آخرین: ایندی دبیرستان برای برگزاری جشن فارغ التحصیلی در جاده سریع السیر

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

جاده سریع السیر دبیرستان برگزار خواهد شد در این سال مراسم فارغ التحصیلی در نزدیکی Indianapolis Motor Speedway.

سرپرست Kyle Trebley اعلام ساخته شده در این شهر Facebook صفحه بعد از جاده سریع السیر مقامات موافقت کردند میزبان این رویداد است.

تاریخی 2.5 مایل بیضی فقط یک قدم زدن کوتاه از دبیرستان تخمین زده شده 235,000 کرسی دائم و بیش از اندازه کافی فضا با خیال راحت به فاصله اجتماعی.

Trebley می گوید جزئیات دیگر هنوز در حال کار کردن برای مارس 30 رویداد.

این شهر در ایندیاناپولیس’ سمت غرب اجرا شده است به طور مستقل از پایتخت دولت اما روابط بین جامعه و سریع السیر, اجرای طولانی و عمیق است. سیستم مدرسه چهار مدرسه ابتدایی به نام پس از چهار سرمایه گذاران ساخته شده است که مسیر و دبیرستان را با نام مستعار است Sparkplugs.

آهنگ خیمه رویداد ایندیاناپولیس 500, به تعویق افتاده است از 24 مه تا اوت. 23. اما پیگیری مسئولین می تواند خوش آمدید طرفداران به صورت بی سابقه ای IndyCar-Xfinity سری doubleheader در جولای 4, با Brickyard 400 تنظیم برای 5 جولای.

___

تعجب آنچه که وزوز است همه چیز در مورد در واشنگتن ویزاردز مربی اسکات بروکس’ خیریه تلاش برای خط مقدم کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

او ارائه شده به اجازه دهید کودک خود را به او بدهد و وزوز را کاهش دهد.

مانند بسیاری از دیگران در طول مستند بروکس می گوید که او نیاز به کوتاه کردن مو — و او به شما اجازه دختر خود را اصلاح سر خود را اگر کمک های مالی به تغذیه مقدم, top $25,000.

این گروه وعده های غذایی را فراهم می کند برای اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشتی درمانی.

___

کانزاس است و کاهش قیمت ها به صورت نجومی بلیط در آلن Fieldhouse برای فصل آینده برای اولین بار در بیش از یک دهه در تلاش برای کمک به Jayhawks طرفداران بسکتبال که احساس مالی و خرج کردن از coronavirus بیماری همه گیر.

این مدرسه اعلام کرد که آن را گسترش تعداد قیمت گذاری ردیف از سه به هشت نفر از جمله چهار سطح خواهد شد که پایین تر از آنها در فصل گذشته. ساختار جدید خواهد شد هزینه بلیط تقریبا 45 درصد برای کسانی که تا به حال بلیط در سال گذشته آن را ایجاد یک سطح بلیط در $500 برای فصل آینده.

کانزاس است فروخته شده 306 بازی متوالی دوستیابی به فصل 2001-02. قیمت بلیط ثابت باقی مانده و یا صعود از فصل 2008-09 زمانی که Jayhawks شد آینده های اخیر خود را قهرمانی ملی.

Jayhawks مربی لایحه خود می گوید که “این مایه تاسف است برای دیدن چگونه این همه گیر برخورد کرده است بنابراین بسیاری, خیلی سخت است اما امیدوارم علاوه بر این از ردیف و کاهش قیمت بلیط اجازه خواهد داد که طرفداران ما را به لذت بردن از کانزاس بسکتبال با هم دوباره به زودی.”

___

Kyle Larson قصد دارد دوباره نژاد جمعه شب در جهان از قانون شکنان واقعه در ناکسویل Raceway.

