آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

روسیه و آژانس ضد دوپینگ به از سرگیری برنامه های تست این ماه است.

مدیر عامل شرکت یوری Ganus می گوید تست دوباره شروع خواهد شد در 10 روز گذشته از ماه مه با “متعادل انتخابی و متمرکز” به عنوان رویکرد این سازمان تلاش می کند تا آرایش برای مدت طولانی توقف.

تست شد و به حالت تعلیق در پایان مارس که رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین از مردم خواست در خانه بمانند مگر اینکه آنها مشغول به کار بودند در تعیین ضروری بخش است.

Ganus می گوید که در طول توقف “ما شده اند انجام تمام کار ملی مبارزه با دوپینگ آژانس به جز برای تست.” را پوشش می دهد که زمینه هایی از قبیل آموزش و پرورش, تحقیقات و برنامه ریزی برای آینده آزمون.

ضد دوپینگ کار در سراسر جهان آمده است نزدیک به وقفه در طول coronavirus بیماری همه گیر. که مطرح شده است و ترس است که برخی از ورزشکاران می تواند امکان استفاده و تقلب.

روسیه و آژانس صادر کارکنان با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده و ماسک صورت قبل از توقف و همچنین ارائه ورزشکاران ماسک را می پوشند در حالی که در حال آزمایش است.

___

ترکیه, لیگ فوتبال برنامه به ادامه در ژوئن 12, پایان آن فصل در پایان ماه ژوئیه و میزبان نهایی لیگ قهرمانان در استانبول در ماه اوت است.

ترکیه خود را به حالت تعلیق فوتبال, بسکتبال و والیبال لیگ به دلیل شیوع کروناویروس در 20 مارس.

ترکی فوتبال رئیس فدراسیون Nihat Ozdemir می گوید: “ما با هدف پایان فصل در 26 جولای با بازی هفت تعطیلات آخر هفته و یک هفته بازی.”

Ozdemir می گوید این بازی خواهد بود بازی بدون تماشاگر و ترکیه در وزارت بهداشت و علمی آن شورای مشورتی را تعیین شرایط و دستورالعمل که در این بازی پیش خواهد رفت.

___

اینتر میلان به تعویق افتاد بازگشت از بازیکنان خود را به آموزش زمینه نیست چرا که هر کس در این تیم تست شده برای coronavirus.

سری بازیکنان سر تمرین این هفته تحت سخت مجموعه ای از دستورالعمل ها در میان همه گیر و اینتر بود که میله میله به راه اندازی مجدد در روز چهارشنبه.

اما اینتر را Suning مرکز باقی می ماند بسته شده و در حال حاضر در انتظار برای بازگشایی در پایان هفته.

اینتر تیم دکتر یکی از سه سری یک پزشک که در بیمارستان بستری شدند با این ویروس.

بسیاری از دیگر لیگ ایتالیا باشگاه های سرگیری آموزش به صورت فردی در این هفته قبل از تیم کامل آموزش ری استارت در مارس 18.

___

کرواتی فدراسیون فوتبال می گوید که می خواهد به راه اندازی مجدد این فصل در 30 مه با نیمه نهایی جام.

این کشور 10 تیم لیگ است به رزومه با همه بازی ها در خالی استادیوم در ژوئن 6 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کرواتی فدراسیون رهبری است بازیکن سابق و عضو کمیته اجرایی یوفا Davor Suker. آن را می گوید تصویب نهایی باید از مقامات دولتی. سطح پایین تر لیگ را نمی شود به پایان رسید.

Dinamo Zagreb, آگهی های لیگ برتر با 18 امتیاز بیش از رییکا با 10 بازی باقی مانده.

چهار باشگاه در کشاکش برای دونده تا نقطه و محل در دور مقدماتی لیگ قهرمانان.

___

بازیکنان فوتبال در اسپانیا در حال بازگشت به تیم خود را به اردوگاه های آموزشی برای اولین بار از این کشور وارد یک مستند نزدیک به دو ماه پیش به دلیل شیوع کروناویروس.

بازیکنان برای بارسلونا, رئال مادرید و باشگاه های دیگر وارد شده را برای آزمایش های پزشکی و شروع به آماده شدن برای بازگشت به آموزش های این هفته است.

اکثریت نمی پوشیدن ماسک و دستکش. لیونل مسی و لوئیس سوارز در میان کسانی که بدون ماسک زمانی که آنها سوار به بارسلونا مرکز آموزش. تراکتورسازی, آرتورو ویدال و Ivan Rakitic تا به حال ماسک ،

بازیکنان رئال مادرید گرت بیل لوکا مودریچ و کریم بنزما وارد بدون ماسک مانند بسیاری از هم تیمی های خود را.

این مراکز آموزشی در تمام باشگاه ها شد ضد عفونی در چند روز. همه بازیکنان و اعضای کادر مربیگری در حال رفتن به آزمایش می شود برای COVID-19 قبل از آموزش می تواند از سر گرفت.

بازیکن خواهد شد در ابتدا آموزش به صورت جداگانه. لیگ می خواهد یک آموزش دوره از حدود یک ماه قبل از آن می توانید راه اندازی مجدد در خالی استادیوم. آن امید به از سرگیری مدتی در ماه ژوئن.

___

Paris Saint-Germain اهدا کرده است 100.000 یورو ($108,000) به اقدام علیه گرسنگی خیریه میان coronavirus بیماری همه گیر.

پول را فراهم می کند خیریه کارگران کمک به کسانی که در معرض خطر با تجهیزات حفاظتی از قبیل فولاد, ماسک, عینک و دستکش و روپوش و ژل و دماسنج.

Parc des Princes عامل شده است به عنوان یک پایگاه پشتیبانی برای این موسسه خیریه در پاریس بیشتر منطقه است.

پاری سن ژرمن می گوید باشگاه داوطلبان کمک کرده اند خیریه کارکنان “را جمع آوری و ذخیره بهداشتی کیت و تجهیزات بهداشت و درمان برای کسانی که بیشتر در معرض خطر است.” بیش از 2000 نفر بهره مند شده اند از بهداشت و خانواده کیت.

پاری سن ژرمن جمهور Nasser al-Khelaïfi می گوید: این موسسه خیریه “گسترده کار در بسیاری از زمینه های ضروری تر از همیشه.”

___

استون ویلا اجرایی مسیحی Purslow می گوید باشگاه های لیگ برتر هنوز به حل و فصل در پروتکل برای اطمینان از امن بازگشت به بازی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این لیگ در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای از سرگیری در ژوئن اما گروه جلسات تمرین هنوز آغاز نشده است.

Purslow می گوید talkSPORT رادیو که “ما نمی کردم به این مهم پروتکل که مربوط به واقع در حال بازی فوتبال. تا زمانی که ما کرک کد ساخت بزرگ ما تماس ورزشی امن و سپس مکالمه ما با داشتن فرضی است.”

استون ویلا پیوست برایتون و وست هام در ابراز مخالفت عمومی به جریان “پروژه راه اندازی مجدد” برنامه است که می توانید تمام بازی های باقی مانده در خنثی شدند.

Purslow می گوید: “ما شش خانه بازی در سمت چپ به بازی پس از هر ویلا فن معتقدند که دادن که مزیت عظیم تصمیم برای کسی در حال اجرا استون ویلا و من قطعا نمی خواهد به توافق برسند مگر اینکه شرایط مناسب هستند.”

ویلا در بعد-از-محل گذشته در لیگ برتر و دو امتیاز از ایمنی با 10 بازی باقی مانده است.

___

آلمانی فوتبال می تواند پاک به رزومه زمانی که آنگلا مرکل در دیدار با فرمانداران کشور از 16 متحده است.

Dpa گزارش خبرگزاری است که ممکن است 15 و 21 در نظر گرفته شده توسط دولت فدرال به عنوان شروع تاریخ بوندسلیگا.

لیگ معرفی کرده است پتو coronavirus تست در باشگاه و مشتاق به پایان فصل تا پایان ماه ژوئن است. این وقتی است که برخی از بازیکن قرارداد منقضی خواهد شد.

فشار برای از سرگیری مواجه شده است و یک واکنش. شده اند وجود دارد حداقل 11 مثبت تست از بازیکنان و کارکنان پس از تست هفته گذشته آغاز شد و هرتا برلین به جلو سالومون کالو به حالت تعلیق در آمد و پس از ارسال یک ویدیو نشان دادن اجتماعی فاصله بگیرد مسخره گرفته در باشگاه.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de