شرکت نیویورک تایمز. اضافه شده جدید دیجیتال مشترکین در یک رکورد رای به عنوان coronavirus گسترش در سه ماهه اول کمک به جبران کاهش درآمد آگهی.

روزنامه ناشر گفته است که “موقعیت خوبی برای سوار کردن این طوفان و رشد در یک پست-همه گیر جهانی” به دلیل تغییر آن به تکیه بیشتر بر روی اشتراک از خوانندگان از تبلیغات است.

در حالی که بار ها و برخی دیگر از ناشران ملی مانند وال استریت ژورنال با موفقیت ساخته شده است تا اشتراک دیجیتال مدل اخبار محلی ناشران تا حد زیادی تلاش به انجام این کار. بسیاری از سازمان های خبری در حال برش پرداخت شغل و یا حتی خاموش کردن به عنوان تبلیغات چاله.

در یک کنفرانس تلفنی صبح روز چهارشنبه بار مدیر عامل مارک تامپسون گفت: این بار نیز مجبور به کاهش هزینه ها و “نسبتا تعداد کمی” از مشاغل در ماه های آینده اگر چه او گفت که این شرکت نمی خواهد قطع newsroom موقعیت.

این بار’ تبلیغات فروش کاهش 15.2 درصد در سه ماهه اول به $106.1 میلیون دلار با وجود افزایش ترافیک به وب سایت خود را که منجر به ثبت آنلاین شماره های مخاطبان. این شرکت اعلام کرد که در ماه مارس بیش از نیمی از بزرگسالان ایالات متحده بازدید سایت خود را. خوانندگان مشاهده 2.5 میلیارد صفحات نزدیک به دو برابر نرمال آمار.

ترافیک بیشتر که معمولا منجر به تبلیغ بیشتر درآمد اما تبلیغ کشیدن یا توقف مبارزات. این شرکت انتظار دارد کاهش 50 تا 55 درصد در آگهی درآمد در سه ماهه جاری.

این بار گفت: آن اضافه شده 587,000 دیجیتال جدید اشتراک در سه ماهه اول, و گفت که از پایان ماه آوریل آن را به حال بیش از 5 میلیون اشتراک دیجیتال و بیش از 6 میلیون و در مجموع در سراسر دیجیتال و چاپ. اشتراک درآمد افزایش 5.4 ٪ به $285.4 میلیون و این شرکت انتظار دارد که رشد را ادامه دهد در سه ماهه جاری.

سود سه ماهه نخست سال افزایش 8.9 ٪ به $32.9 میلیون یا 20 سنت در هر سهم. درآمد افزایش یافت 1 ٪ به $443.6 میلیون.

سهام افزایش یافت 4.4 ٪ به $34.81 چهارشنبه.

_____

بخش هایی از این داستان بودند تولید شده توسط خودکار بینش (http://automatedinsights.com/ap) با استفاده از داده های تحقیقات سرمایه گذاری Zacks. دسترسی Zacks سهام گزارش نیویورک تایمز در https://www.zacks.com/ap/NYT

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de