این مسیر خاکی در آیووا نمی خواهد که تماشاگران در این مراسم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لارسون اخراج شد سه هفته پیش توسط Chip Ganassi مسابقه برای استفاده از s نژادی لکه دار کردن در حالی که رقابت در یک iRacing رویداد. این لکه دار شد علنا شنیده می شود در یک بازی برنامه و ویروسی رفت. بسیاری از لارسون حامیان مالی یو بی اس در بازار و Ganassi تا به حال خود را به آتش star راننده نسکار.

27-year-old لارسون نیمه ژاپنی و رز از طریق نسکار رتبه در تنوع آن برنامه است. او معلق توسط نسکار و دستور به تکمیل حساسیت دوره آموزشی است.

لارسون بلافاصله به سمت چپ کارولینای شمالی و بازگشت به صفحه اصلی امور خارجه کالیفرنیا. او شتافت خاک آهنگ در سراسر سواحل غرب زمانی که کار خود را آغاز کرد.

لارسون گفت: او می خواهم به رانندگی شماره 57 در Knoxville یک ماشین است که به عنوان ذکر شده متعلق به ساکرامنتو مبتنی بر پل سیلوا. لارسون است از نزدیکی کندوها.

همچنین برنامه ریزی برای رقابت در ناکسویل رویداد بازنشسته راننده نسکار Kasey Kahne.

___

میامی دلفین ها می گویند خود را در ورزشگاه اتحاد متعهد به تبدیل شدن به اولین بار به دریافت مجوز رسمی از تمیز کردن صنعت انجمن بیماری های عفونی و پیشگیری تلاش.

جهانی Biorisk شورای مشورتی اطمینان را به ورزشگاه ایجاد و حفظ نظافت و ضد عفونی و بیماری های عفونی پیشگیری برنامه برای به حداقل رساندن خطر در ارتباط با بیماری هایی مانند COVID-19 دلفین ها گفت.

“ما می خواستیم به پاسخگو به معتبر ترین شخص ثالث استاندارد وجود دارد که” تیم رئیس جمهور تام گارفينکل در بیانیه ای گفت. “کار با GBAC تضمین انطباق با بحرانی دستورالعمل برای بالاترین استاندارد پاکیزگی و امید ما این است که مکانهای دیگر را به دنبال خواهد داشت با توجه به ما از طریق این سابقه ،

___

بیش از 6 میلیون دلار مطرح شده توسط بدن حاکم از تنیس به صورت یک صندوق امداد با هدف کاهش اثرات مالی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در حدود 800 بازیکنان.

این WTA و ATP تور, فدراسیون بین المللی تنیس و گروه هایی که اجرای چهار گرند اسلم مسابقات اعلام شکل گیری آنچه که آنها خواستار “بازیکن امداد برنامه” روز سه شنبه.

آنها می گویند این پول را به زنان و مردان در تک و دونفره.

این WTA و ATP را نظارت بر توزیع پول است.

بازیکنان واجد شرایط تعیین می شود و بر اساس رتبه بندی و گذشته پول جایزه درآمد.

حرفه ای ترین بازیکنان تنیس تکیه بر بازی در مسابقات برای درآمد و همه تحریم حوادث شده اند اوراق از اوایل ماه مارس به دلیل COVID-19 شیوع.

___

این که در آن باشگاه تنیس نواک جوکوویچ را شکست سلول قوانین در اسپانیا می گوید آن را به اشتباه مجاز بازیکن به تمرین.

برتر جوکوویچ با انتشار تصویری از خود را آموزش در ماربلا روز دوشنبه در نقض آشکار اسپانیا قوانین فعلی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اسپانیا کاسته است برخی از مستند اقدامات شده اند که در جای خود از اواسط ماه مارس اجازه می دهد ورزشکاران حرفه ای شروع به آموزش دوباره به صورت جداگانه. اما اکثر مراکز آموزشی و امکانات ورزشی باید بسته باقی می ماند تا هفته آینده.

اسپانیایی فدراسیون تنیس می گوید بازیکنان هنوز مجاز به عمل در دادگاه. باشگاه می گوید آن را “متاسفم که تفسیر ما از این مقررات شده است می تواند اشتباه.”

___

LeBron James وعده کلاس 2020 چیزی ویژه برای مجازی خود را شروع جشن و او تحویل داده است.

جیمز نشان داد و گفت رئیس جمهور سابق باراک اوباما صحبت خواهد کرد در طول یک ساعت ویژه “فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس از سال 2020 است.” از آن خواهد شد به طور همزمان در, NBC, ABC, CBS و Fox on May 16 در 8 p. m. EDT.

“همه شما خیلی سخت چهار سال گذشته و سزاوار بهترین شروع می تواند ما را به شما و خانواده خود را” جیمز توییتی شنبه هنگام اعلام.

این رویداد خواهد پرداخت ادای احترام به دانش آموزان فارغ التحصیل این سال است. “فارغ التحصیل با هم” نیز هوا در Infinite, Facebook, YouTube, مجموعه شبکه PeopleTV و دیگر سیستم عامل های دیجیتال.

___

NBA برگزار خواهد شد چهارم آن سالانه جونیور NBA رهبری در اجلاس سران در 15 مه سه ساعته رویداد عنوان يک گفتگو بين سه بار قهرمان NBA Stephen Curry از رزمندگان طلایی امور خارجه و بسکتبال سالن از شهرت honoree دوریس برک از ESPN.

کمیسر NBA آدم نقره ای همچنین در بخشی از, همراه با NBA مربیان Doc Rivers و ریک کارلایل Hall of Famer سحر Staley و سابق جراح عمومی دکتر Vivek Murthy. جی Bilas برگزار خواهد شد.

این موضوع در طول این رویداد خواهد بود که اثر coronavirus همه گیر است که با داشتن جوانان ورزش است.

مجازی کنفرانس خواهد شد در جریان در NBA.com و بسیاری از لیگ های شبکه های اجتماعی سیستم عامل است.

___

The Philadelphia Flyers و 76ers مجموعه به ارائه بازپرداخت و یا اعتبارات برای unplayed به طور منظم فصل بازی در خود را به اشتراک گذاشته آرنا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که نه NHL یا NBA رسما لغو مانده از فصل و یا تصمیم هنگامی که و که در آن فصل ممکن است رزومه هر دو سازمان در روز سه شنبه تصمیم گرفت برای رسیدگی به وضعیت بلیط برای بازی برنامه ریزی شده برای ولز فارگو سنتر.

آگهی’ فصل دارندگان بلیط دریافت اعتبار برای شش unplayed صفحه اصلی بازی ها به اعمال خود 2020-21 فصل به دلیل پرداخت در ماه ژوئن. آنها همچنین ممکن است انتخاب کردن برای دریافت بازپرداخت. طرفداران خریداری شده که تک-بلیط بازی را دریافت بازپرداخت به صورت خودکار. همه طرفداران که خریداری بلیط از طریق ثانویه وب سایت مانند Stubhub نیاز به تماس با ما که در سایت برای بازپرداخت گزینه های.

آگهی سیاست در وب سایت خود.

این Sixers مشخص شده یک روند مشابه برای خود 10 unplayed بازی. وجود دارد هزینه و بازپرداخت گزینه برای فصل دارندگان بلیط و تک بازی دارندگان می توانید درخواست بازپرداخت را انجام دهید. این Sixers تا به حال معلق فصل-بلیط پرداخت در طول همه گیر و از سر گرفته خواهد پرداخت در ژوئن 12. این تیم را با هر دارندگان بلیط آسیب دیده با مشکلات مالی.

___

سه تا از بزرگترین مسابقات دوچرخه سواری برگزار خواهد شد را در 72 روز span و وجود خواهد داشت یک همپوشانی اسپانیایی این رقابت ها و Giro d’italia اگر رقابت رزومه در ماه آگوست به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تور دو فرانس را شروع می ماند میله میله برای Aug. 29 در Riviera شهر خوب است. فصل در حال حاضر انتظار می رود برای پایان دادن به اسپانیایی این رقابت ها در Nov. 8.

