یک پانل از سه 9th مدار دادگاه تجدید نظر قضات در روز سه شنبه رد دادگاه بدوی را به طور قابل توجهی کاهش تعداد زندانیان برگزار شد در آدلانتو یخ مرکز پردازش شرق لس آنجلس.

تصمیم قضات بری سیلورمن ژاکلین Nguyen و دنیل کالینز در پاسخ به شرایط اضطراری درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای توقف مارس 23 دستور مقدماتی حکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی تری کلاهدوز در حالی که آن تجدید نظر خود را سفارش دهید. یک دستور مقدماتی است که به طور موقت صادر اولیه در یک طرح دعوی در دادگاه برای جلوگیری از متهمان از ادامه اعمال مضر به عنوان مورد حرکت رو به جلو است.

به منظور حفاظت از بازداشت شدگان از پتانسیل coronavirus شیوع کلاهدوز اعلام کرده بود که جمعیت در آدلانتو — یکی از بزرگترین مهاجر بازداشتگاه در کشور — کاهش باید “به یک سطح است که اجازه می دهد باقی مانده زندانیان برای حفظ فاصله اجتماعی از شش فوت از یکدیگر در همه زمان ها است.” او کارگردانی یخ نمی اجازه می دهد تا هر زندانیان در این مرکز و به منظور کاهش جمعیت حداقل 250 نفر 30 آوریل.

آدلانتو فضا برای نزدیک به 2000 تن از بازداشت شدگان اما در حال حاضر دارای حدود 1200. در سراسر کشور 29,700 مردم در یخ بازداشت کرده است.

تبلیغات

وکلای دولت فدرال به دادگاه تجدید نظر کلاهدوز تصمیم روز پس از آن صادر شد, جلوگیری از هر گونه بازداشت شدگان از اینکه بلافاصله منتشر شد.

9 مدار قضات چپ یکی از جنبه های کلاهدوز تصمیم دست نخورده: نیاز خود را که آدلانتو تسهیلات مدیران مطابق با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمای بازداشتگاه مربوط COVID-19. هدایت شامل حصول اطمینان از بازداشت شدگان دریافت ارزیابی پزشکی و درمان در اولین نشانه از داشتن coronavirus; که کسانی که با علائم پوشیدن یک ماسک و قرار داده شده در پزشکی انزوا و جدید که مصرف قرنطینه می شود و به مدت دو هفته قبل از ورود به تاسیسات عمومی جمعیت.

در تایید خود را از اورژانس درخواست و در بخشی از مخالفت دو نفر دیگر قضات کالینز گفت: او را رد کلاهدوز نیاز در CDC ارشاد به عنوان به خوبی. کالینز گفت که یک دستور باید “دولت شرایط آن به طور خاص است.” اما CDC اشاره می کند که هدایت ممکن است به اقتباس بر اساس مسائل مانند فضا و نیروی انسانی و جمعیت.

“یکی از بسیاری از مشکلات با منطقه دادگاه حکم این است که آن را disregards بسیار مرتب کردن بر اساس ملاحظات است که CDC می گوید ممکن است نیاز به انطباق این دستورالعمل در چارچوب خاص و تسهیلات,” او نوشت.

تبلیغات

حاکم می آید در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل مارس 14 توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا بنیاد کالیفرنیای جنوبی و شرکت حقوقی Latham & Watkins. وکلا استدلال می کنند که شرایط در آدلانتو ایجاد تسهیلات در معرض شیوع.

چهار تا هشت تن از بازداشت شدگان زنده در سلول های کوچک به عنوان هشت با 10 فوت و به اشتراک گذاری دستشویی و دوش و جداول ناهار خوری. بازداشت شدگان می گویند که آنها نمی با ارائه به اندازه کافی تمیز کردن لوازم و ماسک که یخ اختلافات. آژانس می گوید امکانات افزایش یافته اجتماعی فاصله با معرفی مبهوت غذا و تفریح و سرگرمی زمان و تعلیق جامعه پروژه های خدمات اجتماعی و بازدیدکننده داشته است.

اواخر هفته گذشته طرفداران اعلام کرد که چند تن از بازداشت شدگان در آدلانتو تسهیلات آغاز شده بود اعتصاب غذا — دوم در هفته های اخیر بیش از coronavirus نگرانی. یخ سخنگوی Alexx پونز گفت: فقط یکی از بازداشت شدگان بود و در اعتصاب غذا. با توجه به یخ سیاست تسهیلات کارکنان باید ثبت زندانیان را برای 72 ساعت قبل از تعیین اعتصاب غذا.

“آنها ما را فقط با شامپو و خمیر دندان بدون هر نوع مایع به بهداشتی حمام و یا زمینه های مشترک” گفت: یکی از بازداشت شدگان در اعتصاب که نام نکردن به دلیل ترس از اقدامات تلافی جویانه با توجه به یک فایل صوتی به اشتراک گذاشته شده توسط داخلی ائتلاف برای مهاجر عدالت است.

اگر وجود داشته اند که بدون تایید موارد در تاسیسات تنها شش تن از بازداشت شدگان تا به حال تست شده به عنوان از آوریل 23, بر اساس اعلام توسط گابریل والدز دستیار زمینه مدیر اجرای قانون و حذف عملیات به صورت یخ در لس آنجلس. دو نفر از کسانی که بازداشت شدگان مورد آزمایش قرار گرفتند در نزدیکی بیمارستان “را به عنوان محلی پروتکل” که در آن آنها دریافت مراقبت های پزشکی نامربوط به کوروناویروس. والدز گفت که تسهیلات کارکنان شناسایی 323 تن از بازداشت شدگان به عنوان خطر بالا با توجه به سن و یا شرایط پزشکی که 66 نفر از آنها آزاد شدند.

تبلیغات

به عنوان روز پنج 674 بازداشت شدگان و 39 یخ کارکنان در مراکز بازداشت در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

ACLU وکیل Minju چو گفت این مهم است که دادگاه استیناف دستور یخ به انطباق با CDC راهنمایی در تاسیسات.

“اما ما همچنان بسیار نگران در مورد افرادی که باقی می ماند بازداشت در آدلانتو و همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از آنها را,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de