به حالت عادی” گفت: دکتر جیووانی Toni رئیس موسسه های عفونی-بیماری بخش.

Lothar Wieler سر از آلمان ملی کنترل بیماری ها مرکز گفت: دانشمندان “می دانم که با یقین است که وجود دارد خواهد بود و موج دوم” از عفونتهای اما گفت: آلمان است که به خوبی آماده برای مقابله با آن است. این کشور مورد ستایش قرار داد برای تست به طور گسترده ای است و تا به حال یک چهارم تعداد مرگ و میر در ایتالیا و یا انگلیس که کوچکتر جمعیت.

بریتانیا آغاز شده است, استخدام 18000 نفر برای ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده بوده است. مقامات انگلیسی اعلام کرد که آنها باید انجام تست های بیشتر و ردیابی زودتر و می تواند یادگیری از کره جنوبی که در آن شیوع تحت کنترل و با دقت تست ردیابی و جداسازی افراد آلوده.

آفریقای جنوبی که دارای سالها تجربه ردیابی اچ آی وی و سایر عفونت های بیش از 30000 تجربه جامعه ردیاب در محل کار. ترکیه 5,800 تیم از تماس با ردیاب که دنبال کردن و آزمایش نزدیک به نیم میلیون نفر است.

هند متمرکز بود فوری درام در اطراف بازار در جنوب شهر چنای است که در حال حاضر به حداقل 1000 ویروس موارد است. اضافی 7000 نفر متصل به در حال حاضر-توقیف Koyambedu بازار در حال ترسیم و قرنطینه. کارشناسان نگران سلامت فاجعه در یک کشور از 1.3 میلیارد نفر در حال حاضر تاکید کرد سیستم پزشکی.

جدید تایید روزانه عفونت در ایالات متحده بیش از 20 ، 000 و مرگ و میر در هر روز بیش از 1000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش. و مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند که عدم کاهش ميزان عفونت می تواند منجر به بسیاری از مرگ و میر — شاید ده ها هزار نفر به عنوان افراد سرمایه گذاری و کسب و کار بازگشایی شده است.

“سریع تر ما بازگشایی پایین تر از هزینه های اقتصادی — اما بالاتر هزینه انسانی به این دلیل که بیشتر زندگی از دست رفته” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو سای d. “که دوستان من تصمیم ما واقعا ساخت.”

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio هشدار داده در سی ان ان است که برخی از ایالت ها ممکن است بازگشایی بیش از حد به سرعت.

“پیام من به بقیه کشور است که بدانید از چه مقدار تلاش چقدر نظم و انضباط در آن زمان به در نهایت به این اعداد و همان مسیر را دنبال کنید تا زمانی که شما مطمئن شوید که آن را در حال ضرب و شتم بازگشت,” او گفت:, “و یا دیگری اگر این چیزی که بومرنگ شما در حال قرار دادن هر نوع راه اندازی مجدد و یا بازیابی یک جهنم از بسیاری دیگر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان تلفات اما استدلال کرد که نگه داشتن اقتصاد ایالات متحده بسته حمل مرگبار هزینه های خود را مانند سوء مصرف مواد مخدر و خودکشی.

“من نمی گویم هر چیزی کامل است و بله را برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی او گفت:” در طول سفر به آریزونا که در آن او نمی پوشیدن یک ماسک صورت.

___

چارلتون گزارش از پاریس و بلیک از بانکوک. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net