خشم اتهامات که لس آنجلس معاونین کلانتر عکس به اشتراک گذاشته شده از سایت سقوط یک هلیکوپتر که به کشته شدن لیکرز ستاره کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر کالیفرنیا نماینده مجلس می خواهد به آن را یک جرم برای مأموران اجرای قانون را غیر مجاز عکس های کشته شدگان در حوادث و جنایات.

دولت, مجلس مایک Gipson (D-Carson) معرفی کرده است قانونی که آن را یک تخطی از قانون با مجازات تا یک سال حبس و تا آنجا که 5000 دلار جریمه برای پاسخ اول به استفاده از گوشی های هوشمند و یا دستگاه های دیگر به عکس یک فرد متوفی برای هر هدف دیگر از اجرای قانون رسمی کسب و کار.

“ما اولین پاسخ دهندگان که در پاسخ به شرایط اضطراری نباید مصرف بسیار حساس و عکس و … خود را برای به دست آوردن خود را برای لذت” Gipson روز سه شنبه گفت. “این بی وجدانی. این درست نیست.”

مجلس لایحه 2655 که معرفی شد در این هفته خواهد یاغی اعمالی که نقض حریم خصوصی مرحوم قربانیان و اعمال می شود به تمام پاسخ دهندگان برای اولین بار اقدام تحت رنگ از قدرت از جمله اجرای قانون افسران امدادگران کنندگان آتش نشانان و بازرسان پزشکی.

تبلیغات

این لایحه همچنین اجازه می دهد تا یک جستجوی حکم صادر می شود بر اساس که اموال مصادره شده شامل شواهدی وجود دارد که پاسخ اول گرفته شده غیر مجاز عکس در صحنه های جرم و جنایت و حوادث در تهاجم به حریم خصوصی.

برایانت کشته شد به همراه هشت نفر دیگر از جمله دختر نوجوان زمانی که یک هلیکوپتر در نظر گرفتن آنها به جوانان مسابقات بسکتبال سقوط کرد در تپه های کالاباساس در Jan. 26.

سه روز پس از حادثه لس آنجلس کلانتر معاون بود در نورواک نوار و گفته نشان داد کاربران برخی از وحشتناک عکس های گرفته شده در محل سقوط. که منجر به شکایت یک شهروند به بخش.

کلانتر الکس بیانوبا بعدها اذعان کرد که این گروه به دستور نمایندگان به حذف تصاویر, این بار گزارش شده است.

تبلیغات

در بحبوحه خشم عمومی اداره تحقیقات از به اشتراک گذاری عکس ها و بیانوبا او خواست آژانس ارشد ناظر برای نظارت بر پرس و جو.

علاوه بر این بیانوبا خواسته کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون به ارائه ورودی به آژانس پیش نویس یک سیاست جدید در مورد مصرف و توزیع عکس و ضبط شده توسط در-وظیفه پرسنل.

یک وکیل برای ونسا برایانت بیوه کوبه برایانت و مادر Gianna برایانت, 13, که او نیز کشته در سقوط, به نام ادعا رفتار نمایندگان “غیر قابل توجیه و اسفناک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de