ققنوس (AP) — ساخت خود نمایشگاه برای بازگشایی این کشور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آریزونا ماسک صورت کارخانه با استفاده از این سفر برای نشان دادن عزم خود را برای دیدن یک کاهش stay-در-خانه سفارشات حتی به عنوان coronavirus همچنان وخیم تهدید. تهمت نمی پوشیدن یک ماسک با وجود دستورالعمل گفت: آنها باید پوشیده در داخل کارخانه در تمام زمانها.

“مردم کشور ما باید فکر می کنم از خود را به عنوان رزمندگان. ما باید برای باز” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام روز شنبه به عنوان او را ترک واشنگتن در یک سفر که بیشتر در مورد سفر از مقصد است.

در آریزونا تهمت اذعان انسان هزینه بازگشت به حالت عادی.

“من نمی گویم هر چیزی کامل است و بله را برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او را به یک ماسک صورت اگر کارخانه “ماسک محیط زیست” اما در پایان میپوشید تنها عینک ایمنی در طول یک تور از Honeywell تسهیلات. تقریبا تمام کارگران کارخانه و اعضای مطبوعات به عنوان به خوبی به عنوان برخی از کارکنان کاخ سفید و راز خدمات نمایندگی عینک ماسک. ارشد کاخ سفید و کارکنان شرکت Honeywell مدیران نیست.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک زمانی که آنها نمی تواند به لحاظ اجتماعی فاصله مانند در سوپر مارکت ها به خصوص در مکان های با نرخ انتقال. در منطقه ای که در آن تهمت صحبت زیادی نظارت تصویری ذکر شده در دستورالعمل های ایمنی که یکی از آنها گفت: “لطفا پوشیدن ماسک خود را در همه زمان ها است.”

معاون رئیس جمهور مایک پنس ایجاد یک هم بزنید و به تازگی زمانی که عکس را به او نشان داد maskless در مراجعه به کلینیک مایو احاطه شده توسط مقامات بیمارستان و پزشکان همه با پوشیدن ماسک. او گفت که او تا به حال شناخته شده آن را یک نیاز بود و این که او است که با آزمایش این ویروس اغلب. او عینک یک ماسک در یک رویداد چند روز بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید آمد به کاخ سفید گفت: این امید به باد کردن آن coronavirus نیروی کار در ماه آینده به عنوان رئیس جمهور تغییر تمرکز خود را از مبارزه با “نامرئی دشمن” به راه اندازی مجدد سیستم اقتصاد است.

رئیس جمهور حدود سه ساعت در ققنوس تور Honeywell کارخانه و برگزاری یک میزگرد در, بومیان آمریکا, مسائل است. مشاوران گفت: این سفر خواهد بود به ارزش حدود هشت ساعت از زمان پرواز به عنوان نمادین نشان می دهد که این کشور گام بازگشت به حالت عادی. این سفر همچنین انتظار می رود به عنوان یک نشانگر از مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به یک به طور منظم برنامه سفر او به عنوان امید کشور نیز آغاز خواهد شد به ظهور از هفت هفته از ویروس-تحمیل انزوا.

پس از هفته cooped در واشنگتن با قرار گرفتن در معرض کمی به چگونه این ویروس به طور مؤثر آمریکایی ها روز به روز زندگی تهمت کردم دست اول مشاهده یک تاثیر بزرگ. در فرودگاه نیروی هوایی پارک شده در کنار ده ها تن از پایه تجاری خطوط هوایی با پوشش موتور و ضبط بیش از پروب و منافذ.

مغلوب ساختن پیشی جستن اول متوقف شد و دیدار با مادری رهبران آمریکایی که در طی آن او توزیع 1,000 ابوت ویروس سریع آزمون است.

“آمریکایی های بومی شده اند و ضربه های سخت و وحشتناک گیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “امیدوارم که برای شما مفید خواهد بود.”

تهمت می بیند احیای اقتصادی به عنوان یک الزام سیاسی به عنوان متحدان خود اشاره کرده اند فرسايش در حمایت از رئیس جمهور در هفته های اخیر. جمهوری خواهان بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن راه به دور دوم بستگی به درک عمومی از سرعت اقتصاد ریباند از خاموش شدن ناگهانی به معنای به سرعت گسترش ویروس.

که شامل در آریزونا یک نوسان کلید دولت که مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده توسط کمتر از 4 درصد در سال 2016.

“من دوست دارم آریزونا. من بسیاری از دوستان در آریزونا. من تا به حال موفقیت های بزرگ در طول سال در آریزونا” مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار به عنوان او به سمت چپ.

