شهردار مایکل Hancock تعیین خواهد شد و دنور کلانتر ظرف یک ماه

از اکتبر 2019 دنور Sheriff Department شده است عامل بدون دائمی کلانتر پیشرو آن است.

در عرض یک ماه که باید تغییر دهید به عنوان مسئولان شهرستان پیش بینی شهردار مایکل Hancock انتخاب یک کلانتر جدید در پایان ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است.

“دنور کلانتر فرایند جستجو به طور موقت متوقف شد با توجه به این شهرستان در پاسخ به COVID همه گیر است اما در حال حاضر در حال حرکت رو به جلو دوباره می گوید:” Kelli کریستنسن یک سخنگوی وزارت امنیت عمومی این شهرستان آژانس که خانه کلانتر بخش. “کلانتر جستجو کمیته بررسی خواهد شد متقاضی استخر این هفته و انجام مصاحبه در هفته آینده. اعضای کمیته توسعه سوالات مصاحبه و معیارهای رتبه بندی بر اساس ورودی های دریافت شده از جامعه کارکنان و زندانیان در طول توسعه بخشی از جستجو”است.

این Hancock دولت تشکیل کلانتر جستجو کمیته برای کمک به فرایند جستجو چند ماه پیش; این شامل تعداد کمی از افراد که انتقادی از این شهر سیستم عدالت کیفری.

“کلاه ها را به Hancock برای کنار هم قرار دادن برخی از سهامداران به این بحث که در طول تاریخ شده است به شدت در برابر او و مخالفت برخی از چیزهایی که او انجام داده می گوید:” Qusair Mohamedbhai محلی حقوق مدنی وکیل است که شکایت این شهر به اتهام اجرای قانون سوء.

“برای او می خواهید به شنیدن آن صداها به عنوان بخشی از فرآیند به امید پیدا کردن بعدی ما کلانتر من احترام است. طول می کشد برخی از شجاعت شهردار هنکاک به انجام این کار است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

پس از مصاحبه داوطلبان کلانتر جستجو کمیته که به ریاست مورفی رابینسون موقت مدیر اجرایی بخش عمومی ایمنی را ارائه لیست رقیب به Hancock برای یک تصمیم نهایی است. در ماه ژانویه رابینسون در زمان بیش برای تروی Riggs که استعفا ایمنی ارسال به یک موقعیت در بخش خصوصی است. این شهر نیز بدون دائمی رئیس آتش نشانی پس از اریک Tade استعفا داد و از آن پس در ماه فوریه پس از یک آتش نشان’ جشن که ویژه innuendos جنسی.

جدید ترین دائمی کلانتر پاتریک Firman آمد به دنور در سال 2015 از ایالت ایلینوی که در آن او تا به حال در زمینه اصلاحات است. اما به عنوان به زودی به عنوان او را استخدام اعلام شد اصلی اتحادیه به نمایندگی از معاون کلانتر در دنور شکایت کرده است که Firman بود و نه حق انتخاب و اتحادیه ادامه داد: برای ثبت نام نگرانی در مورد Firman در طول تصدی خود.

و در حالی که Firman شد متهم با اصلاح یک بخش بود که از طریق یک سری از شهرت مضر و در نهایت هزینه استفاده از نیروی حوادث در شهرستان زندان, پرونده های حقوقی علیه وزارت به زندان اتفاقات ناگوار در ادامه به شمع تا در زیر تماشا کنید.

Firman اعلام کرد استعفای خود را به عنوان کلانتر در سقوط 2019 و شهردار بی سر و صدا قرار داده شده او در یکی دیگر از شهرستان نقش است که نیز تا به حال شش رقم حقوق و دستمزد.

“وجود دارد باید به طور قابل توجهی تغییر. تا زمانی که ما گذشته این ایده از “ما اسامی مجرمان سخت شده و ما به دنبال یک زندانبان و اجرای قانون گسترش” ما در حال رفتن به شکست و دنور رفتن به ادامه پرداخت بزرگ دعاوی و جرایم رفتن به ادامه افزایش می گوید:” Mohamedbhai که می خواهد یک کلانتر که می بیند این شهر زندان به عنوان یک “مکان شفا است.”

حداقل یکی از نامزدها برای تبدیل شدن به دنور بعدی دائمی کلانتر یک نهاد شناخته شده: Fran گومز, حرفه ای, مامور اجرای قانون است که در حال حاضر در خدمت به عنوان موقت کلانتر اعمال می شود برای موقعیت.

این واقعیت است که گومز به یک داخلی استخدام می تواند به او کمک کند برنامه Mohamedbhai معتقد است. “در طول تاریخ دیده ایم که استخدام در خارج کار نمی کرد. در آن طول می کشد بیش از حد طولانی برای رتبه بندی-و-فایل, برای خرید, در,” او اشاره می کند. “این باعث می شود آنها را بی اثر در دست زدن به برخی از مسائل مربوط به پرسنل چرا که آنها لازم نیست که خرید از اتحادیه ها و فرمان های موجود کارکنان و رتبه بندی-و-فایل افسران.”

بعدی کلانتر می تواند یکی از آخرین بار است که یک شهردار دنور می شود برای تعیین بدون تصویب شورای اسلامی.

در اواخر 2019, Councilwoman کاندی CdeBaca و رئیس ستاد لیزا Calderón هر دو مکرر منتقدان, Hancock, شروع به هل دادن برای رای گیری ابتکار عمل است که به نوبه خود شهردار منصوب کلانتر موقعیت به انتخاب یکی.

زمانی که او موفق به دریافت حمایت قابل توجهی از دیگر councilmembers, CdeBaca نیروهای با Councilwoman آماندا ساویر به فشار یک رای گیری ابتکار عمل که نیاز به تصویب شورای اسلامی برای شهرداری منصوب از جمله کلانتر موقعیت. CdeBaca و ساویر در ادامه به حرکت رو به جلو با این پیشنهاد با هدف گرفتن آن با اشاره به نوامبر سال 2020 رای گیری.

دنور یکی از تنها دو شهرستان در کلرادو که نمی را انتخاب کلانتر. در حالی که کلانتر نمایندگان در حوزه های قضایی دیگر اغلب گشت unincorporated بخش هایی از شهرستانهای معاون کلانتر در دنور تا حد زیادی مسئول برای مدیریت این شهر را زندان و تامین امنیت در دادگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر