ستاره ای که می خواستم به اسکی درخشان جدید کتاب کودکان

به عنوان جهان کاهش یافت و به یاس و ناامیدی بیش از COVID-19 تصویرگر رابرت Persky مجموعه را به مردم شادی.

“من می خواستم به چیزی, نشاط بخشی,” او توضیح می دهد. بنابراین او تصمیم به نوشتن و نشان دادن کودکان کتاب: ستاره ای که می خواستم به اسکی.

Persky طراحی شده است برچسب برای چند سال گذشته و در تابستان گذشته او راه اندازی تخته سنگ-شرکت بر اساس دینو خوراک آن چاپ و به فروش می رساند کارت پستال پوستر و محصولات دیگر او طراحی شده است. نوشتن یک کتاب کودکان چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای سال.

او به مردم می دانست برای دیدن اگر آنها ایده خود را.

“این داستان در مورد یک ستاره رو تشویق از دوستان من و من قرار دادن تعداد زیادی از قرنطینه زمان ساخت آن را,” او می گوید. “من امیدوارم که مردم لبخند هنگامی که آنها آن را بخوانید. آن را ساخته شده است به ما احساس خوب است.”

ستاره ای که می خواستم برای اسکیبه عنوان نشان می دهد در مورد یک ستاره با یک رویا به آمار دامنه های (چیزی Coloradans احساس شده است بیش از حد به تازگی). دیگر ستاره ها و سیارات از ستاره برای داشتن چنین مسخره جاه طلبی اما تمام این jeers و شک به انجام هیچ چیز برای جلوگیری از این داستان قهرمان.

Author Robert Perskyگسترش

نویسنده رابرت Persky

دینو خوراک

“من واقعا هیجان زده هستم چرا که این کتاب پر از مثبت و رنگارنگ نقاشی” Persky می گوید. “این نوع از کتاب من می خواستم به خواندن به عنوان یک بچه و نوع کتاب من می خواهم به عنوان خوانده شده در حال حاضر.”

این کتاب در دسترس خواهد بود در Kickstarter از طریق پایان ماه ژوئن. دینو خوراک را انتشار اولیه اجرا از 250 کتاب به فروش آنلاین و در نمایشگاه صنایع دستی هنگامی که آن شروع دوباره.

Persky امیدوار است این کتاب برای اولین بار از بسیاری از.

“اگر ما جمع آوری بیش از ما هدف ما می تواند تولید کتاب در کیفیت بسیار بالاتر و بدون افزایش قیمت,” او می گوید. “پس آن را چک کنید چرا که اگر ما موفق این داستان منجر به بسیاری از دیگران است.”

اتمام کتاب را در Kickstarter آنلاین. و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد دینو خوراک در وب سایت شرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de