آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

—رئیس جمهور تهمت سر به ققنوس به تور Honeywell گیاه.

—رئیس جمهور فرانسه پاکسازی برای انتقاد باز شدن مدارس در هفته آینده.

—بریتانیا رسمی coronavirus مرگ و میر می شود بالاترین در اروپا است.

___

رالی, N. C. — کارولینای شمالی اقامت در خانه محدودیت ها کاسته شود شروع جمعه.

لیبریا روی کوپر امضا فرمان اجرایی در روز سه شنبه. دولت او می گوید COVID-19 موارد به طور کلی پایدار و تست ردیابی و بهداشت مراقبت از منابع بهبود یافته است به اندازه کافی به حکم افزایش تجارت و جنبش است.

کوپر تصمیم به شل منظور پس از پنج هفته پس از فرمانداران در بسیاری از دیگر ایالت های جنوبی عمل کرده است.

کوپر می گوید مقامات بهداشت در حال رانندگی هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده با ورودی از کارفرمایان و کسب و کار در انواع محدودیت.

کارولینای شمالی گزارش شده بیش از 12,250 موارد مثبت و بیش از 450 مرگ و میر ناشی از توجه دولت به بهداشت و درمان داده است.

___

LOUISVILLE, Ky. — دادستان فدرال را متهم کنتاکی بود که یک انبار سلاح در خانه اش با تهدید کنتاکی فرماندار و پلیس دولت در رسانه های اجتماعی.

این مرد 25 ساله ارمیا Wooley ظاهرا ساخته شده را تهدید به ارجاع به پست های رسانه های اجتماعی در مورد سربازان دولت رفتن به کنتاکی کلیسا برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله با توجه به اسناد دادگاه واصل در مورد فدرال.

پلیس ایالتی دستگیر Wooley در خانه اش در Kevil هفته گذشته و به اتهام او را با ساخت در برابر تهدیدات فرماندار دولت و پلیس تحت یک نام نادرست. ایالات متحده دفتر دادستان در لوییویل اعلام کرد کسانی که اتهامات و فدرال سلاح گرم اتهام Wooley در روز سه شنبه.

محققان در مورد یک دوجین سلاح گرم در Wooley خانه از جمله آنچه ماموران فدرال به عنوان “حمله به سبک تفنگ” یک .50-کالیبر تفنگ و یک سطل از 50 نارنجک دستی که یا بی اثر و یا ساخته شده بودند و به تازگی مورد. پلیس گفت: مجلس نیز تا به حال قطعات به جمع آوری نارنجک از جمله پودر سیاه و سفید.

___

TRENTON, N. J. — ساز مواد مخدر است که می تواند سرعت بهبود COVID-19 بیماران می گوید: این کار با شرکت های دیگر به آنها را قادر به تولید آن remdesivir برای دیگر نقاط جهان است.

اما Gilead Sciences نمی گویند هر چیزی در مورد چه قیمت آن را تعیین خواهد برای تزریق در ایالات متحده آمریکا و یا جاهای دیگر.

کالیفرنیا شرکت کردم متحده تصویب روز جمعه برای استفاده از remdesivir به صورت اورژانس. که دو روز پس از جلعاد مطالعه یافت پزشکی و کوتاه شدن زمان بهبودی برای بستری بیماران مبتلا به ویروس به طور متوسط از 11 روز در مقابل 15 روز برای کسانی که به دریافت استاندارد مراقبت های حمایتی.

جلعاد می گوید این بحث اعطای داوطلبانه مجوزهای متعدد دارویی و تولید کنندگان مواد شیمیایی به remdesivir “برای اروپا و آسیا و جهان در حال توسعه از طریق حداقل 2022.” این پیش بینی یک کنسرسیوم تولید کنندگان را به اندازه کافی از مواد مخدر برای جهان است.

جلعاد فشرده شده است توسط بیمار گروه سیاستمداران و دیگران را remdesivir مقرون به صرفه با توجه به قیمت های بالا آن را هزینه برای آن دارو برای ایدز و هپاتیت C.

هیچ درمانی برای این ویروس که به کشته شدن بیش از 255,000 مردم در سراسر جهان است.

___

AUSTIN تگزاس و کالیفرنیا ، گرگ ابوت است که به تگزاس مو و ناخن سالن اجازه بازگشایی این هفته است. ورزشگاه خواهد بود و مجاز به بازگشایی بعد از این ماه است.

جمهوری خواه اعلام کرد در حالی که تاکید دولت coronavirus عفونت نرخ در حال کاهش است. برخی از مقامات بهداشت در ادامه به هشدار می دهند که کاهش محدودیت سرعت بیش از حد خواهد شد در نتیجه جدید عفونت نقاط داغ.