این Giro d’italia اجرا خواهد شد از اکتبر. 3-25 و همپوشانی با این Vuelta و معتبر یک روزه نژاد لیژ-باستون-لیژ به امستل طلا, نژاد, Gent-وولگم و تور فلاندر.

اسپانیایی این رقابت ها شده است برش های کوتاه به 18 مرحله و شروع خواهد شد در اکتبر. 20. که پنج روز قبل از Paris-Roubaix.

بین المللی دوچرخه سواری, اتحادیه می گوید مسابقه خواهد شد در اوت. 1 با Strade Bianche در ایتالیا و به دنبال آن به تعویق افتاد میلان سانرمو کلاسیک در اوت. 8.

مسابقه متوقف شد در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر.

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری می گوید تاریخ “باقی می ماند و موضوع را به بلند کردن اجسام … از محدودیت های مربوط به سازمان از حوادث در محل قرار داده شده توسط مقامات مربوطه سرزمین.”

___

بازیکنان و مربیان در فوتبال اسپانیا باشگاه ایبر منتشر کرده اند ابراز نگرانی های خود را در مورد شروع مجدد فصل است.

آنها می گویند که “ترس از شروع فعالیت” که در آن آنها خواهد بود قادر به تطابق با فاصله فیزیکی.

آنها می گویند که نگران آلوده شدن و آلوده کردن اعضای خانواده خود و دوستان و نگرانی در مورد خطر یکی دیگر از شیوع کروناویروس به دلیل فوتبال بازگشت.

آنها تقاضا “تضمین” و “مسئولیت” و می گویند بازگشت به عمل تنها باید اتفاق می افتد زمانی که همه سلامت در اولویت قرار گیرد.

باشگاه خود را ظاهر نمی شود درگیر با این بیانیه است.

بازیکنان از لیگ اسپانیا باشگاه های در حال انتظار به سر تمرین این هفته و مسابقات می تواند راه اندازی مجدد مدتی در ماه ژوئن. همه بازیکنان و مربیان و باشگاه کارکنان باید آزمایش COVID-19 قبل از آموزش رزومه.

___

اروپا مسابقات قهرمانی شنا رانده شده اند در سال آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و استفاده خواهد شد به عنوان آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو.

بدن حاکم از این ورزش در اروپا می گوید: قهرمانی شده اند به تعویق افتاد دقیقا یک سال ممکن است به 10-23, 2021. آنها را به ماندن در بوداپست مجارستان.

روز آخر است دو ماه قبل از باز کردن برنامه ریزی مراسم به تعویق افتاد توکیو بازی های المپیک است.

اروپا رویداد بوده است موقت به عقب رانده تا اوت اصلی تاریخ نمی شد ممکن است به دلیل بیماری همه گیر.

این مسابقات شامل شنا, غواصی آب باز شنا و هماهنگ ،

___

سر از سه زبان انگلیسی حرفه ای فوتبال لیگ زیر در لیگ برتر به دادگاه تجدید نظر برای “بسته نجات” در طول بازجویی در یک مجلس انتخاب کمیته شنوایی.

انگلیسی لیگ فوتبال رئیس ریک پری می گوید باشگاه ها روبرو هستند کمبود حدود 250 میلیون دلار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پری می گوید: “ما می رویم برای یک سوراخ های مالی در حدود 200 میلیون پوند … تا پایان ماه سپتامبر.”

پری همچنین حمایت برای حقوق و دستمزد کلاه. او گفت قانون گذاران است که باشگاه در حال گذراندن بیش از حد از گردش مالی خود را در حقوق آنها به عنوان تعقیب ارتقاء.

باشگاه در حال آماده شدن برای از دست دادن بلیط درآمد با جمعیت به طور بالقوه اجازه بازگشت به استادیوم در سال 2020 است.

___

فرانسوی, تنیس, فدراسیون امیدوار است بازیکنان حرفه ای می توانند رزومه فردی و آموزشی اگر مستند به پایان می رسد به عنوان برنامه ریزی شده در روز دوشنبه.