اما حتی به عنوان بسیاری از آمریکایی ها را به رعایت دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل شماره جدید عفونت و مرگ و میر ناشی از این ویروس را کاهش نمی به عنوان به سرعت به عنوان امیدوار بود. در واقع زمانی که منطقه متروپولیتن نیویورک پیشرفت در برابر ویروس گرفته شده است از معادله اعداد برای بقیه ایالات متحده در حال حرکت در جهت اشتباه است. عفونت نرخ در حال افزایش است و حتی به عنوان متحده حرکت می کند به بلند خود مستندات یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل یافت شنبه ،

با این وجود کاخ سفید آغاز شده است بحث و گفتگو در مورد سیم پیچ پایین آن coronavirus نیروی کار است که در حال حاضر قرار است جلسه کمتر پنس گفت. اعضای آن را تبدیل به وسایل در مجموعه های تلویزیونی سراسر کشور با آمریکایی ها گرسنه برای اطلاعات و marooned در خانه.

“من فکر می کنم ما در حال گفتگو در مورد آن و در مورد آنچه که زمان مناسب برای نیروی کار برای تکمیل آن کار و تلاش مداوم را در یک سازمان توسط آژانس در سطح” پنس گفت: در کاخ سفید است. او گفت: این گروه می تواند باد کردن کار خود را در اوایل ماه ژوئن است.

“ما در حال حاضر به دنبال یک کمی از فرم های مختلف و فرم های ایمنی و باز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آریزونا “و ما باید گروه های مختلف احتمالا برای آن است.”

خواسته در مورد اظهارات خود را در ماه فوریه بازی کردن تهدید ویروس تهمت ABC گفت در مصاحبه ای که کارشناسان پزشکی نیز دست کم گرفته بودند خطر و افزود: “من می خواهم به خوش بینانه است. من نمی خواهم به آقای عذاب و دل تنگی. این یک موضوع بد. من به دنبال این نیست که بگویم مردم آمریکا زمانی که هیچ کس واقعا نمی داند چه اتفاقی می افتد و در عین حال ” آه شما این است که رفتن به بسیار غم انگیز است.'”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال محوری تمرکز خود را به دور از ویروس را گسترش و به سمت بیشتر آشنا — و مشاوران و امید سیاسی امن تر — زمین: صحبت کردن اقتصاد است. عنوان مطلب متحده را آغاز کرده اند به سهولت بسته شدن سفارشات با وجود هشدارهای که می تواند منجر به خوشه در موارد تهمت تلاش شده است به برجسته دولت در کمک به کسب و کار و کارکنان دوباره بجای اول برگشتن.

به آن نقطه مشاوران رئيس جمهور گفت: امر برگزاری مکرر میزگردها با مدیران و صاحبان کسب و کار و بهره مند از تریلیون ها دلار در فدرال در حال حاضر کمک های تصویب شده توسط کنگره و شروع به طرح آنچه که او امیدوار است برای دیدن در یک آینده “فاز چهار” بازیابی بسته است.

پنس به خبرنگاران گفت: در جلسه روز شنبه که ایالات متحده می تواند “بسیار متفاوت” آمده است در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن “را به عنوان ما همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله و کشورهای درگیر در امن و مسئول بازگشایی برنامه.” دولت آغاز شده است به چشم که پنجره را به عنوان زمان مناسب برای آژانس های فدرال برای شروع مدیریت بیماری همه گیر پاسخ “در بیشتر راه های سنتی,” او گفت:.

دکتر دبورا Birx وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: دولت فدرال هنوز هم نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی داده ها اگر نیروی کار disbands.

“آن زمان ما در حالی که برای ساخت است که ظرفیت و ما مطمئن شوید که ما در حال تماشای آن در سطح فدرال” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را در کاخ سفید تیم شده اند عامل در یک ویروس امن حباب به لطف سریع coronavirus تست های ارائه شده به کارکنان ارشد و هر کسی که ملاقات با رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها صحبت کردن تا دولت در پاسخ به این ویروس وجود مداوم انتقاد که او کشیده و موفق به اندازه کافی افزایش تولید از تجهیزات حفاظت شخصی و تست لوازم.

“ما همه چیز را راست. در حال حاضر از آن زمان برای بازگشت به کار,” او گفت:. او اضافه کرد که این کشور “بهترین تست” با بیش از 7 میلیون نفر در حال حاضر تکمیل شده و حتی به عنوان برخی از کارشناسان می گویند میلیون ها نفر بیشتر مردم باید آزمایش هر هفته در کشور, با خیال راحت به بازگشایی شده است.

___

Colvin و Superville گزارش از واشنگتن است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de