ابوت فشار به اجازه آرایشگاه و سالن مو باز جمعه است و تگزاس در حال حرکت سریع تر از او پیشنهاد کرد فقط یک هفته پیش از زمانی که فرماندار اجازه اقامت خود را در خانه سفارش به اتمام می رسد. رستوران ها و خرده فروشان مجاز به بازگشایی جمعه گذشته زیر ظرفیت محدود.

تگزاس 33,000 موارد و بیش از 900 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. اما ابوت ادامه داد: به استرس است که ميزان عفونت در تگزاس زیر 5 درصد است که از بیش از 7 درصد تا دو هفته پیش.

___

HARRISBURG, Pa. — پنسیلوانیا گزارش کرده است یکی دیگر از 554 coronavirus مرگ و میر به تصویب 3,000 مجموع در حالی که رژیم صهیونیستی. تام ولف می گوید: او است نه ارتکاب به یک برنامه خاص به آسانسور اقامت در خانه همه گیر محدودیت در دولت, استان ها یا مناطق.

تعداد زیادی از جدید مرگ و میر گزارش شده توسط دولت و وزارت بهداشت بودند گسترش بیش از دو هفته گذشته این سازمان گفت: آن را به عنوان کاستن از آمار و ارقام خود را با مرگ و میر گزارش شده توسط سازمان های محلی و یا بیمارستان.

هنوز هم این بود که استارک یک رقم را به عنوان دولت گزارش کرده است و می آید به عنوان گرگ دولت حرکت به روشن کردن آن محدودیت در حرکت و فعالیت های کسب و کار.

گرگ نگهداری شنبه که او را به یک چوب بازگشایی فرایند است که متکی بر آنچه که او می بیند به عنوان شاخص های وابسته به ایمنی.

___

NEW ORLEANS — تعداد لوئیزیانا و میر نسبت به این بیماری ناشی از کروناویروس جدید پیشی 2000 در آمار و ارقام منتشر شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان و تعداد موارد تایید شده نزدیک 30,000.

بیش از 20,300 از کسانی که آلوده هستند در حال حاضر فرض بهبود, با توجه به آمار و ارقام. تعداد کسانی که در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری باقی مانده بالاتر از 1500, اما هنوز هم به اوج بیش از 2100 بستری شدن در بیمارستان در اوایل ماه آوریل. تعداد نیاز به پنکه ایستاده بود در 194 از 220 روز قبل است.

تعداد مرگ و میر — 2,042 فتح کرد گرفته شد — بود تا از 1,991 یک روز پیش از آن.

___

JEFFERSON CITY Mo. — میسوری در حال حرکت پیش رو با برنامه ای برای اجرای یک محکوم قاتل در مارس 19, بر خلاف کشورهای دیگر که به تعویق افتاد اعدامها در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این St. Louis Post-Dispatch گزارش داد که رژیم صهیونیستی. مایک کشیش بخش است برنامه ریزی برای به تعویق انداختن اجرای والتر بارتون. کشورهای دیگر قرار داده اند اعدام در انتظار به دلیل خطرات ناشی از گسترش این ویروس و اجتماعی فاصله محدودیت در اندازه تجمعات.

وزارت اصلاحات سخنگوی کارن Pojmann می گوید هر یک از سه اعدام شاهد اتاق خواهد بود محدود به 10 یا کمتر به مردم مطابق با دولت coronavirus محدودیت.

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine منتقل اعدام های برنامه ریزی شده برای ماه های ژوئیه و اوت به 2022. تنسی دیوان عالی کشور با تاخیر یک اعدام برنامه ریزی شده در ماه ژوئن تا اوایل 2021. تگزاس با تاخیر پنج اعدام.

___

بتل مین — یک صاحب رستوران که به تازگی به اشتراک گذاشته آنچه او گفته بود مین فرماندار خصوصی شماره تلفن به صورت زنده از تلویزیون ملی به مسخره گرفته از دستورات او دوباره.

دردناک و وحشیانه اجازه شام خوردن در مشتریان در یکشنبه رودخانه Brewing Co. بعد از او به انجام این کار نمی خواهد مخاطره خود فدرال آبجو-ساخت مجوز. او قبلا خود را از دست داد مجوز خارجه روز جمعه بعد از باز کردن برای شام خوردن در مشتریان است.

لیبریا جانت میلز’ همه گیر-مبارزه سفارشات اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن تنها برای بایگانی اطلاعات سفارشات تا تاریخ 1 ژوئن. دفتر والی پاسخ نمی دهند سهشنبه به درخواست برای نظر.