FFT جمهور برنارد Giudicelli می گوید: پروتکل پیشنهادی بود “مطلوب دریافت شده توسط وزارت ورزش” و می تواند منجر به از سرگیری آموزش و کار فعالیت.

بازیکنان حرفه ای را در خارج از دادگاه تنها در مرکز آموزش ملی در غرب پاریس یا دیگر مورد تایید مراکز آموزشی اگر تایید شده است. مرکز آموزش ملی در دسترس ساخته شده برای COVID-19 بيمار در اوج شیوع ویروس.

اجتماعی فاصله در محل باقی می ماند با همه کارکنان در سایت موظف به پوشیدن ماسک محافظ. بازیکنان نمی خواهد نیاز به پوشیدن آنها را تحت دستورالعمل های پیشنهادی.

همه بازیکنان باید به تنهایی و در خود تنیس دنده و خود را با راکت. بازیکنان باید حداکثر شش توپ و خدمت باید تنها با خود مشخص شده توپ. همه شرکت کنندگان باید خود را حفظ حوله داخل یک کیسه در طول اقامت خود را.

___

دوم-بخش آلمانی باشگاه فوتبال Erzgebirge آئو خود را قرار داده است کل تیم در خانه انزوا پس از یک عضو از کارکنان آزمایش مثبت برای coronavirus.

این اولین مورد تایید شده در لیگ آلمان به دور دوم تست. می آید یک روز قبل از جلسه دولت در شل شدن مستند اقدامات برای هموار کردن راه برای فوتبال بازگشت به خالی استادیوم.

آئو نمی نام و نام خانوادگی عضو هیات درگیر است. همه بازیکنان و مربیان و کارکنان اطاق عقب خواهد در خانه بماند جلوتر از بیشتر coronavirus تست روز پنج شنبه.

ده نفر تست مثبت هفته گذشته از 36 باشگاه در بالا و دو بخش. که شامل دو کلن بازیکنان و کارکنان. این باشگاه قرار نیست تیم ملی خود را در انزوا.

___

بلژیک, بازیکنان فوتبال و طرفداران خود را در حال درگیر شدن در یک موج مجازی برای حمایت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و جمع آوری پول برای صلیب سرخ در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بلژیک فدراسیون فوتبال تشویق طرفداران به آپلود فیلم های کوتاه از خود موج. درست مثل بلژیک بین المللی خشک Mertens, توماس Meunier و بلژیک.

انجمن طرفداران این فرصت را برای آپلود فیلم ها تا ژوئن 13. که تاریخ بلژیک راه اندازی شد به بازی آن بازی برای اولین بار در مسابقات قهرمانی اروپا. این مسابقات به تعویق افتاد, یک سال به دلیل بیماری همه گیر.

___

وزیر بهداشت ینس Spahn تا به دفاع آلمان فوتبال را به از سرگیری برنامه های این فصل را با به طور منظم coronavirus تست پس از هرتا برلین به جلو سالومون کالو ارسال شده تصویری از موازین اجتماعی فاصله گرفته است.

Spahn می گوید آلمان Deutschlandfunk رادیو که “مفهوم اساسی را حس می کند و همچنین می تواند نمونه ای برای دیگر طرفدار ورزش است.”

هرتا معلق کالو روز دوشنبه پس از او زنده جریان ویدئو از خودش تبریک به هم تیمی های با تماس فیزیکی و ترکیدن در تیمی coronavirus آزمون.

آلمان و دو تیم برتر فوتبال بخش در حال برنامه ریزی برای بازگشت این ماه با یک برنامه منظم تست برای بازیکنان است. این باشگاه نیز خواسته بازیکنان برای آموزش در گروه های کوچک تا به حال و به رعایت اجتماعی فاصله.

وجود دارد 10 تست مثبت از coronavirus نمونه های گرفته شده در هفته گذشته از 36 باشگاه در دو بخش.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر