شهرستان سانتا کلارا را اجرایی هشدار داد روز شنبه در مقابل حرکت به سرعت به بلند کردن پناهگاه در محل سفارش.

مرگ و میر در کالیفرنیا است که هنوز هم در تعداد قابل توجهی دکتر جفری اسمیت گفت: شهرستان سانتا کلارا هیئت ناظران شنبه. یک بار تجزیه و تحلیل نشان داد که 495 coronavirus مرگ و میر گزارش شده در سطح ایالت در دوره هفت روزه به پایان رسید که در روز یکشنبه. در حالی که هفتگی مرگ و میر نشان داده شده 9 درصد کاهش نسبت به هفته گذشته آن را نیز نشان داده و نزدیک به یک چهارم از دولت مرگ و میر تا به آن نقطه.

“شما هنوز هم می توانید ببینید که آن را هنوز هم بالا رفته بسیار قابل توجهی در سالهای اخیر” اسمیت گفت. “وجود دارد بسیاری از صحبت در کالیفرنیا در مورد آرامش پناهگاه در محل [سفارشات]. من فقط می خواهم به اشاره است که ما هنوز در کالیفرنیا رفتن به طور چشمگیری. پس هیچ شواهد بالینی است که پناهگاه در محل [سفارشات] باید آرام در این نقطه است.”

بازتاب اظهارات دیگر کارشناسان پزشکی اسمیت گفت: شل شدن تا stay-at-home سفارشات خواهد شد در نتیجه بیشتر عفونت و مرگ و میر.

تبلیغات

با بسیاری از کشورها در حال حاضر به طور قابل توجهی آرامش بخش stay-at-home سفارشات اسمیت با اشاره به دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که در حال حاضر پیش بینی ملی کشته و بیش از 134,000 در اوایل ماه اوت نزدیک به دو برابر فعلی در مجموع 70,000. این موسسه در حال حاضر پیش بینی کالیفرنیا مرگ و میر 4,700 در اوایل ماه اوت نیز تقریبا دو برابر کالیفرنیا در حال حاضر تعداد بیش از 2.300.

دکتر جورج رادرفورد یک UC San Francisco اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص گفت: در KGO-TV که این موسسه تخمین می زند که تا کنون شده است در نقطه.

به طور جداگانه و خصوصی طرح با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیش بینی روزانه مرگ و میر در سراسر کشور به افزایش به حدود 3000 روز در ژوئن 1, نیویورک تایمز گزارش داد. روزانه به طور متوسط مرگ و میر در سراسر کشور در هفته گذشته بود 1,800 مرگ و میر در روز است.

چنین روزانه مرگ و میر خواهد بود متناوب رادرفورد گفت. “فقط به یاد داشته باشید 3,000 مرگ و میر در هر روز است 90,000 مرگ و میر در هر ماه. وجود دارد 56,000 آمریکایی که در ویتنام; 44,000 که درگذشت در جنگ کره و گسترش بیش از سال,” او گفت:.

تبلیغات

“آرامش پناهگاه در محل باعث خواهد شد افراد جدید به مرگ” اسمیت گفت. “آرامش آن را سریع تر و گسترده تر خواهد بود و بیشتر خطرناک است.”

تا کنون, شهرستان سانتا کلارا, اتحاد پیوست پنج منطقه خلیج شهرستانهای استان در اجرای یکی از این کشور دقیقترین پناهگاه در محل سفارشات و تصمیم گرفتند به صورت بسیار آهسته شل شدن قوانین است. در حالی که ساخت و ساز در L. A. County, هرگز دستور متوقف منطقه خلیج حال قرار دادن ترمز در بسیاری از ساخت و ساز یک محدودیت است که لغو شد در سال جدید سلامتی منظور در روز دوشنبه. منطقه خلیج اقامت-در-خانه سفارش تمدید شده است به مه 31.