وحشی شکایت میلز اقدام نمی کند به اندازه کافی سریع برای بازگشایی اقتصاد پس از سفارش محدودیت برای مبارزه با کروناویروس. وحشی شد صدای عصبانی صاحبان کسب و کار در هفته گذشته زمانی که او را محکوم میلز در Fox News Channel, و شماره تلفن.

___

SALEM, سنگ. — اورگان دولتی کیت براون اعلام کرده است محدود به باز کردن برخی از پارک های ایالتی و تفریح در فضای باز امکانات و دیگر مناطق برای استفاده در روز در بخشی از کاهش محدودیت ها در جای خود قرار داده چرا که از coronavirus.

مقامات می گویند روز استفاده خواهد شد به آرامی بازگشت به سایر پارک های ایالتی شروع هفته آینده. محبوب Columbia River Gorge پارک ها و مناطق تفریحی و مناطق ساحلی بسته باقی خواهد ماند در حال حاضر. براون می گوید Oregonians باید از نو خلق کردن مسئولانه است.

___

لندن — پیشرو اپیدمیولوژی که کار به شدت تحت تاثیر بریتانیا مستند اقدامات به استعفا از مقام خود به عنوان مشاور دولت پس از یک روزنامه نشان داد او را شکست اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

پروفسور نیل فرگوسن می گوید که او “ساخته خطا در قضاوت” و حسرت “هر گونه تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله.”

بیانیه خود را پس از تلگراف گزارش داد او اجازه ازدواج عاشق به دیدار او در خانه در طول مستند.

فرگوسن منجر به یک تیم در امپریال کالج لندن که مدل گسترش و تاثیر coronavirus در داده است که کلام در دیدار با نخست وزیر بوریس جانسون برای تحمیل مستند اقدامات است.

___

MEXICO CITY — بررسی خصوصی تحلیلگران اقتصادی مکزیک توسط بانک مرکزی نشان می دهد که آنها انتظار دارند اقتصاد کشور را تجربه عظیم 14.1% انقباض در سه ماهه دوم یک گریمر چشم انداز از همان نظرسنجی نشان داد فقط یک ماه پیش. ميانه طرح در همان نظرسنجی در ماه مارس تا به حال شده است برای یک 7.5 درصد انقباض در سه ماهه دوم.

به طور میانگین 38 تحلیلگران انتظار بررسی خالص کاهش در تولید ناخالص داخلی از 7.27 درصد در سال به عنوان یک کل در مقایسه با 4% افت آنها انتظار می رود زمانی که خواسته یک ماه قبل است. آنها پیش بینی کرد که زیان کار در سال 2020 را به مقدار 693,000 و بیکاری افزایش می 5.75%. برنامه ریزی برای بهبود در سال 2021 افزایش یافت و تنها کمی از 1.9% به 2.5%.

___

هانتینگتون بیچ کالیفرنیا. — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دولت را تایید کرده است قصد دارد هانتینگتون بیچ و دو شهرهای کوچکتر به بازگشایی سواحل سقوط کرد که در زیر سفارش خود را تعطیل کل اورنج کانتی ساحل پس از یک موج گرما به خود جلب کرد جمعیت زیادی به ساحل.

هانتینگتون بیچ مشهور جهان گشت و گذار در مکه و شهرهای دانا پوینت و مهر و موم در ساحل, ارسال برنامه های سازگار با فرماندار سفارشات در پاسخ به کروناویروس همه گیر و شامل اقدامات برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد و فعال, فیزیکی, فاصله, دولت منابع طبیعی آژانس گفت.

فرماندار اعلام کرد مارس 30 او سفارش همه اورنج کانتی سواحل را تعطیل پس از بهار گرما طلسم باعث شد هزاران نفر از مردم سر به ساحل در درجه اول در هانتینگتون بیچ و در مجاورت ساحل نیوپورت.

___

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی باد می تواند پایین کار خود را در اوایل ماه ژوئن است.

پنس می گوید خبرنگاران در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی که ایالات متحده می تواند “بسیار متفاوت” در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. پنس می گوید دولت آغاز شده است به چشم یادبود روز به اوایل ماه ژوئن پنجره به عنوان زمان مناسب برای آژانس های فدرال مدیریت بیماری همه گیر پاسخ در بیشتر سنتی است.

پنس را به عنوان یک خبر مربوط به تجزیه و تحلیل نشان داد نرخ ابتلا به عفونت افزایش است و حتی به عنوان متحده شروع به بلند مستندات خود را.

معاون رئیس جمهور مشخص می شود که بحث اولیه است.

