برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به مناسبت ارائه جریان کنسرت آرشیوی را نشان می دهد و بیشتر.

میزبان کیت Perdoni و مایکل Gadlin در حال حاضر ترکیب التقاطی از وطنی استعداد در کوه های راکی PBS باز میکروفون کلرادو در 7 p. m. روز شنبه, مه 6.

نشان می دهد شامل اجرای برنامه از هنرمند هیپ هاپ DJ Cavem صحبت کلمه هنرمند اشلی کورنلیوس شعر 719 صفحه جیم جکسون و Birgitta DePree از Millibo هنر تئاتر عامیانه نوازنده Kyle Harvey, hip-hop/کلاسیک نوازندگان الکس مسدود کننده و مایکل تاد و شاعر ژوئن مورالس.

در زیر مطلب ارائه شده; یک را نشان می دهد که در حال بالا و مداوم سری به شرح زیر است. ما را به روز رسانی لیست به عنوان ما می شنویم در مورد اضافی حوادث.

ما دنور فصل 4: رئیس اتاق جلسات استودیو
چهار شنبه, مه 6 12 p. m.

صف شامل زو برمن پاتریشیا McCrstyal, Baubo, شیر, شکوفه, اشلی Bunn, Claire Heywood شکاری قلب و بیشتر.

جلسات
چهارشنبه مارس 6, 13, 20 و 27, 2 p. m.

Truideation را گرد هم آورده ضبط آکادمی سازمان خیریه MusiCares با Twitch برای اولین از نوع خود دو ساعته مجازی جشنواره است که طول می کشد بیش از چهار چهارشنبه. مه 6 قسمت ویژگی های مخفی جست و خیز Marley, استیو Earle, Brandy Clark and DJ دوقلو سایه بازی و صحبت در مورد موسیقی آنها را دوست دارم.

SharkBelly جشنواره
شروع چهار شنبه, مه 6

این حلقه در سولانا بیچ (متعلق به استیو گلدبرگ برادر شکم Aspen صاحب مایکل گلدبرگ) است که جریان ضبط زنده برای نود روز, شروع روز شنبه, مه 6 برای $7.99 هر (و یا آهنگ های فردی برای $0.99). نشان می دهد که شامل X, Macy Gray بزرگ سر تاد و هیولا ساخته شده به نشت نفت سفید بوفالو ادوارد شارپ و مغناطیسی صفر, زبان انگلیسی, ضرب و شتم, و بیشتر.

Cumbancha و Lindblad اعزامی در حال حاضر: مجازی موسیقی سالن
پنج شنبه, مه 2 p. m.

موسیقی زنده از سراسر جهان با داناون Copley از آب داغ از آفریقای جنوبی (7 مه) کریس Combette از مارتینیک/گویان فرانسه (14 ماه مه) و Rako Pasefika از فیجی (مه 21).

John Doe
پنج شنبه, مه 7 5 p. m.

از بنیانگذاران لس آنجلس گروه پانک X که فقط منتشر شد اولین آلبوم جدید را در 35 سال نقش یک ساعته نمایش انفرادی از خانه.

شاهزاده نوکیا
پنج شنبه, مه 7 11 صبح

رپر انجام می دهد به عنوان بخشی از بیلبورد‘s Live در صفحه اصلی از سری.

کار از خانه با خانواده واتکینز ساعت
پنج شنبه, مه 7, 14, 21, 28, 5 p. m.

موسیقی جمعی با خواهر و برادر سارا و شان واتکینز میزبان یک تنوع از مهمانان هر پنج شنبه در ممکن است با بخشی از فروش بلیط با بهره گیری MusiCares’ COVID-19 صندوق امداد. مهمانان تایید کرد عبارتند از: John C. Reilly مندی مور و تیلور زرگر راستن کلی جنگ & پیمان, ماندولین, نارنجی, Mike ویولا و Tré Burt.

KGNU ارائه دیوید لارنس در Instagram Live
پنج شنبه, مه 7 7 p. m.

این خواننده گروه محلی gypsy jazz band LAPOMPE پخش یک مجموعه ای مجازی.

خواهد Hoge: من خانه خود را به خانه تور
جمعه ها: 8 مه 2 بعد از ظهر; May 22, 4 p. m.; 22 ژوئن 4 p. m.; ژوئن 26, 4 p. m.

خواهد Hoge به طور موقت خواهد بود تجارت جاده ها برای وب در سراسر جهان با یک سری از رسانه ای از خانه اش در نشویل.

Elsewither
جمعه, مه 8, 4 p. m.

کمیته مبارزه با سانسور سود به صورت ناگهانی صندوق با ABVHVN آلیس شیشه ای, مهبل, شورش Kreayshawn بچه گربه و بیشتر.

Umphrey را McGee
جمعه, مه 8, 7 p. m.

به عنوان بخشی از آن در حال انجام هفتگی مجازی سری کنسرت Breckenridge, آبجوسازی خواهد شد میزبانی Umphrey را McGee این جمعه برای زندگی مجموعه پس از یک تصویری منتشر نشده از یک نمایش در سنگ قرمز. این رویداد نیز از ویژگی های یک دکمه اهدا برای طرفداران برای نشان دادن حمایت برای کلرادو بانک مواد غذایی از رشته کوه های راکی.

ایوان جلو جشنواره
پنج شنبه, آوریل 9 8 صبح تا 10:30 p. m.

تجربی جمع آوری کمک برای موسسات خیریه حمایت از دنور COVID پاسخ که شامل چهار دیجیتال مرحله با الکس کروز کهربا رایان Dango رز جان مدینه FIT36 آپکس, انسان, عملکرد, تناسب اندام در شهرستان عرق دن و بیشتر.

راز آسمان جشنواره
پنج شنبه, آوریل 9 8 صبح تا 10:30 p. m.

Goldenvoice کیک های شکلاتی & لیموناد و دوغاب مدیریت در حال حاضر Porter Robinson مجازی جشنواره با صف که رابینسون سرپرستی از جمله G Jones, Jai گرگ Kizuna Ai, Madeon, Porter Robinson, Free, Holo, A. G. Cook, Anamanaguchi, Doss Dv-i Grrl دانا, Kz (Livetune), Lil تگزاس Nanobii, Shadient, Wavedash و Hakushi Hasegawa.

بی باک در خانه
پنج شنبه, آوریل 9 1 p. m.

بی باک ثبت مشخصات ناشر از اعمال مانند همه که باقی می ماند, August Burns Red خوردن قلب خود را و سیاه و سفید ارائه آنلاین جشنواره که مزایای خدمه ملت, جهانی صندوق امداد برای موسیقی زنده خدمه است.

مجازی موسیقی در این گالری: بری آزبورن
سهشنبه, مارس 10 1-1:45 p. m.

این Clyfford هنوز موزه ارائه محلی خواننده ترانه سرا و دخترش متا به صورت ویژه روز مادر آنلاین کنسرت.

بیلی برگ و شهر سازی All-Stars روز مادر جریان کنسرت ویژه
یکشنبه, مارس 10, 3 p. m.

با اجرای برنامه توسط بیلی براگ Rosanne نقدی, Richard Thompson, Rufus Wainwright, Mary Chapin Carpenter کوه بز, بیل & طناب نیلی و بیشتر. درآمد حاصل از بلیط با قیمت 10 دلار به نفع بنیاد سازمان ملل متحد.

فرد Hersch
چهار شنبه, مارس 11 11 صبح

تحسین پیانیست جاز راه اندازی Fred Hersch در خانه هفتگی آنلاین سری کنسرت ارائه شنوندگان و بینندگان گسترده در عمق تجربه موسیقی. هر دوشنبه یک پانزده تا بیست دقیقه مینی کنسرت را به صورت زنده از ساعت 11 صبح خواهد شد و بایگانی شده برای بعد مشاهده. مشترکین می توانند برای ثبت نام به عنوان کم 5 دلار در ماه در Hersch را Patreon صفحه.

بلوک Blockwest
دوشنبه, مارس 16 1 p. m.

کنکوری جشنواره موسیقی در اصل میله میله برای مارس 25 اما به تعویق افتاد و پس از آن سرور و سقوط کرد. این موکول رویداد در سه مجازی مراحل امکانات Pussy Riot نوه تب 333 ، هیچ جا Hunny, شهروند, گیلاس Glazerr, Wicca فاز چشمه ابدی الیور فرانسیس ،

پنج امتیاز جاز مجازی جشنواره
دوشنبه, مارس 16 6 تا 10 بعد از ظهر

دو ساعت ایالتی پخش تلویزیونی در کوه های راکی PBS; در KUVO جاز, جریان, در kuvo.org و بر روی تقاضا ویدئو رویداد در هنر و سالن های سایت. نوازندگان شامل هازل میلر دایان ریوز جاش آبی, جاز, هنر و فرستادگان Jofoke Anem بن Markley بابی LeFebre و بیشتر.

در حال انجام:

خیره آنلاین مرحله
مداوم

نوازندگان محلی مانند جف جنکینز MaryLynn Gillaspie تام گرشوین آنی غرفه و بیشتر باید آپلود ویدئوها از خود بازی را از صفحه اصلی. شما می توانید از این نوازندگان از طریق خود Venmo/پی پال رسیدگی بالای فیلم های خود را.

مرده و شرکت
6 بعد از ظهر هر شنبه

ما آن را بپذیرد: مرده و شرکت نیست دنور گروه است. اما سپاسگزار مرده است از جمله روابط قوی برای سنگ قرمز پارک شهر و ما جم-گروه صحنه است که ما می شود بی مبالات به ذکر است رایگان یک شنبه شب کوچ تور گروه را آغاز کرده است. لحن در شنبه شب در مرده & Company, Facebook صفحه وجود دارد و شما می توانید کمک های مالی به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

گرمی موزه #MuseumAtHome
هر روز گرمی موزه انداختن جدید آرشیوی کنسرت برای شما برای لذت بردن.

خارش-O
از طاق سری کنسرت
8 بعد از ظهر هر شنبه

هر پنج شنبه, دنور 57-عضو گروه تئاتر تجربی از نقاب نوازندگان را زنده جریان HD-ثبت کنسرت از آن archives. انتظار می رود آیین ضرب وشتم و جادو — نوع با یک “k.”

لویت غرفه دنور دیجیتال سری کنسرت
دنور بهترین در بیرون سالن می رود آنلاین با روزانه یک سری کنسرت. آینده جریان خواهد شد عبارتند از: Tommy Emmanuel اقتدار صفر, Esmé پترسون و بیشتر.

Pickathon ارائه یک کنسرت در روز
هر روز در ساعت 2 بعد از ظهر

سود برای ضبط آکادمی MusiCares COVID-19 امداد صندوق Pickathon آن باز می شود خزانه برای یک کنسرت کامل در روز به مدت شصت روز. هنرمندان در حال حاضر تایید شده شامل درایو-توسط كانون مارگو قیمت جف فاستونی, مک, DeMarco, تایلر Childers, Charles Bradley مخزن و Bangas تو آه می بیند مردم در زیر پله ها Damien Jurado, The Lone زیر, سابق, سحر و جادو, Foxygen اندرو پرنده Brownout الهی متناسب با, DakhaBrakha, ویوکس فارکا توره ویلی واتسون و بیشتر.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی
جمعه ها از 10 صبح تا 10:15 بعد از ظهر

اگر چه بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا سال 2021 این سازمان باید همکاری با کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی که زیر طاق کلرادو بر اساس گروهها و هنرمندان برای اولین بار موسیقی ارائه می دهد و فعالیت های تعاملی آنلاین هر جمعه.

راز رقص اعتیاد
راز رقص اعتیاد به یک مهمانی رقص و اجتماعی جامعه برای هوشیار-کنجکاو جنبش را زنده DJ مجموعه از طریق خود برنامه شروع آوریل 10. SDA است در حال حاضر رایگان برای پیوستن به و برنامه ای برای راه اندازی حوادث زندگی می کنند در دنور در این تابستان.

جریان با شن
روزانه 5 p. m.

موسیقی زیرزمینی ویترین روزانه زندگی می کنند-موسیقی نمایش با راهنمایی و کمک های مالی به طور مستقیم به هنرمندان است.

رشته پنیر حادثه: شب جمعه پنیر
جمعه 6 p. m.

هفتگی پخش از رشته پنیر حادثه کنسرت از گذشته جریان در گروه در Facebook صفحه و در Nugs.TV.

چه مجازی کنسرت ها و جشنواره های موسیقی شما به دنبال به جلو به در روز های آینده ؟ اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de