عضویت در خبرنامه

داستان شکل گیری کالیفرنیا

کنید تا به سرعت با ما ضروری کالیفرنیا عضویت در خبرنامه فرستاده شش روز در هفته.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

دکتر سارا کودی سانتا کلارا کانتی افسر بهداشت گفت: منطقه خلیج پرجمعیت ترین شهرستان دیدن موارد و بستری صاف و یا کاهش و کافی تخت بیمارستان با ظرفیت. اما این شهرستان هنوز هم ندارد کافی تامین تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک ، روپوش و دستکش و تنها یک پنجم از نیاز تست ظرفیت و نیاز به انجام بیشتر برای افزایش این شهرستان قابلیت بررسی جدید بیماری.

تبلیغات

وقتی پرسیده شد که اگر فرماندار اطلاعیه در مورد ایالت شل شدن stay-در-خانه سفارشات خواهد بر منطقه خلیج کودی گفت: مقامات بهداشت هنوز به دنبال جزئیات بیشتر از دولت به عنوان به آنچه که مجاز به باز می شود.

یک مقام انتخابی شهرستان سانتا کلارا استاد راهنما مایک Wasserman, ابراز نگرانی در مورد پتانسیل مدت پناهگاه در محل سفارش و گفت که امیدوار است همه کسب و کارهای کوچک — از آرایشگر فروشگاه به فروشگاه طلا و جواهر — می تواند اجازه بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ما نمی توانیم پناهگاه در محل برای همیشه” واسرمن گفته مقامات بهداشتی. “ما نمی دانیم اگر ما اجازه نمی دهد بیشتر مردم به بازگشت به کار زودتر از بعد اقتصاد ما خواهد شد به طور موثر رفتن در حمایت از زندگی.”

مسئولان شهرستان خواست برای صبر بیشتر گفت: افزایش تست و بیماری بررسی قابلیت های بسیار مهم قبل از تضعیف stay-at-home سفارشات بیشتر.

تبلیغات

“ما در حال کار واقعا سخت است چرا که ما نمی دانیم که بسیاری از افراد در جامعه ما هستند که درد و رنج از اقتصاد و انزوای اجتماعی از بودن در خانه. بنابراین من می شنوید با صدای بلند و روشن است. و من نگران هستم بیش از حد” کودی گفت.

اسمیت افزود که چسبیده با پناهگاه در محل دیگر اولین زمان ممکن است تا پایان بودن بهتر حرکت می کند نه تنها از دیدگاه سلامت بلکه از یک اقتصادی است.

در طول سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر در حالی که فیلادلفیا نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی به مقابله با افزایش شیوع بیماری آنفلوآنزای St. Louis عمل به مراتب سریع تر بسته شدن بسیاری از اماکن عمومی به سرعت و به طرز عجیبی به اندازه کافی خود را به اقتصاد برگشتم سریع تر از فیلادلفیا” اسمیت گفت.

یک مطالعه اخیر نشان داد که شهرستانها که بیشتر نقل مکان کرد به شدت به این شهرستان به عنوان آنفولانزا آمار با تجربه بهتر بهبود اقتصادی پس از آن. “این هرگز یا همیشه چگونه می توانم به شما انجام هر دو خوب اهداف است. و ما دو خوب اهداف” اسمیت گفت.

تبلیغات

اسمیت گفت: این بیماری همه گیر است که یکی از تنها چهار نفر در سراسر جهان در گذشته 102 سال و تنها در تاریخ مدرن ناشی از کروناویروس یک نوع ویروس است که تا به حال شده است که همراه با سرماخوردگی.

فقط در یک ماده از چند ماه 256,000 افرادی که آلوده شده اند coronavirus فوت کرده اند در حالی که 1957-58 آنفولانزای همه گیر کشته 1.1 میلیون نفر; 1968 همه گیری آنفولانزای منجر به 1 میلیون مرگ و میر و 1918 همه گیر منجر به 50 میلیون مرده در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de