پلیس طرفداران اصلاحات در روز سه شنبه خواستار اداره پلیس لس آنجلس متوقف کردن با استفاده از یک ایالت پایگاه داده برای شناسایی و ردیابی اعضای باند استدلال آن است تضعیف امنیت عمومی و از خط خارج زندگی مردم بی گناه.

طرفداران گفت: اعضای پلیس لس آنجلس کمیسیون که آنها نه تنها در رابطه با اتهامات آشکار نقض حقوق بشر از CalGang پایگاه داده توسط افسران, اما با این سیستم کلی. حتی زمانی که به عنوان عامل در نظر گرفته شده آنها گفت: در این پایگاه بیش از حد اغلب مکان های نادرست و زندگی-تغییر برچسب بر روی مردان جوان از رنگ بر اساس کمی بیشتر از لباس خود را خالکوبی و محله آنها زندگی می کنند.

“ما نیاز به سمت در سرکوب پلیس و به جای سرمایه گذاری در توسعه جوانان” گفت: آنتونی روبلز از جوانان عدالت ائتلاف, که گفت که او تجربه آزار و اذیت پلیس در حال رشد پس از misidentified به عنوان یک عضو باند.

ملانی اوچوا کارکنان وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از جنوب کالیفرنیا گفت: “پایگاه داده “فقط می تواند ثابت با برخی از ترفند های اضافی و نظارت” به دلیل مشکلات سیستمیک و افسران در حال misidentifying مردم به طور معمول.

تبلیغات

“همه شواهد ما این است که افسران پلیس لس آنجلس هستند در واقع بسیار بد بود و اغلب نادرست” او گفت:.

نظرات در آمد برای اولین بار از جلسات متعدد در نظر گرفته شده برای جمع آوری ورودی عمومی در این ماده پس از سالها بحث و میان چندین بررسی پایگاه داده استفاده در پلیس لس آنجلس از جمله توسط بخش Atty. ژنرال خاویر بکررا و وزارت دادگستری کالیفرنیا.

مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به نظارت CalGang به دادستان کل در سال 2018 پس از ممیزی در بر داشت آن را فاقد مناسب دولت نظارت و شامل سوابق سوال برانگیز. هزاران پرونده بودند پاکسازی از پایگاه داده به عنوان یک نتیجه اما هزاران نفر دیگر اضافه شده اند پس از — بسیاری از آنها توسط افسران پلیس لس آنجلس.

در اوایل سال جاری در این بخش گفت: به عنوان بسیاری از 20 از افسران پلیس لس آنجلس شهری تقسیم شد و در حال بررسی برای جعل مصاحبه کارت از ترافیک متوقف می شود و ورود نادرست اطلاعات به پایگاه داده به نظر می رسد به عنوان اگر آنها در حال انجام یک کار بهتر جمع آوری intel.

تبلیغات

مقامات پلیس را محکوم کرده اند سوء استفاده از سیستم اما در دفاع از آن به عنوان یک ارزش مبارزه با جرم و جنایت ابزار.

پلیس گفت آیلین دکر روز سه شنبه گفت که او و دیگر کمیسیون تا به حال قبر نگرانی در مورد سوء استفاده از سیستم و استقبال ورودی از طرفداران در مورد آنچه باید انجام شود برای پایان دادن به کسانی که سوء استفاده ها و بهبود برنامه.

چند طرفداران گفت فوری یک مهلت قانونی برای اضافه کردن هر یک نام جدید به پایگاه داده باید به تصویب رسید تا در این بخش می توانید درک بهتر در مورد چگونه به بهترین آن عمل مناسب است. اما بسیاری از طرفداران گفت: این پایگاه داده باید اوراق به طور کامل.

چندین شخصی مشترک داستان در مورد چگونه آن را به حال تاثیر منفی زندگی خود را.

تبلیغات

مایکل ساودرا حقوقی هماهنگ کننده برای جوانان عدالت ائتلاف گفت که او قبلا زندانی و خالی از سکنه برای سال با تعیین او به عنوان یک عضو باند. او به تازگی پذیرفته شده به دانشگاه برکلی اما هنوز هم احساس می کند سایه که طراحی.

“برای مردمی مثل من که وقت خود را انجام داده و در حال تلاش برای تغییر زندگی خود این برچسب این ننگ با شما باقی می ماند برای همیشه لطفا برای” او گفت:.

Demetra جانسون با فشار L. A. گفت او را پسر قرار داده شد به پایگاه داده زمانی که او 17 سال با وجود داشتن هرگز در تماس با پلیس به جز به عنوان یک پلیس دانشکده افسری و در آن زمان او دو ماه پس از جمع آوری نامه از معلمان و مشاوران و گرفتن او را به ایستگاه پلیس برای اثبات او ندارد هر باند مربوط به خالکوبی به پلیس برای پاک کردن نام خود را.

“در طول این 60 روز زمانی که او در وجود من فقط وحشت زده بود,” او گفت:.

تبلیغات

اوچوا از آیتالله سیستانی گفت: پلیس سعی در بی اهمیت جلوه دادن اهمیت این باند پایگاه داده, حتی اگر آنها می دانند که قرار دادن نام یک شخص به آن و در نتیجه به اشتراک گذاری این ادعا که آنها باند وابسته به آرایه ای از دیگر سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور می تواند اثرات مخرب داشته باشد.

“که برچسب به تنهایی می تواند هزینه را مسکن خود اشتغال حق خود را به باقی می ماند در ایالات متحده آزادی خود و زندگی خود را,” او گفت:.

چندین کمیسیون گفت: آنها بر این باورند تغییر مورد نیاز است اما در حال بررسی پایگاه داده یک گام در یک زمان. آنها هنوز هم مجبور به شنیدن از اداره پلیس تحقیقات خود را به اتهام سوء استفاده و نگاهی به نتایج حاصل از یک جداگانه حسابرسی از این برنامه در همه بخش بخش قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری در مورد چگونه به آن را تغییر دهید.

کمیسر شین مورفی زرگر گفت: افرادی که شهادت ارائه بینش ارزشمندی از اثرات مضر از برچسب زدن به افراد به عنوان تهدید هم برای آنها و جامعه گسترده تر.

تبلیغات

“افرادی هستند که در پشت این برچسب,” او گفت:, “و مردم فوق العاده ای که برگزار شد به این برچسب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de