دکتر دبورا Birx وظیفه نیروی هماهنگ کننده می گوید دولت فدرال هنوز هم نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی داده ها که وظیفه نیروی disbands.

___

NASHVILLE, Tenn. — تنسی مقامات گزارش کرده اند مرگ برای اولین بار یک دولت زندانی که تست مثبت برای coronavirus — یک مرد بود که در میان نزدیک به 1,300 زندانیان که تست مثبت از یک زندان.

وزارت امور خارجه تصحیح می گوید: 67 سال بود که یک زندانی در خانه ترنر مرکز تادیبی که توسط بخش خصوصی اجرا شده توسط CoreCivic. زندانی به بیمارستان منتقل شد مارس 25, تست مثبت وجود دارد و درگذشت جمعه بخش گفت.

این گروه می گوید: علت دقیق مرگ است انتظار معاینات پزشکی تعیین. گروه و تنسی مبتنی بر CoreCivic هر دو کاهش یافته است به انتشار اهل بیت نام.

مقامات می گویند شش تنسی زندانیان که تست مثبت بستری هستند از جمله یک بیماری جدی است. در سال های اخیر انبوه, تست, در خانه, تسهیلات دیدم حدود 1,300 زندانیان و 50 کارکنان تست مثبت عمدتا بدون علائم است.

پس از دولت دیدم حدود نیمی از خانه را زندانیان تست مثبت کالیفرنیا ، بیل لی دولت هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد برای شروع تست همه زندانیان و کارکنان در سراسر کشور ،

___

لندن — بریتانیا رسمی coronavirus مرگ کل گذشت ایتالیا شماره برای تبدیل شدن به بالاترین در اروپا است.

دولت انگلیس می گوید: 29,427 مردم با COVID-19 نفر در بیمارستانها و خانه های سالمندان و دیگر تنظیمات افزایش 693 در رقم اعلام شده یک روز پیش از آن. در ایتالیا 29,315 مردم را تایید کرد به این ویروس فوت کرده اند.

تلفات است و دومین کشور در جهان پس از ایالات متحده است.

هر دو انگلیسی و ایتالیایی برگه احتمالا اهمیت جلوه آنجا که آنها شامل موارد مشکوک. در انگلستان وجود داشته است 32,375 مرگ و میر است که در آن COVID-19 شد و یا تایید و یا مشکوک.

___

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: آمریکایی ها باید فکر خود را به عنوان “رزمندگان” در مبارزه با کروناویروس جدید.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران صحبت کرد شنبه قبل از سوار شدن یک نیروی هوایی برای سفر به ققنوس به تور Honeywell کارخانه که ساخت N95 ماسک ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفر طراحی شده است که به ظاهر از بازگشت به حالت عادی به عنوان متحده شروع به بازگشایی بعد از خاموش کردن در یک پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس.

رئیس جمهور مانده است نزدیک به کاخ سفید از اواسط ماه مارس زمانی که او اعلام کرد اضطراری ملی بیش از وقوع. او سفر به ویرجینیا در پایان ماه مارس به یک نیروی دریایی بیمارستان شیفت کردن به نیویورک و او را صرف این آخر هفته گذشته در کمپ دیوید عقب نشینی ریاست جمهوری در مریلند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان. کشور ما را برای باز کردن.”

___

پاریس — رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تایید کرد قصد دارد به تدریج بازگشایی مدارس هفته آینده نگرانی از شهرداران معلمان و والدین در مورد زمان بندی.

پاکسازی پوشیدن ماسک در بازدید از یک مدرسه ابتدایی در حومه غرب پاریس که روز سه شنبه باقی مانده است, باز, برای, کودکان, سلامت و بهداشت کارگران است.

بیش از 300 شهرداران در پایتخت منطقه از جمله پاریس شهردار Anne Hidalgo خواست پاکسازی در نامه ای سرگشاده به تاخیر بازگشایی مدارس برنامه ریزی شده برای هفته آینده.

آنها را محکوم کرد یک “غیرقابل دفاع و غیر واقعی جدول زمانی” به دیدار بهداشتی و ایمنی شرایط مورد نیاز توسط دولت از جمله اندازه کلاس دربسته در محیط به حداکثر 15. اکثریت فرانسوی به کودکان در مدارس.

بسیاری از والدین می گویند که آنها نمی فرستادن فرزندان خود به مدرسه فرانسه به عنوان یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط coronavirus.

فرانسه شروع به بلند کردن سلول اقدامات در مارس 11, با کسب و کار به از سرگیری فعالیت و پدر و مادر برای بازگشت به کار.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de