دبی, امارات متحده عربی (AP) — Long-haul حامل هواپیمایی قطر گفت: آن را اخراج کارکنان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تا حد زیادی دارای پایه جهانی صنعت حمل و نقل هوایی.

دوحه مبتنی بر حامل های ارائه شده هیچ آمار تعداد کارکنان خواهد بود که گذاشته حامل یکی از سه خطوط هوایی در منطقه خلیج فارس ایجاد شده برای سرمایه گذاری در شرق و غرب سفر می کند. اما یک ایمیل یادداشتی از مدیر عامل شرکت هواپیمایی که به بیرون درز آنلاین گفت: این تعداد خواهد بود “قابل توجهی” و اعضای آن از کابین خدمه.

“چشم انداز جهانی برای صنعت ما تیره و تار به نظر می رسد و بسیاری از شرکت های هواپیمایی در حال بسته شدن و یا به طور قابل توجهی کاهش عملیات” اکبر آل باکر نوشت: در یادداشت مورخ یکشنبه. “در حال حاضر ما باید به صورت یک واقعیت جدید که در آن بسیاری از مرزها بسته, ارائه, بسیاری از ما در مقصد بسته شده و هواپیما مبتنی به عنوان یک نتیجه با هیچ قابل پیش بینی چشم انداز فوری تغییر مثبت است.”

هواپیمایی قطر با ارسال بیانیه ای به آسوشیتد پرس روز چهارشنبه تایید اخراج.

“بی نظیر بر روی ما تاثیر صنعت باعث شده است که چالش های قابل توجهی برای همه شرکت های هواپیمایی و ما باید قاطعانه عمل کند برای محافظت از آینده کسب و کار ما” بیانیه ای گفت:.

هر دو قطر ایرویز و آل بیکر گفت: شرکت هواپیمایی امیدوار به rehire کارکنان به سرعت یک بار جهانی حمل و نقل هوایی حاصل از این بیماری همه گیر.

هواپیمایی قطر آغاز شد که پرواز در سال 1994 دارای یک ناوگان از بیش از 200 هواپیما است که این پرواز از دوحه به تازگی ساخته شده است حمد فرودگاه بین المللی. آن را در رقابت با ابوظبی مبتنی بر اتحاد ایرویز و دبی-امارات بر اساس دو دولت دیگر متعلق به شرکت های هواپیمایی در حال حاضر رو به وخیم اقتصادی وضعیت در آورده با کروناویروس و COVID-19 بیماری را باعث می شود.

پس از همه گیر قطر ایرویز مانند دیگر خلیج فارس شرکت های هواپیمایی پرواز بازگشت پروازها و همچنین افزایش آن در حمل و نقل. اما همه گیر شده جویده دور صنعت حمل و نقل هوایی به نقطه ای که امارات جمهور Tim Clark هشدار داد در یک کنفرانس اخیر تماس که “85 ٪ از تمام شرکت های هواپیمایی خواهد بود ورشکسته در عرض دو یا سه ماه” بدون کمک دولت است.

قطر ایرویز در حال حاضر مواجه با چالش های قبل از بیماری همه گیر. در سال 2017, یک گروه از چهار کشور عربی از جمله امارات متحده عربی, شروع تحریم دوحه بیش از یک سیاسی اختلاف است که همچنان امروز بر هواپیمایی توانایی رسیدن به حیاتی بازار و پرواز بیش از آن ملت.

قطر کوچک غنی از انرژی کشور در شبه جزیره عربستان است که juts مانند انگشت شست به خلیج فارس. این کشور نیز گسترده Al-Udeid پایگاه هوایی میزبان برخی 10,000 سرباز آمریکایی و رو به جلو مقر نظامی ایالات متحده را فرماندهی مرکزی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de