شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات چهار شنبه مرتبط با دولت مرکزی محل کار و گسترش ویروس.

________________________

زیان کار: این بیماری همه گیر در حال تکان اقتصاد جهانی و میلیون ها شغل از دست داده اند. کسانی که ادامه کاهش های روزانه.

— یادداشتی از مدیر عامل مسافت های طولانی حامل هواپیمایی قطر که به بیرون درز آنلاین نشان می دهد آینده اخراج خواهد شد “قابل توجه است.” هواپیمایی اتحاد نه علنا گفت که چگونه بسیاری از مشاغل از دست خواهد رفت.

ایمیل گفت: اخراج شامل خدمه کابین. دوحه مبتنی بر حامل یکی از سه خطوط هوایی در منطقه خلیج فارس ایجاد شده برای سرمایه گذاری در شرق و غرب سفر می کند.

آماده شدن برای بعد از: شرکت های کشورها و شهرهای مختلف در کشورهای بازیابی از موج اول از coronavirus.

— آلمان پاک راه را برای رستوران ها و مغازه ها باقی مانده به بازگشایی در هفته آینده, اما آن را قرار داده و محدودیت دوباره به جای خود اگر عفونت های جدید بیش از یک شماره از پیش تعیین شده. عفونت کاهش یافته است به طور قابل توجهی در هفته های اخیر.

آنگلا مرکل روز چهارشنبه گفت که مردم اجازه خواهد داشت برای دیدار با اعضای دیگر خانواده. آلمان فوتبال لیگ بوندسلیگا خواهد بود و مجاز به ادامه بازی در نیمه دوم اردیبهشت.

— روسیه و بازگشایی تمام کارخانه های صنعتی و سایت های ساخت و ساز در مسکو در هفته آینده. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور گفت: از آن خواهد شد تا به مقامات در دیگر مناطق برای تعیین اگر آن را ممکن است به سهولت مستند اقدامات بوده که در محل پس از پایان ماه مارس.

روسیه ثبت شده 165,929 coronavirus موارد از جمله 1,537 مرگ و میر.

— وزارت خزانه داری ایالات متحده گزارش مقادیر عظیم قرض گرفتن.

درآمد نجومی: شرکت های ارائه اولین نگاه آسیب را از شیوع اگر آن را ناقص تصویر. تکنولوژی است که شاهد بیشترین رشد اما این دسته که شامل مصرف کننده فروش به سقوط نزدیک به 50% و بدترین های هر بخش با توجه به S&P جهانی.

— ماتل است هشدار از فروش کاهش بزرگتر از 14% جست و خیز این گزارش روز شنبه برای سه ماهه اول. این شرکت است که به شمارش در یک خط جدید از نوزاد Yoda عروسک غاز کریسمس فروش اما مدیر عامل این شرکت گفت: تولید نخواهد یافت مگر اینکه شواهدی وجود دارد که مصرف کنندگان پول خرج کردن دوباره. رقیب اسباب بازی ساز Hasbro نیز هشدار داده بود که کاهش فروش در سه ماهه جاری.

— نیویورک تایمز اضافه شده 587,000 شبکه جدید دیجیتال اشتراک در سه ماهه اول. که بالاترین تعداد خالص اشتراک جدید در یک چهارم در تاریخچه این شرکت. اما درآمد تبلیغ کاهش 15.2 درصد و شرکت پیش بینی می کند تبلیغات را کاهش 50 تا 55 درصد در سه ماهه دوم در مقایسه با سال پیش از آن.

بازار: بازار شده اند roiling برای سه ماه به دلیل عدم قطعیت در طول مدت شیوع. S&P 500 به پایین است که 19 درصد در آن دوره است. تمام شاخص های ایالات متحده هستند تا برای این هفته ،

— بازارهای جهانی سهام عمدتا بالاتر جمعه به عنوان امید به بهبود اقتصادی پس از افزایش بیشتر دولت کاسته anti-virus کنترل.

تیم کربوهیدرات: فروش برق ماکارونی سازندگان پنج برابر بیشتر از آنها در سال گذشته بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه آوریل با توجه به گروه NPD و فروش نان ساخت ماشین آلات باید چهار برابر شده است. وجود رشد دو رقمی در فروش وفل آهن برقی griddles و برنج.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de