فقط زیر 15 درصد از تجاری ماری جوانا گل تر و تمیز و لرزش شکست خورده میکروبی تست در کلرادو در سال گذشته با توجه به گزارش سالانه از وضعیت اجرای ماری جوانا را بدست آورد.

یک مشکل رو به رشد برای قانونی علف های هرز بیش از چند سال گذشته ماری جوانا حاوی کپک و مخمر جایگزین آفت کش ها ممنوع — که در بر داشت زیر 2 درصد از آزمایش ماری جوانا در 2019 — به عنوان یک داروخانه خریدار اصلی دلیلی برای نگرانی. پس از یک میکروبی شکست نرخ حدود 10 درصد در سال 2017 این رقم افزایش به حدود 15 درصد برای Colorado cannabis در سال 2018 و کاهش فقط کمی در سال گذشته است.

اگر ماری جوانا نمونه نتواند آلاينده تست کل دسته ای قرار داده است تحت قرنطینه و پس از آن هم مجددا, remediated برای استخراج و یا نابود شده است. با این حال نتایج اولیه ارزیابی موجودی در دنور درمانگاه توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست نشان می دهد که کپک و مخمر می تواند هنوز هم به نظر می رسد در گیاه ماری جوانا ماده پس از موفقیت در آزمون.

ماری جوانا کنسانتره آزمایش در بسیار امن تر رای با بیش از 98 درصد از نمونه عبور میکروبی تست و تقریبا 95 درصد عبور باقی مانده حلال تست در 2019.

Nearly 15 Percent of Colorado Weed Failed Microbial Testing in 2019 (2)

ماری جوانا در کلرادو اجرای بخش

میکروبی نتایج بخشی از یک گزارش منتشر شده در مارس 1 پوشا عمده ترین جنبه های تجاری ماری جوانا در کلرادو از جمله ایالت مجوز کشت و فروش و تست آمار. کپک زده علف هرز نبود تنها جالب factoid در آن وجود دارد یا نه.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

به عنوان مثال وجود دارد بیش از 1000 فعال رشد ماری جوانا مجوز در ایالت کلرادو در سال 2019. آن دسته از شرکت های برداشت بیش از 3.1 میلیون گیاهان در طول سال که در نهایت تبدیل به حدود 1.4 میلیون پوند قابل استفاده علف هرز با توجه به MED. دنور مسئول عمده سهم پمپاژ حدود نیمی از دولت گلدان سال گذشته است.

پزشکی گزارش همچنین نشان می دهد که کاربران ماری جوانا در حال خرید کمتر به طور منظم علف های هرز (گل لرزش و تر و تمیز) و بیشتر تمرکز و خوراکیهای. حجم فروش به صورت کنسانتره و خوراکی از سال 2018 2019 افزایش 32 درصد و 11 درصد بود در حالی که گل فروش کاهش یافته است تقریبا 20 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de